سحر Rysen جان: SFU wideout علائم با n. y. غول


Rysen جان NFL سفر نبود بیش از زمانی که پیش نویس NFL به پایان رسید. در واقع این فقط آغاز است. به New York Giants امضا SFU بازیکن به رایگان-عامل قرارداد در روز شنبه.

سه روز از اونو انحصار و پیش نویس NFL آمد و رفت و هنوز Rysen جان تلفن سکوت.

به عنوان سومین و آخرین دور بود پایین تیک تاک نهایی میدارد در شنبه پدر خود Sherlan تماشا Seattle Seahawks را تنگ پایان از LSU در شماره 251 و همه او می تواند فکر می کنم بود چقدر تمیز کننده Rysen است و مسیرهای جلب شد. Rysen مادر کارلا اکراه مجبور به ترک کار.

جوان جان, Simon Fraser University گراد بود موجب انواع فتنه و علاقه این کار را بعد از ارشد او فصل را با قبیله بود خاموش با نمایش آن در توسعه ویترین و حولا کاسه همه ستاره بازی برای NCAA سالمندان است.

جان شش پا-هفت 237 پوند گیرنده گسترده ای که تا به حال 861 دریافت متری و 10 touchdowns این فصل قرار 4.6 40-حیاط داش در تست و دارای یک ترکیب نادر از اندازه سرعت و مهارت آرزو طرفدار تیم.

دانشگاه مربی توماس فورد سابقه تماس از 15 عنوان بسیاری از تیم NFL در این منجر به پیش نویس است.

زمانی که گرجستان linebacker Tae Crowder گرفته شده توسط New York Giants با انتخاب نهایی در پیش نویس — درآمد 2020 عنوان “آقای بی ربط” — Rysen, شانه ای بالا انداخت شانه های او و رفت و برگشت به یک کارت بازی با دوستان که می خواهم منتظر با او در سه روز گذشته.

اما غول نیست انجام می شود به نظر می رسد.

نه پنج دقیقه پس از Crowder گرفته شده بود Rysen تلفن buzzed و ویرجینیا کد منطقه ظهور.

آن را چارلز تیش از غول جبهه در انتهای دیگر او ارائه رایگان-عامل قرارداد به نیویورک می آیند. سابق کلیولند براونز سر مربی فردی آشپزخانه در حال حاضر یک دستیار با غول به نام لحظه بعد.

“هنگامی که آخرین انتخاب گذشت, گفتم, خوب سرد شود. همه چیز خوب است. من فقط منتظر لامپ کم مصرف پیش نویس پنج شنبه آینده یا به صورت دیگر در می آیند” گفت: Rysen. “من فکر نمی کنم ما رفت و از طریق دو بازی (از اونو) قبل از تماس در آمد از نیویورک است. من مثل جهنم ” بله ما را معامله!'”

اتاق ناهار خوری گرفت.

“من می دانستم که همه چیز داره شروع به ظاهر. پسر بودند و جیغ فيلبرداري یکدیگر … خیلی باحال بود” گفت: Sherlan. “او به طور کامل سزاوار چه در رفتن در حال حاضر به خاطر او قرار دادن در زمان و تلاش است. خیلی عالی بود به تماشا.”

از کوه به اپل بزرگ

رایگان عامل قراردادهای بدون تضمین در NFL اما غول های ارائه شده را باز کرد برای جان. در حال حاضر آن را تا به او برای پرتاب آن همه راه باز است.

در حالی که او با بازی گیرنده گسترده ای برای SFU او پیش بینی می شود با تصویب نواز تنگ پایان در NFL سطح. نیویورک فراهم می کند جذاب فرود نقطه ونکوور بومی با سابق Dallas Cowboys سر مربی Jason Garrett در حال اجرا جرم و آشپزخانه مربیگری تنگ به پایان می رسد.

گرت سوغات تنگ پایان سنگین جرم یکی است که می تواند محافظت از سال دوم QB دانیل جونز و ارائه برخی از حفره های در حال اجرا به عقب Saquon Barkley به بهره برداری — هر دو مسائل بزرگ برای غول در سال 2019.

