علم تغییر نمی کند اما اقتصاد و سیاست مطمئن بود

در پاسخ به کالیفرنیا بودند که اعتراض خود را مستند سفارشات رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom در مارس مودبانه آنها را تشویق به دنبال اجتماعی-فاصله شیوه در حالی که اعتراض و مطمئن باشید همه کالیفرنیا که COVID-19 پاسخ نخواهد بود رانده شده توسط افکار عمومی و یا دیگر مشابه پایین ابرو نگرانی. “ما در حال رفتن به انجام کار درست نیست قضاوت با سیاست و نه قاضی, تظاهرات, اما با علم” فرماندار گفت.

به من اشاره کرد اخیرا “علم” نیست سیاه-و-سفید ده فرمان نوع از چیزی. این یک روش برای ارزیابی بهترین و شناخته شده داده است. آن نباید مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک شعار و یا یک چماق به ضرب و شتم مخالفان را به تسلیم. آن را تغییر. علمی پیش بینی های نظری و اغلب اشتباه است. قانونگذاران باید این مسئولیت به وزن غیر علمی, نگرانی, از جمله کسانی که مربوط به ما آزادی و نه فقط کورکورانه دنبال چه چیزی را انتخاب کنید دانشمندان می گویند.

با این وجود همه ما فرض فرماندار شد و گفت که او پس بهترین از نظر علمی اطلاعات موجود برای تعیین زمانی که او از طریق خود را تا حد زیادی بدون کنترل اضطراری اجرایی قدرت – اجازه کالیفرنیا بازگشایی کسب و کار خود را ترک خانه های خود و بازگشت به کار و سر به سواحل و پارک های دوباره. که برای تلفن های موبایل کاملا معقول است اما جالب است که چگونه به سرعت در حال فرماندار “علم” تغییر کرده است.

حدود یک هفته پیش Newsom را “علم” به نام بود برای کمی شل در قوانین اما برای ادامه اقامت در خانه سفارشات. او اجازه داده بود که برخی از استان ها به درخواست برای سریعتر بازگشایی اما تحمیل صفحات سختی محدودیت بر روی آنها. او فرستاده رگولاتور نظارت بر یوبا و شهرستان سوتر و تهدید به yank کمک های خود را پس از آنها به مبارزه طلبیده فرماندار سفارشات. خود را “علم” روشن بود: این مستندات باید ادامه یابد.

سپس بدون اطلاع فرماندار در هفته گذشته اعلام کرد بسیار گسترده تر بازگشایی که به نظر می رسید که بیشتر کالیفرنیا ، فرماندار اعلام کرد که او به دولت های محلی متهور به سرعت حرکت می کند بر اساس شرایط خاص خود را درک منطقه ای خود را شرایط. این شامل یک احتمال بازگشایی مراکز خرید و ناهار خوردن در خدمات در رستوران ها.

یک KPCW خبرنگار پرسید: Newsom چگونه او می تواند اجازه می دهد بیشتر از دهانه به عنوان تعدادی از COVID-19 موارد را افزایش می دهد هزاران نفر روزانه. “ما هرگز تجربه این قله که بسیاری دیگر از نقاط کشور تجربه کرده است. و ما شاهد آن هستیم نه تنها ثبات اما ما شاهد کاهش بیش از دو هفته تمدید دوره بستری شدن در بیمارستان و تعداد بیماران در Icu” فرماندار گفت.

فرماندار همچنین گفت: قوانین جدید بر روی “اطلاعات” نشان می دهد که دولت به اندازه کافی فضای بیمارستان و دنده محافظ. البته این اطلاعات شده است بسیار واضح است برای هفته ها. در حقیقت علم تغییر نمی کند تا آنجا که این استاندارد که توسط دولت ارزیابی علم است. قبلا فرماندار منع استان ها از گسترش هر گونه بازگشایی مگر تا به حال بوده است و هیچ مرگ و میر وجود دارد از COVID-19 بیش از یک دوره دو هفته ای.

در حال حاضر به عنوان لس آنجلس تایمز در گزارش “استاندارد جدید حذف نرخ مرگ و مورد نیاز و جایگزین آن را با بیشتر سخاوتمندانه آستانه بر اساس نرخ به تازگی مورد تأیید. استان ها خواهد بود قادر به حرکت به سوی گسترده تر بازگشایی اگر آنها می تواند نشان می دهد کمتر از 25 coronavirus مورد در هر 100,000 ساکنان در 14 روز گذشته – یک استاندارد است که در اصل 1 مورد جدید هر 10 ، 000 ساکنان.”

مطمئن کالیفرنیا ساخته شده است پیشرفت در برخورد با COVID-19 عفونت وجود داشته است هیچ شیفت های لرزه ای است که در جلو. آن را مانند جدید ریاضی که تمرکز دانش آموزان توجه در جایگزین مفاهیم ریاضی. در حال حاضر ما همچنین می توانید در آغوش علم جدید.

بدیهی است که وجود دارد هیچ تغییرات اساسی در علم پزشکی اما وجود دارد تغییرات جدی در دو مهم دیگر در زمینه های: علوم اقتصادی و علوم سیاسی. فرماندار می داند که برگ برنده دولت است به احتمال زیاد به کالیفرنیا و چهار دیگر کشورهای غربی $1 تریلیون نجات آنها درخواست کرده اند در نیمه گذشته هرگز.

Newsom به تازگی اعلام کرد که در کالیفرنیا رفته از مازاد به $54 میلیارد دلار کسری بودجه – و سوخته است از طریق آن بارانی-صندوق روز. مقامات اتحادیه ناراحت هستند مورد پیشنهاد 10 درصد عمومی-حقوق و دستمزد کارکنان کاهش است. اگر اقتصاد دولتی دریافت نمی کند آغاز شده و به زودی پس از آن دموکرات ها را مجبور به تسلیم خود را صرف خواب و صندوق های بازنشستگی می تواند شروع گردان تخلیه.

از خاموش شدن ناگهانی ایجاد کرده اند یک مشکل اقتصادی میزان که ممکن است ماه ها طول بکشد تا تبدیل شدن به طور کامل مشهود است. آیا شما عشق به پرواز بر روی دیوار در هر مکالمه بین Newsom و کالیفرنیا عمومی بازنشستگی کارمندان سیستم (CalPERS) مقامات ؟

سیاسی بومی در حال گرفتن بی قرار است. روستایی شهرستانهای هستند در سرپیچی آشکار. حتی ساکنان مناطق شهری تا حد زیادی نادیده گرفتن محدودیت. به عنوان دیرین کنگره نویس جورج Skelton به تازگی اشاره کرد Newsom است “به سختی شده ماندن یک قدم جلوتر از روستایی شورشیان شده اند که به چالش کشیدن خود را کنترل و آزمایش او” و “عاقلانه کوتاه آمد.”

که دقیقا درست است. این خبر بسیار عالی شده. این نشان می دهد که فرماندار است که در نهایت به دنبال در هزینه ها و منافع. اما آیا بچه های خود را. هیچ یک از آن را تا به چیزی برای انجام با “علم است.”

استیون Greenhut است منطقه غرب مدیر تحقیق و خیابان, موسسه و یک عضو از جنوب کالیفرنیا اخبار گروه تحریریه. نوشتن به او را در sgreenhut@rstreet.org.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>