Sussanne Skidmore: می خواهید بیمار کارگران به ماندن در خانه ؟ پرداخت مرخصی استعلاجی پاسخ


برای بیش از نیمی از B. C. کارگران در سن 25 تا 65 ماندن خانه از محل کار حتی اگر آنها بیمار به معنی از دست دادن یک روز پرداخت, پول, بسیاری از آنها نمی توانیم به از دست دادن. Jason Payne / PNG

پرداخت مرخصی استعلاجی برنده-برنده-برنده سیاست: زمانی که بیمار کارگران می توانند در خانه بمانند آنها نمی تواند به عنوان بیمار است و آنها بازیابی سریع تر — و آنها نمی پاس بیماری خود را به همراه همکاران.

کلمه ای که ملی جدید پرداخت مرخصی استعلاجی طرح است که در راه آن می تواند خبر خوش برای مردم کار برای بهداشت عمومی و کسب و کار. اما همه چیز بستگی دارد که آیا این طرح واقعا آنچه ما نیاز داریم: اجازه می دهد تا بیمار کارگران به ماندن در خانه بدون هیچ گونه نگرانی در مورد از دست دادن یک روز پرداخت.

همه گیر شده و چه اتفاقی می افتد زمانی که کارگران ندارد که گزینه. در بهار گذشته به نظر می رسید مانند یک روز نمی تواند بدون تیتر دیگر در مورد یک COVID-19 شیوع در محل کار یا در اینجا در قبل از میلاد و یا در خارج از مرزهای ما.

مرغ-کارخانه فرآوری. گوشت-کارخانه بسته بندی. رستوران. مزارع. تسهیلات مراقبت دراز مدت.

و به این مکان آمد و به مقابله با تحقق است که هر محل کار می تواند بعد مقامات بهداشت عمومی تحویل یک پیام روشن است: اگر شما احساس بیمار نمی آیند به کار می کنند.

“اگر شما بیمار هستند – این که آیا آن را سرد و یا شما احساس می کنید آن است که آلرژی یا اینکه آیا شما نگران شما ممکن است COVID-19 – اقامت خانه” دکتر بانی هنری گفت: در ماه آوریل است.

خوب است توصیه های همه گیر و یا هیچ. اما برای بسیاری از مردم کار آن است که آسان نیست.

بیش از نیمی از B. C. کارگران در سن 25 تا 65 ندارد و هر گونه پرداخت مرخصی استعلاجی در همه, بر اساس یک نظرسنجی توسط Canadian Centre for Policy Alternatives. برای آنها ماندن در خانه به معنی از دست دادن یک روز پرداخت, پول, بسیاری از آنها نمی توانیم به از دست دادن.

این بهترینسناریو. قبل از همه گیر B. C. قانون کار کارفرمایان مجاز به آتش بیمار کارگر برای ماندن صفحه اصلی; حتی در حال حاضر کارگران فقط سه روز از حفاظت قبل از اینکه شغل خود را بر روی خط هستند (مگر اینکه بیمار هستید با COVID-19 که در این صورت آنها را هر زمان که آنها نیاز به بهبود می یابند).

COVID-19 شیوع اثبات ما نیاز به توقف ساخت و کارگران را غیر ممکن است انتخاب بین بهداشت و درمان و امرار معاش. و اگر ما می خواهیم کارگران به انجام کار درست ما باید برای جلوگیری از اینرو آنها برای آن است.

به عبارت دیگر ما نیاز به اطمینان حاصل شود هر بریتیش کلمبیا کارگر — تمام وقت پاره وقت و موقت و گاه به گاه — به کار-محافظت پرداخت مرخصی استعلاجی.

خبر خوب این است که ما باید یک پنجره در حال حاضر آن را به اتفاق می افتد. نخست وزیر جاستین ترودو دیروز اعلام کرد که اتاوا را به صندوق ملی بیمار ترک برنامه. وجود دارد هیچ جزئیاتی عنوان نشده است, اما ما باید یک ایده روشن از آنچه مردم نیاز از آن است.

BC فدراسیون کار را توسعه داده است یک برنامه برای اطمینان از هر کارگر در استان پرداخت کرده است بیمار را ترک کنند. شما می توانید جزئیات کامل طرح در WorkingSickIsntWorking.ca اما در اینجا نکات برجسته:

  • هر کارفرما باید ارائه حداقل سه ماه در سال از مرخصی استعلاجی با کارفرما پرداخت کارکنان کامل حقوق و دستمزد و یا دستمزد. کارگران می تواند تعلق بیشتر مرخصی استعلاجی در نرخ یک ساعت از مرخصی برای هر 35 ساعت کار می کنند به حداکثر مجموع از 10 روز در سال است.

• در طول همه گیر ما پیشنهاد همچنین شامل 10 روز در هر سال از COVID-19 ترک برای کارگران که قرارداد این ویروس که خود به خود منزوی و یا کسانی که نیاز به مراقبت از یک عضو خانواده با این بیماری است.

• و چون ما می دانیم که این بیماری همه گیر است آمار بسیاری از کارفرمایان مالی طرح ما شامل یک مرحله اولیه که در آن دولت فدرال و استانی تیم تا به قرض دادن یک دست جدید و تلاش کسب و کار. آنها یارانه به 75 درصد از هزینه های بسته به چه مقدار درآمد کسب و کار از دست داده است.

ما می دانیم وجود دارد قریب به اتفاق حمایت عمومی برای این روش به پرداخت مرخصی استعلاجی. در یک نظرسنجی که Stratcom انجام شده برای ما در ماه مه گذشته بیش از 75 درصد از اهالی بریتیش کلمبیا پشتیبانی دائمی پرداخت مرخصی استعلاجی برای همه B. C. کارگران با کارفرمایان و دولت های هزینه در طول بیماری همه گیر.

و تعجب می کنم. پرداخت مرخصی استعلاجی برنده-برنده-برنده سیاست: زمانی که بیمار کارگران می توانند در خانه بمانند آنها نمی تواند به عنوان بیمار و بازیابی آنها را با سرعت بیشتری. و آنها بیماری به همراه همکاران بنابراین محل شیوع بیماری های موجود قبل از آنها فرصتی برای گسترش یافته است. و جامعه به احساس امن تر از رفتن به فروشگاه ها و مکان های دیگر از کسب و کار.

بهترین از همه, پرداخت مرخصی استعلاجی قرار می دهد استان ما در موقعیت بسیار بهتری برای مبارزه با این بیماری همه گیر و دفع کردن یک بعدی. هنگامی که ما توقف مجازات کارگران برای ساخت امن و سالم تصمیم همه ما بهتر است.

Sussanne Skidmore است دبیر خزانه دار, B. C. فدراسیون کارگری.


نامه به سردبیر ارسال شود باید به provletters@theprovince.com.

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>