تخلیه هزاران نفر به عنوان رودخانه سد شکستن در مرکزی میشیگان

میدلند Mich. — به سرعت در حال افزایش آب پیشی گرفت و سدها و مجبور به تخلیه حدود 10 ، 000 نفر در میشیگان مرکزی که در آن سیل زده جوامع در امتداد باران-تورم آبراه و فرماندار گفت: یکی در مرکز شهر می تواند “در حدود 9 فوت آب” روز چهارشنبه.

برای دومین بار در کمتر از 24 ساعت, خانواده, زندگی, در امتداد Tittabawassee رودخانه و متصل دریاچه در Midland County دستور داده بودند که شنبه شب به ترک خانه. توسط صبح روز چهارشنبه آب بود که چند پا بالا تحت پوشش برخی از خیابان در نزدیکی رودخانه در مرکز شهر میدلند از جمله رودخانه پارک و رسیدن به هتل و پارکینگ.

خدمات ملی آب و هوا خواست هر کسی که در نزدیکی رودخانه به دنبال زمین بالاتر زیر “castastrophic سد شکست” در Edenville سد حدود 140 مایل (225 کیلومتر) شمال دیترویت و سانفورد سد حدود هفت مایل (11 کیلومتر) downriver.

میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer گفت: مرکز شهر میدلند شهر 42,000 حدود 8 مایل (14 کیلومتر) پایین دست از سنفورد سد رو به خصوص سیل جدی تهدید. Dow Chemical Co.’s اصلی گیاه نشسته در این شهر در حاشیه رودخانه ها.

“در آینده 12 تا 15 ساعت در مرکز شهر میدلند می تواند تحت حدود 9 فوت آب” فرماندار گفت: در اواخر روز سه شنبه جلسه. “ما پیش بینی یک تاریخی بالا سطح آب است.”

بیشتر پایین Tittabawassee رودخانه جوامع در شهرستان سگینو بودند در هشدار برای سیل با یک فلش سیل در اثر چهار شنبه.

Whitmer اعلام وضعیت اضطراری برای Midland County و خواست ساکنان در معرض خطر جاری شدن سیل به پیدا کردن یک محل به ماندن با دوستان و یا بستگان و یا به دنبال یکی از چندین پناهگاه که باز در سراسر شهرستان. او را تشویق مردم به انجام بهترین خود را به اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از گسترش coronavirus مانند پوشیدن چهره و پوشش و رعایت اجتماعی فاصله “به بهترین توانایی خود را.”

“این است که بر خلاف هر چیزی که ما دیده ایم در Midland County,” او گفت:. “اگر شما یک عضو خانواده یا یک دوست که زندگی می کند در بخش دیگری از دولت وجود دارد در حال حاضر.”

پاسخ اضطراری رفت و درب-به-درب اوایل صبح روز سه شنبه هشدار ساکنان زندگی در نزدیکی Edenville سد از افزایش آب. برخی از ساکنان قادر به بازگشت به خانه تنها به ترک گفته دوباره زیر سد را نقض چند ساعت بعد. تخلیه شامل شهرهای Edenville سانفورد و قطعات از میدلند با توجه به Selina Tisdale سخنگوی Midland County است.

“ما در خانه و شروع به احساس راحت است که همه چیز آرام گفت:” کاترین Sias زندگی می کند که حدود 1 مایل (1.6 کیلومتر) از Edenville سد و اولین خانه سمت چپ در اوایل صبح روز سه شنبه. “ناگهان همه ما شنیده کامیون های آتش نشانی آژیر رفتن به سمت شمال به سد.”

Sias, 45, گفت اضطراری هشدار پس از آن شروع به آمدن بر روی تلفن همراه خود را و مردم شروع به دعوت به مطمئن شوید که او سالم بود.

“در حالی که در بسته بندی وجود دارد تن از پلیس و آتش کامیون رفتن به بالا و پایین جاده ها,” او اضافه شده است. “تا آنجا که من می دانم همه همسایگان ما را کردم.”

در حالی که رانندگی در امتداد این ماجرا M-30 بزرگراه دولت که جاده اصلی از طریق Edenville و عبور از رودخانه در شمال شهر Sias دیدم عجله Tittabawassee رودخانه. “این بسیار چشمگیر و بسیار سریع و پر از آوار” او گفت:.

داو شیمیایی فعال آن در اورژانس مرکز عملیات خواهد بود و تنظیم عملیات به عنوان یک نتیجه از زمان سیل مرحله شرایط سخنگوی Rachelle Schikorra گفت: در یک ایمیل.

“داو میشیگان عملیات در حال کار با آن مستاجر و Midland County مقامات ادامه خواهد داد و نزدیک به نظارت بر سطح آب در Tittabawassee رودخانه” Schikorra گفت.

در سال 2018 فدرال انرژی کمیسیون تنظیم مقررات لغو مجوز این شرکت که عمل Edenville سد به علت عدم رعایت مسائل که شامل سرریز ظرفیت و عدم توانایی در عبور از شدید ترین سیل منطقی ممکن است در این منطقه است.

این Edenville سد ساخته شده بود که در سال 1924 شده در شرایط نامطلوب در سال 2018 توسط دولت است. سانفورد سد ساخته شده بود که در سال 1925 موفق به دریافت یک شرایط عادلانه و امتیاز.

هر دو سد در حال به فروش می رسد.

وجود 19 بالا خطر سدها در رضایتبخش و یا وضعیت بدی در میشیگان در سال 2018 رتبه 20 در میان 45 متحده و پورتوریکو که آسوشیتد پرس به دست آمده از ارزیابی وضعیت.

سیل هشدار در میشیگان صادر شد زیر بارش گسترده از 4 تا 7 اینچ (10.2 به 17.8 سانتی متر) از روز یکشنبه با توجه به خدمات ملی آب و هوا. سنگین رواناب تحت فشار قرار دادند رودخانه بالاتر است.

این Tittabawassee رودخانه بود که در 30.5 پا (9.3 متر) و افزایش سه شنبه شب — سیل مرحله 24 فوت (7.3 متر). انتظار می رفت که تاج روز شنبه در یک رکورد از حدود 38 پا (11.6 متر).

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>