مالیات افزایش در میان رکود ؟

این چند میلیارد دلار سوال این لحظه:

در این میان یک رکود ناگهانی که پاک است حداقل به طور موقت میلیونها شغل خواهد کالیفرنیا پشتیبانی از دسته ای از مالیات های جدید برای سرپا نگه داشتن دولت و دولت های محلی خدمات ؟

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom به طور ضمنی مطرح شده این سوال در حد-تجدید نظر 2020-21 بودجه. این فرض $41.2 میلیارد دلار کاهش در درآمد از بودجه اولیه او پرده برداری کرد در ماه ژانویه گیره کل کسری بودجه در $54.3 میلیارد و باعث می شود عمده فروشی کاهش در K-12 مدرسه عالی آموزش و پرورش و دیگر خدمات محبوب برای بستن شکاف.

Newsom ممکن است به حداکثر رساندن دولت پیش بینی شده سال مالی مشکل به تقویت تقاضای خود را و از دیگر فرمانداران برای فدرال همه گیر امداد. اما شکی نیست که او و مقننه باید یک سوراخ بزرگ از برخی از اندازه پر کنید و با امداد در واشنگتن stalemated و یک ژوئن 15 بودجه مهلت بلندی یک گزینه خواهد بود به افزایش مالیات دولت است.

هفته گذشته آموزش و پرورش ائتلاف — مجموعه ای از اتحادیه ها انجمن ها و دیگر گروه های مدرسه — التماس کرد با Newsom و قانونگذاران به سهولت تجدید نظر بودجه $6.9 میلیارد دلار کاهش در کمک های دولت برای K-12 مدرسه در مناطق.

“مدارس و کالج ها از لحاظ جسمی نمی تواند بازگشایی با خیال راحت با سطح بودجه پیشنهاد شده در مارس تجدید نظر” ائتلاف گفت: در نامه ای سرگشاده.

و اشاره کرد که Newsom پیشنهاد به منظور بالا بردن $4.4 میلیارد تعلیق برخی از کسب و کار معافیت مالیاتی ائتلاف افزود: “نگاه ما به دولت و مجلس برای شناسایی و توافق بر جایگزین درآمد منابع علاوه بر حمایت از تعلیق اعتبار مالیاتی برای اطمینان از K-12 مدرسه می تواند با ارائه کیفیت و ایمن محیط های آموزشی برای کالیفرنیا شش میلیون دانش آموز.”

“جایگزین منابع درآمد” واضح است که تعبیری برای مالیات های جدید از نوعی به احتمال زیاد درآمد اضافی مالیات بر کسانی که در بالای اقتصادی نردبان. مالیات-بر-غنی شده است کسری-اختتامیه مانور در گذشته رکود و زودتر و قبل از همه گیر رخ داد برخی از اعضای ائتلاف پیشنهاد کرده بود این افزایش به افزایش هزینه های مدرسه.

که پیشنهاد شد که به نظر می رسد در انتخابات ماه نوامبر بود که کنار گذاشته برای جلوگیری از رقابت با دیگر اندازه گیری حمایت بیشتر توسط کارمند عمومی کارگری به افزایش مالیات بر املاک در ساختمان های تجاری مانند انبارها و هتل ها و ساختمان های اداری.

آموزش و پرورش ائتلاف درخواست “جایگزین درآمد منابع” ملک تجاری افزایش مالیات در حال حاضر در انتخابات و ده ها تن از دستور دولت محلی مالیاتی طرح قاب سوال: آیا نگرانی در مورد کاهش در مدارس و سایر خدمات بیشتر شخصی استرس اقتصادی است که میلیون ها نفر از رای دهندگان احساس می کنم به عنوان درآمد خود را کوچک?

Newsom و قانون گذاران را به دنبال رای دهندگان تصویب مالیات های جدید است که می تواند با تصویب دو سوم آرا در هر دو قانون گذاری خانه. اما تصویب یک بسته جدید دولت مالیات می تواند آن را مشکل تر برای به دست آوردن رای دهندگان تصویب ملک تجاری مالیات که منظور بالا بردن $10-plus میلیارد دلار در سال برای مدارس و محلی و در انتظار دولت محلی مالیاتی اقدامات است.

علاوه بر این با کالیفرنیا در حال حاضر تحمل یکی از این کشور بیشترین بار مالیاتی اضافه کردن بیشتر عوارض می تواند سرعت بهبود اقتصادی. مخالفان ملک تجاری مالیات در حال حاضر این استدلال که این امر نیروی صاحبان اموال به افزایش اجاره و بنابراین چکش کوچک کسب و کار مانند رستوران ها که در حال foundering به دلیل اجباری همه گیر تعطیلی.

شد کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به ناگهان سرفه کردن اضافی تریلیون دلار در دولت های ایالتی و محلی کمک که Newsom et al, به دنبال مالیاتی سوال ممکن است محو حداقل تا نوامبر است. اما شانس است که اتفاق می افتد در هر زمان به زودی, اگر تا کنون باریک هستند.

CalMatters است که منافع عمومی و روزنامه نگاری سرمایه گذاری متعهد به توضیح چگونگی کالیفرنیا دولت و کنگره کار می کند و چرا از آن مهم است. برای داستان های بیشتر توسط دن والترز, رفتن به calmatters.org/commentary

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>