ترافیک دوباره به حالت تعلیق در کشمیر بزرگراه به علت رانش زمین

سرینگر ها: 270 کیلومتر-طولانی سرینگر-Jammu بزرگراه ملی تنها همه آب و جاده اتصال دره کشمیر با بقیه کشور بسته شد دوباره روز پنج شنبه با توجه به رانش زمین و تیر اندازی سنگ.

“ترافیک در بزرگراه متوقف شد دوباره امروز صبح با توجه به رانش زمین و سنگ تیراندازی در Panthyal” یک پلیس راهنمایی و رانندگی گفت.

حدود 2000 کشمیر-وسایل نقلیه از جمله SRTC اتوبوس گذر گاه سرگردان مردم و کامیون های حامل کالاهای اساسی شد رشته بین Ramban و Jawahar Tunnel با توجه به بسته شدن بزرگراه ها است.

او گفت: بزرگراه ملی اقتدار هند (NHAI) در حال حاضر به خدمات فشرده ماشین آلات پیچیده و مردان برای روشن شدن لغزش و اضافه کرد ادامه داد: سنگ تیراندازی بودند مانع عملیات. “ترافیک از سر گرفته خواهد شد تنها پس از دریافت چراغ سبز از NHAI و پلیس راهنمایی و رانندگی مقامات ارسال شده در مکان های مختلف در بزرگراه,” او گفت:.

تنها ضروری خدمات وسایل نقلیه و SRTC اتوبوس و گذر گاه رشته مسافران بودند که در بازگشت از نقاط مختلف کشور شده اند مجاز به رفت و آمد در بزرگراه با در نظر ملت-شبکه مستند برای محدود کردن گسترش COVID-19. (سازمان)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>