تنش در LG پلیمرهای گیاهی در AP به روستاییان اعتراض و خواستار بسته شدن آن

ویساکاپاتنام(AP): بالا تنش غالب در LG پلیمرها در RR Venkatapuram روستا در نزدیکی اینجا به عنوان خشمگین روستاییان اعتراض در روز شنبه خواستار بستن فوری کارخانه.
معترضان قرار داده و دو بدن مرده در مقابل کارخانه دروازه اصلی به عنوان بخشی از اضطراب در حالی که برخی از جوانان barged به گیاه حتی به عنوان دولت مدیر کل پلیس D G سونگ بود بازرسی بخار نشت نقطه و صحبت کردن به مدیریت بر اقدامات انجام شده برای بازگرداندن حالت عادی.
بدن آورده بودند به روستا برای هولوکاست در روز شنبه از KGH سردخانه پس از, پس از مرگ.
عصبانی روستاییان اما متوقف آمبولانس در مقابل کارخانه دروازه گذاشته و اجساد در جاده ها است.
احساسات زد بالا که روستاییان خواستار آن شدند که این کارخانه تعطیل شود بلافاصله آن را به عنوان به طور کامل از بین برد ما زندگی می کند.
یک استایرن نشت بخار از پلاستیک تولید گیاه باعث مرگ 12 نفر در روز پنج شنبه.
صدها نفر از روستاییان که ارائه شد پناهگاه در ویساکاپاتنام پس از نشت بخار بازگشت به روستا صبح بالا بردن شعار علیه مدیریت کارخانه و خواستار بسته شدن آن است.
پلیس ارسال شده در نزدیکی کارخانه برای امنیت وظیفه تلاش برای جلوگیری از روستاییان از رفتن در نزدیکی کارخانه اما دومی را شکست امنیتی کمربند و صحنه تحصن در اعتراض نزدیکی کارخانه دروازه.
پلیس در ابتدا در زمان برخی از معترضان را بازداشت و آنها را دور whisked اما نمرات از دیگران وارد صحنه پس از آن.
در یک نقطه و بسیاری از روستاییان barged به گیاه از طریق یک دروازه ورودی و یک زن دیده می شد در حال سقوط در DGP پا و التماس که واحد بسته شود فورا.
یک متوقف کرد ویساکاپاتنام کمیسر پلیس R K مینا به کارگردانی او از افسران و مردان به رانندگی کردن روستاییان از محوطه کارخانه زیر که پلیس گردن آنها.
(سازمان)

مقاله قبلیمعاونت Naidu PM مودی پرداخت تجلیل و قدردانی به Maharana Pratap در سالگرد تولد

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

is.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>