تاکو بل قصد دارد به استخدام 30000 نفر در این تابستان

تاکو بل می گوید که متعهد به استخدام 30000 نفر در سراسر کشور در تابستان امسال است.

ایروین-بر اساس شرکت اعلام کرد هدف در روز شنبه, مارس 21 گفت: در انتشار اخبار است که آن franchisees و مجوز در هیئت مدیره هستند اما مجموعه خود را در شیوه های استخدام.

شغل پر خواهد شد – و پاره وقت و شامل موقعیت های جدید ایجاد شده در پاسخ به این رمان coronavirus همه گیر در انتشار اخبار گفت.

تاکو بل در عمل 7,000 رستوران در ایالات متحده و دیگری 500 در 30 بازارهای دیگر. نود و پنج درصد از آن ایالات متحده رستوران باز باقی می ماند در میان همه گیر اما بسیاری از آنها تنها ارائه takeout و تحویل.

تاکو بل اعلام کرده است تعهد خود را به ارائه کارکنان خود را با یک محیط کاری امن از طریق چنین اقداماتی به عنوان تمیز کردن عمیق نیاز کارگران به پوشیدن دستکش و ماسک و ارائه به تماس با ما خدمات با تصویب در مقادیر سینی.

رستوران ضربه سخت شده توسط COVID-19 شیوع. صرف در خوردن و نوشیدن مکان ها در پایین ترین سطح خود از سال 1984 ملی رستوران گزارش هفته گذشته است. آن گفت: آوریل فروش دلار بود 32.4 میلیارد دلار در مقایسه با $65.4 میلیارد دلار در ماه فوریه است. انجمن تجاری با استفاده از داده های اولیه از اداره آمار آمریکا.

پیشتر در ماه مه آن گزارش شده است که تقریبا نزدیک به 6 میلیون رستوران شغل از دست داده اند.

تاکو بل پدر و مادر شرکت یام مارک های که همچنین صاحب کلبه پیتزا و WingStreet و به تازگی به دست آورد Habit Burger Grill.

اطلاعات: jobs.tacobell.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>