بالا محل 2020: چه جدید طبیعی ” مانند نگاه در دفتر ؟

جدید طبیعی است.

آن را خسته کننده عبارت است که به نظر می رسد محصول تا هر زمان که ما با یک چالش جدید است. اما برای کسب و کار دست و پنجه نرم کردن با پروتکل های ایمنی لازم در میان COVID-19 pandemic, “the new normal” بسیار واقعی است.

همه گیر باعث شده است تا شرکت ها به وصله پینه کردن راه آنها عمل با ارائه ماسک و دستکش — و در برخی موارد متوسط-در نظر گرفتن ایستگاه — علاوه بر تضمین های اجتماعی فاصله و مکرر مطابق با اصول بهداشتی از دست کانتر و سطوح دیگر.

به عنوان کالیفرنیای جنوبی اخبار گروه آغاز بکار سالانه خود را بالا محل برنامه برای سال 2020 پرسش بزرگ پیش رو برای کارفرمایان. را بالا انجام کسب و کار همچنان به حفظ استانداردهای بالا در یک COVID-19 ،

تعداد فزاینده ای از کالیفرنیا صنایع به تدریج در حال مجاز به باز کردن اما آنها هنوز هم باید پایبند به سخت عمومی دستورالعمل های ایمنی. برای بسیاری از افراد است که شامل ماسک و دستکش و اجتماعی فاصله و همچنین مکرر مطابق با اصول بهداشتی. (عکس توسط لئونارد Ortiz, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

Katey بکر افسر ارشد بازاریابی برای خدمات قهرمانان LLC فکر می کند.

به تیخوانا-کسب و کار مبتنی بر استخدام بیش از 250 کارگر فراهم می کند و لوله کشی گرمایش و تهویه مطبوع خدمات به مشتریان در سراسر اورنج کانتی و در بخش لس آنجلس و اینلند امپایر. این شرکت شده است به نام بالا محل کار چهار بار سه متوالی.

با وجود coronavirus مستند او می گوید: کسب و کار همچنان به رشد. “ما نمی کند.”

شرکت چرخد و به سرعت خود را برای محافظت از کارکنان و مشتریان است. سرویس قهرمانان تکنسین ها در حال حاضر نیاز به پوشیدن ماسک و دستکش زمانی که آنها انجام خدمات تماس بکر می گوید.

“ما محدود تماس با مشتری به عنوان آنجا که ممکن است مانند قیاس است که ما دیگر نمی,” او می گوید. کارکنان نیز اصول بهداشتی قبل و بعد از هر مشتری مراجعه کنید.

پروتکل های ایمنی نیز در محل در این شرکت تیخوانا ستاد.

“ما در حال حاضر راه اندازی به طوری که مردم خیلی با فاصله از هم جدا و ما نیز باید چند کارمندانی که کار از راه دور” بکر می گوید. “ما دیگر بزرگ انجام جلسات و هنگامی که ما آموزش ما آن را در گروه های کوچک تر و یا نگه داشتن یک زوم نشست.”

یک تنظیم

لری Sidney بلیک یک متخصص در روند استخدام و مدیریت حرفه ای در کالیفرنیای جنوبی می گوید: کسب و کار در حال تنظیم به یک COVID-19 جهان است.

“من فکر می کنم شرکت ها و سازمان ها pivoting,” او می گوید. “وجود دارد شرکت های بزرگ مانند Humana که در حال حرکت بسیار از نیروی کار خود را برای کار از راه دور از خانه. بسیاری از سازمان های حرفه ای را به لپ تاپ ها است که اجازه می دهد که.”

کسب و کار با محیط های در حال تطبیق با سلامت پروتکل در تعدادی از راه های توجه به Sidney بلیک.

در قیصر, او آموخته است که آنها در حال گرفتن همه حرارت.

“کسب و کار نیز سرسام آور ساعات کار به طوری که آنها نمی باید به عنوان بسیاری از کارکنان وجود دارد در همان زمان.”

دفتر اطاقک

محل کار در حال تحول سریع تر از همیشه قبل از و پس از COVID-19 همه گیر بسیاری از کارفرمایان به ارسال کارکنان آن خانه است. در حال حاضر پروتکل های جدید برای ایمنی و بهداشت کمک خواهد کرد که حفظ استانداردهای بالا به عنوان کسب و کار می شود به حالت عادی بازگشت. (iStockphoto)

نمی شود شگفت زده به بازگشت مخوف نماد شرکت ها از هر دری سخنی — دفتر كارتان.

“بسیاری از امروز کار محیط بسیار باز اما کسانی که در اتاقهای می توانید اضافه کردن یک منطقه راحتی بین شما و همکاران شما” Sidney بلیک می گوید. “و خرده فروشان به دنبال حرکت برخی از قفسه های خود را به پارکینگ به دلیل هوای فضاهای امن تر است.”

و در حال اجرا در یک هفته

روز جمعه دولت تصویب اعطا شد برای لس آنجلس به بازگشایی ناهار خوردن در رستوران ها سالن مو و آرایشگاه. نارنجی سان برناردینو و ریورساید شهرستان در حال حاضر مجاز به بازگشایی ناهار خوردن در رستوران ها.

سنگ & Brews رستوران های زنجیره ای در حال آماده سازی می شود تا و در حال اجرا در یک هفته — با برخی از تغییرات بزرگ در دست است.

“ما خواهید بود پس از CDC و دولت و شهرستان مقرر با توجه به الزامات مورد نیاز برای کاهش اشغال” مدیر عامل شرکت آدام گلدبرگ گفت: به تازگی. “اما ما آن را یک سطح بیشتر با متوسط مصرف ایستگاه هنگامی که شما در راه رفتن.”

کارکنان نیز خواهد شد درجه حرارت با استفاده از یک تب به رسمیت شناختن سیستم بر روی آی پد ایستگاه و هر رستوران را 14 دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه ها و منوها الکترونیکی.

در حال حرکت سریع

هالی شرودر رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت دره سانتا Clarita توسعه اقتصادی Corp. می گوید: کسب و کار مجبور شده اند برای تنظیم سرعت به دستورالعمل جدید — با نتایج متفاوت است.

“برخی از شرکت ها بهتر آماده برای کارکنان خود را به کار از خانه از دیگران” او می گوید. “و شرکت های تولیدی در حال ساخت تنظیمات مانند سرسام آور تغییرات به طوری که آنها لازم نیست که هر کس پس از رسیدن در یک بار. و آنها در حال انجام تست دما و باید مطابق با اصول بهداشتی اسپری در همه جا شما به نوبه خود.”

پادمان برای, سلامت, کسب و کار

کسب و کار می تواند رنج می برند عواقب وخیم هر دو healthwise و businesswise اگر پادمان نیست به دنبال شرودر می گوید.

“این قطعا یک فرایند یادگیری و هر دو کارفرمایان و کارگران در حال تطبیق” او می گوید. “من فکر می کنم هر شرکت به رسمیت می شناسد که در صورتی که یک کارمند که بیمار است و می تواند مسری به دیگران است که می تواند حرکت را از طریق نیروی کار و ویرانگر باشد.”

گذشته از حصول اطمینان از کسب و کار می تواند ادامه می یابد و امیدوارم رشد — امنیت پروتکل های ارائه صلح از معدن برای کارکنان Sidney بلیک می گوید.

“همه ما در یک منطقه راحتی” او می گوید. “هنگامی که کارکنان از بازگشت به کار آنها نیاز به احساس امنیت است. آنها نباید پریشان فکر ” من نا … یا من متمرکز بر کار من?'”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>