اوان Engram تاپ فعلی نمودار عمق شش TEs اما او محدود به فقط هشت بازی به دلیل آسیب دیدگی در سال گذشته بوده است به شدت وابسته به یک تجارت به سان فرانسیسکو. به تازگی امضا Levine Toilolo تر است از مسدود کردن تنگ پایان از تصویب گیر دومی مهارت چیزی است که جان سرآمد با SFU او به عنوان رهبری بزرگ, شمال ورزشی, کنفرانس در پذیرایی در هر بازی (5.3) و دریافت متری در هر بازی (86.1) با وجود بازی برای تیم بود که 0-24 اول خود را سه فصل است. SFU رفت 1-5 تیم در سال 2019 به پایان رساندن مرده-آخرین در هر دو مجموع جرم و امتیاز.

“من فکر می کردم مثل, ‘OK آره خوب وجود دارد وضعیت.’ من در آینده به عنوان یک پایان و یک بار ما را به اردوگاه و برخی از تکرار در من شروع به تمرکز بر راهکار و قدم حق” گفت: جان. “و سپس من احتمالا به مربیان ‘هی من می آیند و اگر وجود دارد یک گیرنده یا دو من بیا و بازی در اطراف و ببینید تکرار و همچنین اگر مورد نیاز است.’

“هر چیزی را 55-مرد فهرستی از من آن را انجام دهد.”

نیویورک تا به حال برخی از موفقیت در پیدا کردن سنگهای در undrafted rookie عامل آزاد, استخر, چند سال گذشته, کشف جامد همکاران مانند در حال اجرا بازگشت جان Hilliman و دفاعی پشت اعطای هیلی و شان چندلر همه آنها بازی قابل توجهی دقیقه برای غول.

جان دارای بسته بندی 10 پوند عضله بر روی خود قاب در دو ماه گذشته آموزش با فورد برادر تریسی که اجرا می شود فورد عملکرد ورزشی در بللوو بشویید. مسدود کردن دانشگاهی بازیکنان یک چیز رو فیزیکی جانوران که در حال NFL D-به پایان می رسد و linebackers چیزی کاملا متفاوت است.

“او همیشه یکی از ما در محیط مسدود کننده گفت:” توماس فورد. “شلیک من هرگز فراموش نکنید که ما در آخرین بازی او به طور کامل تحت سلطه مرد در لبه و ما نمره 60-حیاط touchdown, اما آنها او را به نام برای برگزاری است. ما رفت و برگشت و به تماشای این ویدئو احتمالا 25 بار در یک ردیف و از همه این بود که او خیلی بیشتر از لحاظ جسمی غالب از بچه او مسدود کردن.

“هنگامی که او رفت و به حولا کاسه جایی که او در رقابت با برخی از بچه ها در این کشور بود که یکی از چیزهایی که من می خواستم برای دیدن. او می تواند فیزیکی به اندازه کافی برای جلوگیری از یک lineman? او که در موارد متعدد. بسیاری از خوانندگانی که مایل به … و در شرایط که مایل به و نگرش ‘هی من میخوام به دست من در خاک” او واقعا در آغوش آن است.”


با وجود بازی در بدترین حالت تهاجمی تیم در GNAC, Rysen جان led کنفرانس در دریافت متری و متوسط است.

SFU دو و میدانی / PNG

(اختیاری شروع برش)

سحر Rysen

در ساعت 3 صبح صبح روز یکشنبه جان هنوز بیدار, پاسخ به تبریک متون و برقراری ارتباط با نماینده او. او با بهره گیری لحظه ای اما هنوز هم می دانستند این بود اوج کار سخت خود را صرفا گام بعدی بر روی نردبان.

که صعود آغاز شده و با از دست رفته پله — درجه او 10 فصل فوتبال. او نشسته کل سال با دردهای در حال رشد خود را به عنوان قاب Gumby-fied به سمت بالا. او بزرگ شد و رشد کرد و بزرگ شد. از 6-5 6-6 و در نهایت به 6 تا 7 سال آخر خود را در ونکوور جایی که او به رهبری میلاد سه گانه-فوتبال جدول رده بندی با 971 متری در 11 بازی به طور متوسط 21.6 متری در گرفتن. تنها تعقیب Claypool پیش نویس در دور دوم پیتسبورگ استیلرز در شنبه بهتر بود شماره دو-یک Abbotsford نظر گرفته شده است.

