پایمال توسط لاک پشت ” دیو Simonett انتشار آلبوم

“وجود دارد یک تاسیسات در آسمان شب” یکی از آهنگ های از “سرخ دم” ثبت شده در Pachyderm استودیو در نزدیکی Cannon Falls, Minn., از راه دور جنگلی نقطه با هکتار بر هکتار و یک ماهی قزل آلا جریان.

صحنه: آن نوازنده گیتار DJ خانه تولد و پس از ضبط نفر به trickling به استودیو به جشن می گیرند. Simonett از پایمال توسط لاک پشت و مرد مرده زمستان گذشت دست نوشته شعر ورق را به دوستان خود.

“من فکر کردم این امر می تواند سرگرم کننده برای همه آواز در اطراف میکروفون,” او گفت:. پرنیان خواهد بود “بسیار سهل انگار مینه سوتا چیز است.”

در نتیجه بیش از یک دوجین voices — از جمله همکار لاک پشت Eamonn McClain, Dave Huckfelt از سنبه سارا Bischoff از تحت مخملی — آواز گروه کر با هم.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“شما می توانید آن را احساس کنید / شما می توانید آن را احساس کنید / شما می تواند احساس آن در آینده بیش از شما؟”

Simonett آن را دوست داشت به طوری که او آن را در این آلبوم است.

“من احساس می کردم که شاید آن را کمی از یک تعادل برای بقیه آلبوم,” او گفت:. “این احساس نوع نور است.”

Simonett آلبوم است که برنامه ریزی شده برای انتشار در جمعه, مارس 13. این هشت آهنگ میکس از طبیعت مناظر باز آسمان و تغییرات در هر دو افراد و مکان ها. او باز می شود چند هفته از سفر با توقف در Reif مرکز هنرهای نمایشی در گرند رپیدز — نزدیک او را وادار به دلوت در حالی که برای.

‘Red Tail’

Simonett آخرین آلبوم خود را بدون زیر پا گذاشته جفت است در سال 2017 مرد مرده زمستان اعترافی “کوره.” آن ایجاد شد و بعد از طلاق, و او به طور مستقیم در نظر گرفته وجودی سوالات و بیحس کننده عوامل است. او تحت اللفظی اگر او ترجیح می دهد به نگه داشتن موسیقی خود را به تفسیر باز است.

“این چنین یک رویداد بزرگ” او گفت:. “این امر می تواند غیر ممکن است برای من برای حفظ آن از مسائل است. شاید من زیادی در پنهان کردن این نوع از چیزی. به صداقت داشتن که خارج شد مسهل و مفید است.

“در پایان, من فقط احساس whiny.”

وجود ندارد بسیاری از توطئه و برنامه ریزی که رفت به “سرخ دم.” نیمی از آن ثبت شده بود در Pachyderm, نیمی از آن در یک فرد استودیو به خانه اش در مینیاپولیس, او گفت:.

هیچ فشار و هیچ مهلت گاه به گاه.

“کل زمان من واقعا نمی دانم آنچه که من انجام شده بود” Simonett گفت. “این احساس واقعا آسان است. وجود دارد این چیزی که من نمی باید آن را. من هرگز واقعا باید به هر چیزی. فقط چیزی که احساس مانند یک ایده خوب است.”

دوست دیرین آل کلیسا در آمد بازی باس و توصیف کار با Simonett به عنوان “بدون درز.” آنها را ضبط آهنگ Simonett را به گرفتن یک ماهی دیگر نوازندگان خواهد راه رفتن در اطراف رودخانه و قطع کردن. و سپس: “ما می مانند, ‘باید ما به ثبت یکی دیگر از آهنگ؟’,” کلیسای گفت.

خانه توصیف آن را به عنوان تمام تاری از ضبط. وجود دارد خودانگیختگی و بداهه است.

“دیو است که یک نویسنده خوب,” او گفت:. “او به ارمغان می آورد به طور کامل شکل ایده ها و شما را وادار به واکنش نشان می دهند.”

این آلبوم اولین تک “در غرب باد و طلوع آفتاب” باز می شود با آهسته قشنگ پیانو و صحنه هایی از جاده ها و بازگشت به مناظر در فصل جدید. افتتاح مسیر “لغو” سایه های پایمال شده توسط لاک پشت. “شبح” است و پابرهنه-چرخش-در-یک-جشنواره آهنگ با یک تعداد انگشت شماری از نقطه شایسته خطوط.

‘کمی علاقه حافظه’

خانه لزوما یک بازیکن پیانو اما او برای یک مارس ضبط در Pachyderm در آستانه 36 تولد. آنها یک زن و شوهر از آهنگ های به روز و وجود دارد برخی از نوشیدنی. او زده بود با “آن نوع شیمیایی افزایش اعتماد به نفس است که ‘در حال حاضر من یک بازیکن پیانو,’,” او گفت:.

گنجاندن “وجود دارد یک تاسیسات در اعماق آسمان شب” به آلبوم یک کپسول زمان احساس کلیسا گفت.

“کمی حافظه یک حافظه علاقه,” او گفت:. “هر بار که من به آن گوش من تصویر آن لحظه. من فکر می کنم شما می توانید شنیدن این لحظه. من فکر می کنم آن چیزی است که شما می توانید گوش دادن به و خودتان را در آن لحظه.”

Simonett و دوستان را صرف چند هفته آینده تور با “سرخ دم” قبل از پیوستن دوباره با بقیه پایمال توسط لاک پشت ها — که قرار است به بازی با روح Paul ریور, Avett برادران ارین Rae, Wilco و بیشتر بین اواخر ماه آوریل و اواسط ماه سپتامبر.

این دلوت تربیت باند سالانه تابستان نشان می دهد نیست در Bayfront جشنواره پارک برنامه که از یکشنبه اما تاریخ آنها به طور سنتی بازی هنوز باز است. Simonett نمی گویند هنگامی که او را بعد از انجام در دولوت.

اگر شما بروید

چه: دیو Simonett

که در آن: Reif مرکز هنرهای نمایشی گرند رپیدز

وقتی که: مارس 19, 7-9 بعد از ظهر

بلیط: $20 در reifcenter.org

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>