یک آرزو: اردک’ ریکارد Rakell, Jakob Silfverberg پیوست به عنوان linemates

آناهایم — ریکارد Rakell نمی دهد. او تعقیب کردن یک شل جن در مرکز یخ را به دست آورد کنترل و سپس شروع به انجام برخی از جدی stickhandling جادوگری به عنوان او بافته راه خود را به حمله به منطقه, نقاشی سه مدافع به او را به عنوان او به حق faceoff دایره.

قبل از مینه سوتا وحشی می تواند همگرا بر او Rakell تضعیف متقابل یخ تصویب به اردک هم تیمی یاکوب Silfverberg که تا به حال skated به روشنی در جناح چپ. Silfverberg جمع آوری منتقل و سپس سوت کشید پایین شات گذشته goaltender Devan Dubnyk برای 20th هدف از این فصل است.

آن flashiest سه کمک Rakell خواهد رکورد در طول اردک’ 5-4 اضافه کاری از دست رفتن یکشنبه به وحشی. Silfverberg تا به حال دو گل و یک کمک به اردک’ دو بازی برنده خط خط به پایان رسید اما سه بازی نقطه خط (2-0-1) ادامه داد.

Rakell (یک گل و چهار پاس گل) و Silfverberg (دو گل و دو پاس گل) هر امتیاز در سه بازی متوالی رگه است که بیشتر یا کمتر همزمان با اردک, مربی تیم دالاس Eakins’ تصمیم به دوباره سوئدی در کنار یک خط با مرکز آدم Henrique.

مراسم خود را شده است برای هر سه, اما به خصوص Rakell و Silfverberg بودند که به عنوان خشک تا موهاوی قبل از Eakins را تکان داد تا خطوط خود را هفته گذشته است. Rakell رفت 15 بازی بدون هدف و Silfverberg رفت و هفت بازی بدون هدف و یا یک کمک.

“فقط در حال هموطنان شماره یک” Eakins گفت: هنگامی که پرسیده شد که چرا Rakell و Silfverberg کردید خیلی خوب می بینم. “آنها در حال رفتن به برقراری ارتباط زیادی است. آنها احتمالا تکیه در هر دور از بازی, بنابراین من فکر می کنم وجود یک پیوند بین آنها وجود دارد. آن شروع می شود وجود دارد.

“آنها به طور مداوم صحبت کردن بر روی نیمکت. آنها معمولا نشسته بسیار نزدیک به هر یک از دیگر بر روی نیمکت. شما می توانید بگویید واقعی وجود دارد عشق متقابل بین این دو است. این ترجمه بر روی یخ هنگامی که آنها با هم بازی میکنند.”

Rakell توافق کردند که ارتباطی با Silfverberg کلید موفقیت خود را با هم و با Henrique بیش از حد. Henrique نمی رکورد یک هدف و یا یک کمک یکشنبه در برابر وحشی اما او به ثمر رساند تیم پیشرو 25th هدف در پیروزی 2-1 جمعه بیش از تورنتو افرا برگها.

“ما بازی کردن هر یک از دیگر بسیار خوب” Rakell گفت. “ما صحبت های زیادی بر روی یخ. ‘Rico,’ هر زمان که او می شود جن در حافظه منطقه او همیشه به نظر می رسد برای پیدا کردن پشت net. ‘Silfvy’ به گرم چوب (یکشنبه) و من فقط سعی کردم به او را پیدا کنید. ما خوش شانس بودند ما متصل شده چند بار.

“این چیزی است که ما می توانیم ساخت.”

Silfverberg توصیف رابطه اش با Rakell این است: “ریکی تلاش می کند به cuter (با جن) از من اما گاهی اوقات من یک کمی ساده تر. ما بهترین ها را در هر یک از دیگر. من سعی کنید به خلاق تر و نه فقط پیکور جن تا یخ.”

پس از بررسی بیشتر

Eakins گفته است که “شایسته چالش” برای دروازه بان دخالت در دوره اول پنج شنبه زمانی که الکس Galchenyuk وحشی زد به پای راست پد اردک’ رایان میلر یک لحظه قبل از تشک Zuccarello به ثمر رساند مینه سوتا. Eakins’ چالش محروم بود اما.

NHL رد تماس اتفاق افتاده در خارج از چین گفت که واقعیت نسخ دخالت. اما باز به بحث در بازی تا پایان و آن را نیز نادیده گرفت این واقعیت است که تماس با مانع میلر توانایی به فشار بر روی پای راست خود را و تلاش را نجات دهد.

“شما چنین سریع به آن نگاه می کردم به یک تصمیم” Eakins گفت. “از آنچه من تو را دیدم آن را مانند نگاه بخشی از (میلر) پا در رنگ آبی. او دنبال جن کل زمان. او به دنبال ایجاد یک فشار به جز برای گرفتن پای خود را.

“آن را به حال به کمتر از اینچ است که او بود. ما باید به زندگی با این چالش است. نگاه من روی نیمکت بود و حق با او بود در لبه آبی رنگ. من قصد ندارم به نشستن در اینجا و می گویند من کاملا درست اما من مثل دو ثانیه به آن نگاه کنید به تماس (به چالش).”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>