اما از دست رفته سال به معنای فرصت های از دست رفته. وجود دارد چند بورس تحصیلی ارائه می دهد اما SFU را از بقیه ایستاده بود و VC دفاعی هماهنگ کننده داگ Pauls — خودش یک قبیله alumn — کمک به مهر و موم معامله برای حفظ جان در B. C.

این شانس را به بازی NCAA football — در برابر بهترین رقابت حتی اگر SFU خود نبود رقابتی — در حالی که هنوز قادر به بازی نزدیک به خانه و در سطح بالا موسسه دانشگاهی متناسب با جان برنامه به عنوان به خوبی.

“نبود او در بسیاری از مردم رادار تا زمانی که آنها را دیدم او را در کلاس 12 سال است. و خوشبختانه برای ما به دلیل داگ و دانش مربیگری او و فقط دانستن خانواده او ما را بر روی او بسیار زود گفت:” کلی بیتس بود که SFU سر مربی که جان استخدام شد.

“اولین تماس تلفنی با او من راستش نمی دانم به چه فکر کنم. او بسیار آرام است. او فروتن بود. او ” بله قربان. نه آقا.’ آنچه که شما شروع به پیدا کردن در مورد Rysen است که او برای عدم بهتر است مدت, مدرسه قدیمی طرز فکر. او می خواهم و نه دیده می شود از شنیده می شود. او بسیار آرام است. او یک کار فوق العاده ای اخلاق — و نه فقط در این زمینه است. همه چیز را که او را مجبور به کار برای. هیچ چیز را به راحتی آمده بود.”

خام-اندام بچه که نشان داد تا در کوه که سقوط شد یک راه طولانی از تصویب نواز هیولا که تحت سلطه GNAC نهایی فصل است.

“از روزی که پا در دانشگاه, فقط محض اندازه بال و اندازه خود را از دست … بچه نیست رها کردن توپ. این واقعا قابل توجه گفت:” بیتس. “او بسیار بلند است. او حرکت می کند تا به خوبی برای یک پسر خود را اندازه. این قراره پایین آمده به کسی که مایل به گرفتن شانس به دلیل آن که در او آمدن از اما درک است که پیدا کردن که مجموعه ای از مهارت های با کسانی که ابزارهای فیزیکی است چیزی که آسان به انجام است.”

“بدیهی است که او, چوب, خارج,” خندید فورد که در زمان بیش به عنوان مربی در ژانویه 2018 قبل از حرکت به سمت دانشگاه واشنگتن در اوایل این سال است.

“اولین برداشت من بود ‘آره شما یک شخص.’ من می دانستم که این فهرست به خوبی قبل از من آمد و من در مورد او. هنگامی که من در نهایت این شانس را به او را ملاقات شما مانند ” آره شما به عنوان آگهی. شما می توانید این معامله واقعی است.'”

هر دو مربیان ساخته شده یک نقطه در واقع امتیاز جمع — به ستایش جان نگرش و شخصیت و برچسب زدن او نوع بازیکن که برای اولین بار در اتاق وزن در صبح و به لگد از تسهیلات در شب. نبود یک خر خر کردن-زمینه مسائل و او در خانه زندگی می کردند در دانشگاه.

“اول از همه بگویم حقیقت” گفت: فورد وقتی پرسید که چه او گفت NFL تیم که به نام.

“من احتمالا صحبت به 11 یا 12 تیم در چند ماه گذشته. چیزی که من به آنها گفتم همه این است که او واقعا انسان خوب بودن. او یک کلاس عمل از نظر شخصیت او. من به آنها می گوید که آنها در حال رفتن به یک مرد که در حال رفتن به یک کمی از رشد و نمو در NFL — شما رو به یاد بگیرند که چگونه به بازی و موقعیت های مختلف شما رو به بهبود برخی از چیزهایی که از نظر فیزیکی کمی سنگین تر — اما آنچه شما قطعا گرفتن کسی است که اگر شما به او فرصت او برای استفاده.”

