گرفتن بهانه از COVID گزارش

باید بیمار در بازدید از یک بیمارستان دولتی برای تکرار درمان دياليز خواسته شود به ارائه coronavirus گزارش آزمون به عنوان یک پیش شرط ? باید دوباره یک بیمار نیاز به عمل جراحی فوری برای نجات زندگی خواسته شود گزارش از جمله به عنوان یک پیش شرط و غیره هستند برخی از مسائل حیاتی است که باید پاسخ داده شود توسط کسانی که مسئول برای درمان انسان ها در شرایط بحرانی در بیمارستان ها اجرا شده توسط دولت است. بیشترین قربانی بیماران و مسئولین احساس می کنید که در بسیاری از موارد چنین بهانه متوسل شده است به فقط برای جلوگیری از درمان فوری. وجود دارد هر گونه سفارش از سوی دولت به این اثر که آخرین COVID گزارش آزمون باید اصرار بر به عنوان یک وضعیت اجباری? علاوه بر این, چنین گزارش شد در دسترس نیست بلافاصله بعد از نمونه گرفته شده اما پس از سه روز و سپس بیمار باید اجازه رفتن به بحرانی غیر قابل استرداد سطح ؟
در حالی که همه ما مدیون و ستایش برای پزشکی برادری و پارا-پزشکی کارکنان در رابطه با خود تعهد و حس خدمت و وظیفه نسبت به درمان افراد آلوده به ویروس و در غیر این صورت برخورد کلی با همه گیر برخی از موارد خودنمایی بی توجه و اجتناب از تاکتیک های مانند آنهایی که تحت مرجع هستند برای ناخوانده و غیر قابل قبول است.

مقاله قبلیخودرو-برن بمب انفجار جلوگیری در پولوما: پلیس
مقاله بعدیتاریخی و نوآورانه های تصمیم گیری

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>