نوجوان Arwa می شود صدای بی صدایان کشمیری ورزشکاران

Excelsior خبرنگار ورزشی

جامو Mar 18: 17 ساله کشمیری دختر نوجوان Arwa Imtiyaz تبدیل به صدای بی صدایان کشمیری ورزشکاران به عنوان او در نقش یک مترجم برای حدود 350 ناشنوا و گنگ و ورزشکاران هستند که با ثبت نام جامو و کشمیر ورزشی انجمن.
گفته شده است که صدقه در خانه آغاز می شود و به درستی به عنوان Arwa ساکن Nowgam مشتق شور و شوق خود را برای کمک به مردم با نیازهای او از خانه اش به عنوان چهار تن از اعضای خانواده او دچار همان مشکل است.
آن را تمام شده پنج سال پیش هنگامی که او شروع به همراه ناشنوا و گنگ و ورزشکاران با نیازهای ویژه.
“من مادر عمو (Mamu) مرا با او و من تعامل با ناشنوا و گنگ و مردم است. این پنجمین سال با این همه مردم و من درک می کنم همه چیز را آنها می گویند از طریق زبان اشاره بعد من ترجمه آن به دیگر افراد نرمال,” اروی گفت.
او اظهار داشت: فکر آمد به ذهن او به دنبال او مادر او چگونه با استفاده از ارتباط برقرار کردن با کر و گنگ نفر است. “من هر کلاس در زبان; یاد گرفتم این از مادر من است.”
“من مادر من ‘massi’ و ‘mami’ همه کر و گنگ هستند. تماشای مبارزه خود را به ارتباط برقرار کردن با مردم مرا بیشتر متمرکز و متعهد به کمک به افراد ناشنوا و گنگ” اروی گفت.
Arwa آمد به محل موردتوجه وتماشای عموم از زمانی که او با کمک یک گروه شنوایی و گفتار و اختلال در بازیکنان بدمینتون با تبدیل شدن به صدای خود را.
او است که معمولا دیده می شود در مسابقات همراه با این ورزشکاران و سفر با آنها در سراسر کشور است.
“من تا به حال توسعه یافته است که حس چگونه به مقابله با شنیدن سخنان و اختلال در افراد. به دنبال در مبارزه خود را برای برقراری ارتباط با افراد دیگر من به خودم قول داده که من را امتحان کنید و تبدیل صدای خود را به عنوان من قادر به دیدن مبارزه خود را از به اشتراک گذاری احساسات خود را با دیگران است.”
در حال حاضر Arwa معاملات با ورزشکاران تنها. عموی او همراه خود را به عنوان او طول می کشد مراقبت از تمام اتفاقاتی که در حال سازماندهی و Arwa مربیان این خصوص-abled ورزشکاران آنها چه می گویند و یا احساس می کنید.
“آنها به اشتراک گذاشتن مشکلات خود با من من را به خانه های خود و از من بپرسید به آدرس مردم وجود دارد و آنها را درک آنچه آنها احساس و یا آنچه آنها می خواهند برای انتقال” اروی گفت.
به عنوان آنها می گویند هیچ چیز می آید بسیار آسان Arwa نیز تا به حال به صورت چالش های عمده ای در زندگی او از جمله محرومیت مالی در خانواده است. پدر او یک خودرو راننده ریکشا مادر یک زن خانه دار برادر بزرگتر نیز یک خودرو راننده ریکشا و او جوانترین برادر 5 دانش آموز کلاس.
“ما باید از لحاظ اقتصادی دچار یک معامله بزرگ به عنوان پدر من درآمد است به عنوان کم 200 تومان در هر روز است. زمانی که من در سفر هستم برای این کار من عمو پرداخت صورتحساب. من همیشه فکر می کنم که یک روز من موفق تبدیل خواهد شد و آنها را خوشحال خواهد شد و تحقق هر رویایی.
Arwa معتقد است ناتوانی یک مسئله مهم است. جامعه فاقد محکومیت در قدردانی از مبارزات ویژه-abled.
“من مادر من بودن و سرگرم کننده ساخته شده به دلیل از کار افتادگی او و مردم او برای وضعیت او آن را به یک مبارزه روزمره,” او گفت:.
اما Arwa ابراز نارضایتی مداوم خاموش است که به طول انجامید بیش از پنج ماه است. او اظهار داشت که ارتباط محاصره پست-اوت 5 2019 ارسال این خصوص-abled افراد به انزوا.
“آنها استفاده می شود به صحبت یا چت از طریق پیام بر روی تلفن همراه خود را. پس همه چیز بسته شد پس از abrogation از ماده 370 همه چیز به طور کامل تغییر به هیچ کدام از این افراد تعامل و یا صحبت کردن با هر کسی در طول این ماه است.
تمام ملی و بین المللی حوادث لغو کردم در روند چرا که آنها در تماس با هر کسی که آورده است از دست دادن بزرگ.
در طول این پنج سال Arwa آموزش حدود 300 نفر و آرزوهای خود را به آموزش بیشتر و بیشتر.
“پیام من به همه این است که من اینجا هستم و همیشه در دسترس است برای مردم. اگر کسی می خواهد برخی از کمک های من من سعی خواهد کرد بهترین سطح برای کمک به نیازمندان است.”
Arwa در حال تبدیل شدن به یک منبع الهام برای بسیاری از مردم و می خواهید آنها را به دنبال او قدم به قدم.

مقاله قبلی درهند خواهید به پرداخت هزینه برای دولت را به ناتوانی در عمل COVID-19: Rahul

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>