یکشنبه محلی رتبه بندی


6

اجلاس لیگ مسابقات

یک چهارم نهایی, Sioux Falls

یکشنبه, بازی

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

نیمه نهایی

UND 74, داکوتای جنوبی 71

حاصل کار دو تیم: UND 38 داکوتای جنوبی 38

UND — Filip Rebraca 4-12 3-6 11, Kienan والتر 3-8 5-5 11, Marlon استوارت 5-14 8-12 21, Billy Brown 4-7 2 – 213 د’Sean آلن-Eikens 5-15 2-3 14, Gertautas Urbonavicius 0-1 2-2 2 اتان Igbanugo 0-0 0-0 0, بردی دنیلسون 0-0 2-2 2. در مجموع 21-57 24-32 74

داکوتای جنوبی — Tyler Hagedorn 5-9 5-5 17 استنلی Umude 5-12 3-5 15, Triston سیمپسون 2-8 0-0 5 کودی کلی 4-9 2-4 12 تایلر پترسون 6-9 2-2 14, Brandon آرمسترانگ 0-1 0-0 0, Tasos Kamateros 0-1 0-0 0 Ty Chisom 0-3 0-0 0 شکارچی Goodrick 2-3 4-5 8. در مجموع 24-55 16-21 71

3-اشاره گر — UND 8-20 (والتر 0-3 Stewart 3-7 قهوه ای 3-4 Allen-Eikens 2-6); USD 7-16 (Hagedorn 2-4, Umude 2-4 Simpson, 1-4, کلی 2-4); پرتاب ریباند — UND 36 (والتر 7, Rebraca 6); داکوتای جنوبی 31 (Hagedorn 8); کمک — UND 13 (استوارت 5), داکوتای جنوبی, 11 (کلی 5)

دهان رابرتز 79 Omaha 52

حاصل کار دو تیم: ORU 27 Omaha 24

اوماها (روباز انتخابی) — توت Wanjang 8 مت شمع 2, JT گیبسون 14 ژاک Thornhill, 4, KJ رابینسون 15, Darrius هیوز 1, Marlon Ruffin 8

ORU — کوین Obanor 13 Emmanuel Nzekwesi 13, Deondre می سوزاند 17 حداکثر Abmas 20 RJ Fuqua 9, سام کیرنس 5 D’Mauria جونز 2

سهشنبه, بازی

N. D. دولت 71 دنور 69

حاصل کار دو تیم: N. D. دولت 36 دنور 30
دنور — رابرت جونز 21 تریستان سبز 2, Ade Murkey 17, Jase تاونسند 20, Taelyr Galtin 5, Alperen Kurnaz 2, Javonni Bickham 2
N. D. دولت — سام Griesel 10 Rocky Kreuser 7, Vinnie شهيد 22 جارد ساموئلسون 6 تایسون Ward, 20, Jaxon Knotek 2 کامرون Hunter 4

Fort Wayne, 77, S. D. دولتی 74

حاصل کار دو تیم: Fort Wayne, 40, S. D. دولت 33

S. D. دولت — بیلور Scheierman 4 نوح Freidel 35 مت Dentlinger 6 الکس Arians 15, دیوید Wingett 5 مت میمس 3, Alou دیلون 6
Fort Wayne — Jarred گادفری 12, Brian Patrick 11, Dylan کارل 6 مت Holba 21, Deonte Billups 12, Demierre 8 سیاه کامرون Benford 2, Marcus Deberry 5

دوشنبه, مارس 9

نیمه نهایی, N. D. دولت در مقابل ORU, 6 p. m., Fort Wayne, مقابل, North Dakota, 8:30 p. m.

سهشنبه, مارس 10

قهرمانی 8 p. m.

6

اجلاس لیگ مسابقات

یک چهارم نهایی, Sioux Falls

یکشنبه, بازی

N. D. دولت 72 دنور 68

حاصل کار دو تیم: NDSU 34 دنور 30

NDSU — زندان Nudell 12 امیلی Dieetz 8, Sofjia Zivaljevic 8 رایان Cobbins 18, میشل Gaislerova 12, Danneka Voegeil 2 نیکول مقیاس 7, Cirkeline Rimdal 2 اولیویا Skibiel 3

دنور — Madison نلسون 33, Meghan بوید 10 لورن Loven 7 کلر Gritt 8, Alexius پرورش 6 گل یاس, Sam 2, Uju Ezeudu 2