“یک چیز وجود دارد که من می خواهم اشاره می کنند فقط در مورد او چه کسی است. همه چهره هر چه موانع آنها باید برای غلبه بر در زندگی” اضافه شده بیتس. “بچه که تا به حال افراد زیادی در زندگی خود را تمام راه را. و من فکر نمی کنم مردم در زندگی خود را نشان می دهد و می خواهید به شما کمک کند مگر اینکه شما یک فرد خوب خودتان. برخی از که سرنوشت و آن را نیز به عهد که او و راه او رفتار مردم است.”

گام بعدی در هفته آینده

جان می آید با توانایی های ورزشی صادقانه میگویم. پدر او یک 6-6 swingman, hooped برای UBC. مادر خود را بازی در سطح بالا fastpitch. برادرش میلان ، k.یک. کوچک — یک 6-3 بسکتبال چشم انداز در چرچیل ثانویه و خواهر N’Dae است که شش پا هافبک به مقصد داگلاس کالج تیم فوتبال.

جان به نام بعد از NFL ستاره Andre Rison, یک ستاره بسکتبال بازیکن در دبیرستان اما روشن بود به Sherlan که پسرش ورزشی آینده دراز بر روی زمین و نه چوب.

“Rysen یک بازیکن فوتبال. او همیشه فوق العاده ورزشکار در, اما او یک بازیکن فوتبال است. مغز او فکر می کند در راه است. او قطعا یک فوتبال, شخص,” او گفت:. “شما می دانید که چگونه شما غیر روحانی کردن دنده خود را قبل از یک بازی بسکتبال بازی ؟ Rysen خواهد همین کار را با دنده فوتبال خود را. او را فراموش کرده ام همه چیز را برای بسکتبال; فراموش نکنید که کفش خود را فراموش شورت خود, را, راست, رنگ نیوجرسی. اما نه فوتبال.”

آن بود که نادر به کل جان خانواده زیر یک سقف در همان زمان و در همه آنها به اشتراک گذاشتن در شادی هنگامی که Rysen امضا شده با غول. کوچک بود و به کرات از پدر و افتخار بود و N’Dae سریع بود به می گویند که آنها می خواهم بهتر قفل کردن او Instagram حساب با امنیت بهتر است.

آنها دیگر فرصتی برای جشن بعد از این هفته که لامپ کم مصرف پیش نویس می رود پنج شنبه. جان در حال حاضر بسیار به تماشای چشم انداز و حتی اگر او را امضا رایگان-عامل مقابله با غول که نمی منصرف کردن تیم از گرفتن او را.

او رسید به عنوان بالا به عنوان شماره 11 در CFL چشم انداز رتبه بندی و برخی از پرتاب-یک-پیکان-در-هیئت مدیره پیش نویس ساختگی او را از رفتن به B. C. که انتخاب سوم و 13th.

“او فوق العاده ای ورزشکاری. وجود دارد مقدار زیادی از استعداد وجود دارد” گفت: Leos GM اد Hervey. “او خواهید بود به خوبی به عنوان او می خواهد. او می تواند به عنوان خوب به عنوان کار او قرار می دهد و به آن چشم انداز است. او قطعا یک بازیکن است که ما چشم ما و من مطمئن هستم که تیم های دیگر باید چشم خود را بر روی. هیچ سوال وجود دارد که یک سطح از استعداد است که جذاب است برای همه ما.

“من فکر نمی کنم ما دیده ایم که هر کسی در لیگ به آن سطح است. آنچه که او به ارمغان می آورد به جدول چیزی است که من دیده نمی شود. منظورم این است که شما به او نگاه کنید و فکر می کنم کوچک رو به جلو در NBA درست است ؟ راستش وجود ندارد هر کسی که من فکر می کنم که من می توانید مقایسه کنید او را. او منحصر به فرد است.”

jadams@postmedia.com

Twitter.com/TheRealJJAdams

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>