تبلیغ کاردانی آزمون +ve در Reasi تاج موارد در جامو افزایش به 58

Doc Tablighis در میان 7 مرخص; مجموع 29 درمان
*بیشتر بازگشت از HP کوتا دسته ای برای رسیدن به امروز

Sanjeev Pargal

جامو Apr 26: 46 سال معلم بود که در ارتباط با Tablighi Jamaat مورد ستایش قرار داد و از ایجاد کرد Jamsalan در Mahore tehsil از Reasi منطقه امروز آزمایش مثبت برای Coronavirus در نظر گرفتن شمارش جامو به 58 اما هفت COVID بیماران از جمله سه Tablighis از اوتار پرادش و ماهاراشترا و یک زن, دکتر, بهبود, پایین آوردن تعداد موارد فعال در منطقه به 28.
با این Reasi تبدیل شده است هفتم منطقه جامو منطقه را تحت تاثیر قرار Coronavirus خروج تعدادی از تاج-رایگان ولسوالی به فقط سه جمله Doda, Kishtwar و Poonch.
منابع رسمی گفت: 46 سال, پیر مرد, معلم, از Jamsalan روستا در Mahore tehsil از Reasi حال سفر به تاریخچه اوتار پرادش از جایی که او بازگشته بود در فوریه 11 و با حضور در جماعت مذهبی در محل در باری Brahamana در فوریه 14 و 15. او همچنین در بازدید از برخی از مناطق دیگر از جامو. اما پس از سفر تاریخچه شناسایی شد, او نگه داشته اداری تحت قرنطینه در Mahore برای 14 روز از مارس 9. در حال حاضر او در خانه قرنطینه در Jamsalan. اینجا را کلیک کنید به تماشای فیلم
خود را در نمونه گرفته شده در طول قرنطینه و او آزمایش مثبت امروز برای COVID-19.
منابع بهداشت گفت: پلیس و تیم های فرستاده شده به Jamsalan به تغییر مثبت بیمار به بیماری های قفسه سینه در بیمارستان در جامو به عنوان او هنوز بدون علامت.
مقامات اعلام کرده اند ایجاد کرد Jamsalan به عنوان منطقه قرمز و محدود جنبش مردم در داخل و خارج ایجاد کرد.
Reasi, Ramban و کتهوا مناطق یک تاج مثبت در مورد هر یک در حال حاضر. جامو یودهمپور, Rajouri و Samba دیگر مناطق برخورد با این بیماری همه گیر.
با این کل تاج موارد در جامو منطقه رفته اند تا 58.
GMC جامو امروز انجام 351 آزمون COVID-19 تحت نظارت دکتر شاشی S سودان, هود میکروبیولوژی. یکی دیگر از 122 آزمايشات انجام شده در فرمان بیمارستان یودهمپور در نظر گرفتن تعداد کل آزمون در جامو در یک روز به 473.
در ضمن هفت کرونا مثبت بيماران به امروز درمان و مرخص شده از بيمارستان در جامو بیشتر پایین آوردن تعداد فعال بیماران در منطقه به 28.
پنج COVID بیماران تحت درمان قرار گرفتند و مرخص از بیماری های قفسه سینه در بیمارستان, Jammu. آنها شامل سه Tablighi Jamaat فعالیت در دو نقطه از اوتار پرادش و یکی دیگر از بمبئی که فرستاده شد به یک مذهبی در Sunjwan در حومه جامو شهرستان پس از مرخص شدن از بیمارستان به آنها ماندن وجود دارد که تست مثبت برای COVID-19.
یک دندان پزشک ارسال شده در CHC تیکری و ساکن سرهنگ مستعمره Talab Tillo و Tablighi تماس از رمنگر در یودهمپور منطقه نیز درمان شده و تخلیه شده از بیماری های قفسه سینه, بیمارستان, پزشکی, سرپرست,,,, Dr Rajeshwar شارما گفت: Excelsior.
دو دیگر تاج بیماران تحت درمان قرار گرفتند و مرخص اختصاصی از COVID بیمارستان گاندی نگر, Jammu. آنها شامل سه دختر و نوه از یک نقطه از ایجاد کرد تیکری در یودهمپور منطقه بود که اولین و تنها تلفات کرونا در منطقه جامو.
جامو مجموع 58 تاج موارد و تعداد بیماران تحت درمان و مرخص شده از بيمارستان در حال حاضر رفته تا 29 در حالی که شده است وجود دارد یک مرگ که در سمت چپ 28 فعال موارد در منطقه است.