دهان رابرتز 77, Western Illinois 66

حاصل کار دو تیم: ORU 37, WIU 28

غربی ایلینوی — اوان Zars 8 کارلا فلرس 17, عاشقانه نیکولز 8, اولیویا Kaufmann 23 فضل گیلمور 7, سام پریر 3

Oral Roberts — Jentry Holt 3 مونتسرات Brotons 16, کتی Kirkhart 4, دهنی, Torrey 14, معلم, Jo Lippe 19 راشل Skalnik 5, ریگان شوماخر 2 سارا Garvie 11

دنور (شماره 3) در مقابل N. D. دولت (شماره 6), 2:30 بعد از ظهر

دوشنبه, مارس 9

نیمه نهایی, South Dakota در مقابل دهان رابرتز, ظهر, N. D. دولت در مقابل S. D. دولت 2:30 بعد از ظهر

سهشنبه, مارس 10

قهرمانی 1 p. m.

6

NCHC

شنبه نتایج

Western Michigan 8 میامی 4

دولوت مینه سوتا 6, St. Cloud State 1

دنور 5, کلرادو, کالج 1

UND 5, Omaha, 0

اولین دوره — 1. UND Westin ميشود 8 (شین پینتو 12) 1:03; 2. UND, Colton Poolman 4 SH (کول اسمیت 7 دیکسون بون 10) 19:12
دوره دوم — 3. UND یعقوب برنارد-Docker 6 (هریسون Blaisdell 10 Gabe بست 3) 2:48
دوره سوم — 4. UND اسمیت 11 ص (Grant Mismash 12 برنارد-Docker 18) 13:23; 5. UND برنارد-Docker 7 ص (علامت زندن 6, بون 5) 16:25
دروازه بان موجب صرفه جویی در — UND: پیتر Thome 6-5-6–17; OMA: Austin Roden 7-9-7–23
مجازات — Nate Knoepke با زن سنگزنی 1:21 اول; Mark زندن, UND بالا چسبیده 4:42 اول; نوح Prokop, قدیمی hooking 7:28 اول; جانی Tychonick, UND, سنگزنی 17:14; کیسی Johnson, UND, سنگزنی, 7:35 دوم; Tyler وایس, زن سلب 7:35 دوم; Ryan Jones, زن سلب 7:35 دوم; Collin, Adams, UND, برگزاری, 9:03 دوم; ژاک اردن, قدیمی تماس با ما به سر 15:51 دوم; اعطای Mismash, UND, چک کردن از پشت 5:28 سوم; Joey آباته با زن رفتار unsportsmanlike 9:21 سوم; Jason Smallidge با زن سلب 11:27 سوم; Prokop, OMA, برگزاری, 14:24 سوم; Martin SUndberg, OMA, کاهش 15:15 سوم
پنالتی-دقیقه-UND 5-10 اوماها (روباز انتخابی) 9-18
قدرت پخش — UND 2-8 Omaha 0-4
داوران — دن Dreger و تام Sterns
صف نگهدار — Scott Fitzpatrick and Nate استانتون
حضور و غیاب — 6,752

پایان فصل به طور منظم

بزرگ ده

چهارم سری, best-of-three

بازی روز شنبه 2 نتایج

میشیگان 3, Michigan State 0 (میشیگان برنده سری 2-0)

Ohio State 2 ویسکانسین 1 OT (ایالتی اوهایو برنده سری 2-0)
Penn State (شماره 1 دانه) خداحافظ

مینه سوتا 2 Notre Dame 1

اولین دوره — 1. حداقل رایان Zuhlsdorf (سامی واکر بلیک مک لافلین) 1:24
دوره دوم-هیچ به ثمر رساند
دوره سوم — 2. MIN کالن مونسون (جانی Sorenson جوی Marooney) 3:27; 3. ND طب موریسون PP (مایکل گراهام, Alex Steeves) 10:14
دروازه بان موجب صرفه جویی در — CONTENT: جک لافونتن 13-4-13–30; ND: Cale موریس 2-8-8–18

سری گره خورده 1-1

روز یکشنبه بازی 3s

مینه سوتا 3 نوتردام 2 (مینه سوتا برنده 2-1).

