کالیفرنیا DMV دفتر تخلیه پس از تهدید بمب گذاری; هیچ دستگاه یافت

وزارت امور خارجه از وسایل نقلیه موتوری در تمکولا پاک شد و جستجو شنبه, جولای 14, پس از دریافت تهدید بمب گشت بزرگراه کالیفرنیا گفت.

هیچ بمب پیدا شد و ساختمان اعلام شد امن حدود دو ساعت پس از تهدید برای اولین بار گزارش شده است. این دومین تهدید در کالیفرنیا DMV در ماه جولای با قبلی یکی در جولای 2.

CHP را Temecula که بررسی کردم 911 تماس بگیرید و گزارش دهی به دلیل تهدید به بمب گذاری از راهنمایی و رانندگی در 27851 دیاز جاده در 10:01 a. m., CHP افسر ویلیام Strom سخنگوی آژانس گفت.

CHP افسران تخلیه مشتریان و کارکنان آورده و در بمب خرناس سگ به بررسی در داخل و خارج از ساختمان و منطقه پاکسازی شد در 11:56 صبح Strom گفت.

دیاز جاده بسته شد از رانچو راه برای از طریق Montezuma و ترافیک بود detoured از این منطقه در طول بررسی است. کسب و کار در نزدیکی راهنمایی و رانندگی, دفتر خواسته شد به پناهگاه در محل تا رفت و برگشت برای یک دستگاه به پایان رسید.

CHP Temecula دفتر نهاد بررسی هر دو ژوئیه 2 و روز سه شنبه تهدید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>