پزشکان گفت: همه تاج بیماران بستری در بیمارستان های مختلف جامو با ثبات بود. ارتش jawan از Samba منطقه بود که سرباز برای آزمایش مثبت برای COVID-19 در جامو منطقه نیز آزمایش منفی یک بار. اما طبق پروتکل بیمار می توان اعلام کرد به عنوان درمان بعد از او تست منفی دو بار.
در ضمن 255 بیشتر ساکنان جامو و کشمیر سرگردان در بخش های مختلف از هیماچال پرادش رسیده Lakhanpur امروز در حالی که 376 دانش آموزان خواهد بود بازگشت فردا از Kota, Rajasthan.
اتحادیه وزیر امور خارجه در دفتر نخست وزیر (PMO) Dr Jitendra سینگ امروز اعلام کرد بازگشت از 376 J&K دانش آموزان از Kota, Rajasthan به قلمرو اتحادیه فردا.
در یک صدای جیر جیر, Dr Jitendra سینگ گفت: “اطمینان قطعه از اطلاعات برای پدر و مادر مضطرب در جامو و کشمیر. 376 J&K دانش آموزان در کتا مجموعه به بازگشت به فردا. همه ترتیبات نهایی. دولت نارندرا می ایستد متعهد به رفاه از این جوانان”.
معاون کمیسر کتهوا OP Bhagat گفت: 255 بیشتر رشته مردم از J&K رسیده Lakhanpur دروازه به جامو و کشمیر از Shimla زمین و مکان های دیگر امروز و فرستاده شدند مربوطه به ستاد منطقه در اتوبوس های دولتی که در آن آنها خواهد شد در معرض 14 روز اداری قرنطینه قبل از اینکه به خانه فرستاد.
پنجاه و هفت نفر رسیده لاداخ از Kota, Rajasthan و فرستاده شدند مربوطه ولسوالی مقر له و کارگیل برای قرنطینه قبل از رسیدن به خانه.
در ضمن چندین منطقه قضات دادگاه امروز با صدور دستورات تکرار تسهیلات تحت دیروز دولت منظور در افتتاح مغازه های رفع زمان.
معاون کمیسر یودهمپور Dr Piyush singla sv (sv) صادر کرده است Ward-حکیم سرخ از باز کردن مغازه های لوازم التحریر در شهر برای کمک به دانش آموزان دریافت کتاب به عنوان کلاس های آنلاین در حال حاضر آغاز شده است.
معاون کمیسر Kishtwar Rajinder سینگ تارا گفت: مغازه ها از کتاب آفت کش ها و غیره در حال حاضر باز شده است چرخش عاقلانه با زمان ثابت و بیشتر تسهیلات داده خواهد شد و هر UT دستور دولت.
معاون کمیسر Doda دکتر ساغر D Doifode در حالی که بازتولید UT دولت منظور در باز کردن مغازه ها در مناطق شهری و روستایی گفت: مغازه داران باید اطمینان حاصل شود که محافل خواهد بود رنگ مشخص شده در مقابل مغازه ها به اثر اجتماعی فاصله وجود دارد و باید یک طناب در ورودی مغازه ها به طوری که هیچ کس مجاز است در داخل فروشگاه.
معاون کمیسر Poonch Rahul Yadav نیز صادر سفارش لیست مغازه های کالاهای ضروری که روزانه از 8 صبح تا 1 بعد از ظهر و دیگر مغازه ها مانند موبایل تعمیر/الکترونیک, لوازم التحریر, کارگاه ها و کسانی که در برخورد با ساخت و ساز کار می کند که باز خواهد شد دو بار و یا سه بار در هفته از 8 صبح تا 1 بعد از ظهر. اما پنبه ماسک ساخت واحد باز خواهد شد روزانه round-the-clock.
منطقه دادرس Rajouri محمد Nazir شیخ امروز نیز با صدور دستور برای باز کردن مغازه های کالاهای ضروری در تمام روز از 10 صبح تا 2 بعد از ظهر و دیگر مغازه ها مانند لوازم التحریر/کتاب فروشگاه های موبایل/ کامپیوتر مغازه ها, تلفن همراه, شارژ کیوسک/مغازه ها و فروشگاه ها در برخورد با ساخت و ساز مواد در دو یا سه بار در روز از 2 بعد از ظهر تا 5 بعد از ظهر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>