WCHA

چهارم سری, best-of-three

بازی روز شنبه 2 نتایج

MSU-منکیتو 4 آلاسکا-لنگرگاه 2 (MSU منکیتو برنده سری 2-0)

Michigan Tech 4, Northern Michigan, 3, 3 OT (Michigan Tech برنده سری 2-0)

بولینگ سبز در آلاسکا فیربنکس, 10:07 بعد از ظهر (بولینگ سبز منجر سری 1-0) در اواخر

دریاچه سوپریور دولت 5,
بمیجی دولت 3

اولین دوره — 1. BEM, Alex Ierullo (چارلی شانه Hampus Sjodahl) 11:28; 2. LSS میروسلاو Mucha (داستین Manz اشتون کالدر) 13:33; 3. LSS, Bryan Basilico (برندان مک تعقیب Gamelin) 13:46; 4. BEM, Alex آدامز (اوون Sillinger, Ierullo) 15:00
دوره دوم — 5. LSS حداکثر Humitz (میچل الیور Pierre-Luc Veillette) 3:29; 6. LSS, Hampus Eriksson (کالدر ویلیام Riedell) 7:42
دوره سوم — 7. BEM, الیاس روزن (Sillinger آدم بردی) 13:43; 8. LSS, Humitz خالی خالص (Riedell) 19:59
دروازه بان موجب صرفه جویی در — BEM: Zach Driscoll 9-5-10–24; LSS: Mareks Mitens 16-13-16–45

سری گره خورده 1-1

روز یکشنبه بازی 3s

Bemidji, دولت 3, دریاچه سوپریور, خارجه 1 (بمیجی برنده 2-1).

ECAC هاکی

دور اول شنبه

دانشگاه ییل 4 اتحادیه 1 (از سری بسته 1-1)
کلگیت 3 قهوه ای 2 OT (کلگیت برنده سری 2-0)
پرینستون 5, Dartmouth, 4, OT (پرینستون برنده سری 2-0)
دانشگاه هاروارد 7, St. Lawrence 1 (دانشگاه هاروارد برنده سری 2-0)

روز یکشنبه بازی 3s

دانشگاه ییل در مقابل اتحادیه

اطلس هاکی

اولین دور, best-of-three

شنبه نتایج

بنتلی 5, Canisius 3 (بنتلی برنده سری 2-0)
رابرت موریس 2 صلیب مقدس 1 (از سری بسته 1-1)
نیروی هوایی 5, Mercyhurst 1 (نیروی هوایی برنده سری 2-0)

روز یکشنبه بازی 3s

رابرت موریس 5 صلیب مقدس 1 (رابرت موریس برنده 2-1)

هاکی شرق

شنبه نتایج

شمال شرقی 2 بوستون 1
بوستون کالج, 3, New Hampshire, 3, کراوات

6

N. D. کلاس B

در بتی Engelstad Sioux Center

شنبه نتایج

قهرمانی

لنگدن-E-M 52, Grafton 41

حاصل کار دو تیم: Grafton 23, لنگدن-E-M 20
لنگدن-Edmore-مونیخ — Callie Ronningen 20 مورگان Freije 15, اماتور Scherr 13, گاوچران زن, Lowery 4
Grafton — واکر Demers 11, Carlee Sieben 10 جولیا Dusek 8, کسی اریکسون 6, کسی Sieben 6

مقام سوم

ترنتون 46 مرکزی Cass 36

حاصل کار دو تیم: ترنتون 20 مرکزی Cass 18
مرکزی Cass — ایزابل Linnard 9, Morgan Lee 5, Jaylin پنبه 5, Victoria, ریشتر 4, Delaney پنبه 4, Ema, Lee 4, Klaire پنبه 3, Decontee اسمیت 2
ترنتون — الهام St. Pierre 14, Kaity او 9, Raquel کماندار 9, Jacee Turcotte 8, Alex St. Pierre 4, Kella Norby 2

N. D. کلاس B all-مسابقات تیم

Grafton — Carlee Sieben و واکر Demers; راگبی — BrookeBlessum; ترنتون — Kaity هاو; شیله مسیحی — Jacie هال; لنگدن-Edmore-مونیخ — Morgan Freije و Callie Ronningen; Hettinger-اسکرانتون — سامانتا Oase مرکزی Cass — Decontee Smith; LaMoure-Litchville-ماریون — Ellie Holen.
با ارزش ترین بازیکن — Callie Ronningen, لنگدن-Edmore-مونیخ

ارشد ورزشکار سال — Callie Ronningen, لنگدن-Edmore-مونیخ
مربی سال — راب Scherr, لنگدن-Edmore-مونیخ

N. D. شرق منطقه

در فارگو

پنج شنبه, مه 7

قهرمانی

فارگو دیویس 45, دوست دختر Red River 44

حاصل کار دو تیم: دوست دختر Red River 23 Fargo دیویس 21
دوست دختر Red River — Claire صافی 14, Alex صفحه 9 گل یاس Sondrol 6, Ashlea Lindseth 6, Shelby, Frank 4 الا Fosse 3, گاوچران زن, Lancaster 2
فارگو دیویس — Ryleigh Wacha 13 آوا وحشی 9, Marissa Burian 9 بروکلین Koenig 6 تیلور Fey 4, Jenna Leingang 3 الن دونات 1

