Truecaller طراحی دوباره برنامه به منظور افزایش تجربه کاربر

Truecaller starts caller id services for feature phones
Truecaller شروع می شود caller id خدمات برای تلفن های ویژگی

دهلی نو: راهنمای تلفن برنامه Truecaller روز چهارشنبه گفت: آن را دوباره طراحی برنامه خود را برای کمک به ساده کردن تاریخچه تماس های SMS و پیام های فوری مکالمات به یک تب برای کاربران است.

وصله پینه کردن انجام شده است برای هر دو آندروید و iOS کاربران در سطح جهان است.

آخرین به روز رسانی شامل دو ویژگی عمده – جدید full-screen caller ID هوشمند و اس ام اس که کمک می کند تا کاربران دسته بندی SMS های خود را.

“ارتباطات در سال 2020 آسان تر است از بسیاری جهات بلکه پیچیده و مقدار زیادی از راه را برای ارتباط با مردم و اطلاعات است. وجود دارد نیاز به ساده کردن این تجربه ما معتقدیم” Truecaller مدیر عامل Sandeep Patil گفت.

او افزود که در سال های اخیر Truecaller تبدیل به یک هاب ارتباطی که در آن همه دادن – تماس و اس ام اس – شناسایی می شوند.

“با این به روز رسانی, ما می خواهیم به آن را حتی بیشتر آسان تر برای ما به کاربران کارآمد ارتباطی,” او گفت:.

هند بزرگترین بازار برای Truecaller حسابداری برای 150 میلیون کاربر فعال ماهانه خود را جهانی پایگاه کاربر از بیش از 200 میلیون کاربر فعال ماهانه. همانطور که از اکتبر سال گذشته یک میلیون شد, حق بیمه (پرداخت) مشترکین – که دسترسی به یک تجربه آگهی رایگان و اضافی تماس مسدود کردن ویژگی های.

در زیر به روز رسانی جدید کاربران می توانند پیدا کردن تمام پیام ها و تماس ها با هم ادغام شدند به یک لیست واحد در سربرگ صفحه اصلی.

همچنین کاربران را ببینید full-screen caller ID به جای کوچک شناور pop-up دیده می شود که قبلا.

Caller ID را نشان می دهد رنگ به شناسایی نوع تماس و آبی برای تماس از مخاطبین یا شماره های ناشناخته و بنفش برای اولویت تماس از کسب و کار و یا خدمات تحویل قرمز برای اسپم شناخته شده و طلا برای کاربران با به روز رسانی طلا حساب. (سازمان)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>