همه-EDC

دوست دختر Red River — الکس صفحه Shelby, Frank; Devils Lake — Jes Mertens, Jailyn Martinson, Ramsey, قهوه ای, Abby Johnson; فارگو دیویس — Taylor فی Ryleigh Wacha; فارگو شمالی — Jennie Sem; فارگو جنوبی — Adie Wagner; فارگو Shanley — Hadley هوبر Reile Payne Moniku حکیم; وست فارگو Sheyenne — Jadyn Feist; دره شهر-Jadyn Dieterle; وپیتون — Jordyn kahler جمع; وست فارگو — McKenna Becher

ارشد بازیکن سال — Jes مرتنز

مربی سال — جاستین کلاین Devils Lake

منطقه شرق مدیر ورزشی از سال — مایک Beaton فارگو جنوبی

N. D. غرب منطقه

در بیسمارک رویداد مرکز

پنج شنبه, مه 7

قهرمانی

بیسمارک میراث 69 بیسمارک قرن 63

N. D. کلاس
دولت مسابقات

در فارگو

زمان تقریبی

پنج شنبه, مارس 12

یک چهارم نهایی در Fargodome

1 p. m. — فارگو Shanley مقابل بیسمارک میراث

3 p. m. — دوست دختر Red River در مقابل مندن

5 p. m. — فارگو دیویس مقابل بیسمارک سنت مری

7 p. m. — Devils Lake مقابل بیسمارک قرن

جمعه, مارس 13

تسلی نیمه نهایی, Fargodome 4 و 5:45 p. m.

مسابقات نیمه نهایی, Scheels, مرکز 1 و 2:45 p. m.

روز شنبه, مارس 14

در Scheels مرکز

9:30 صبح مکان پنجم

1:30 بعد از ظهر, مقام سوم

6 بعد از ظهر قهرمانی

Minn. کلاس
دولت مسابقات

در شهرهای دوقلو

پنج شنبه, مارس 12

یک چهارم نهایی Maturi غرفه

11 a. m. — قرمز لک در مقابل Minneota (شماره 1 دانه)

1 p. m. — میراث مسیحی آکادمی (شماره 5) در مقابل وترویل-Elysian-موریستاون (شماره 4)

3 p. m. — Belgrade-Brooten-Elrosa مقابل کرامول-رایت (شماره 2)

5 p. m. — Fillmore مرکزی در مقابل هنینگ (شماره 3)

جمعه, مارس 13

تسلی نیمه نهایی, Concordia University 10 صبح و ظهر

مسابقات نیمه نهایی ویلیامز عرصه ظهر و 2 بعد از ظهر

روز شنبه, مارس 14

ساعت 9 صبح — تسلی قهرمانی دانشگاه کونکوردیا

11 a. m. — مقام سوم دانشگاه کونکوردیا

ظهر — قهرمانی ویلیامز آرنا

Minn. کلاس AA
دولت مسابقات

در شهرهای دوقلو

چهار شنبه, مارس 11

یک چهارم نهایی

6 p. m. — کنکوردیا آکادمی-Roseville در مقابل لورد روچستر (شماره 1 دانه) ویلیامز آرنا

8 p. m. — وسکا (شماره 5) در مقابل پرنده رپیدز (شماره 4), 8 p. m. ویلیامز آرنا

6 p. m. — Providence آکادمی در مقابل ساوک مرکز (شماره 2) Maturi غرفه

8 p. m. — مینهسوتا مارشال در مقابل جدید لندن-اسپایسر (شماره 3), Maturi غرفه

پنج شنبه, مارس 12

تسلی نیمه نهایی 6 و 8 بعد از ظهر در دانشگاه کونکوردیا

جمعه, مارس 13

تسلی قهرمانی 2 بعد از ظهر در دانشگاه کونکوردیا

مسابقات نیمه نهایی 6 و 8 p. m. ویلیامز آرنا

روز شنبه, مارس 14

1 p. m. — مقام سوم دانشگاه کونکوردیا

ساعت 2 بعد از ظهر — قهرمانی ویلیامز آرنا

6

N. D. شرق منطقه

پنج شنبه, مه 7

در فارگو

قهرمانی

وست فارگو Sheyenne 68 Fargo دیویس 48

همه-EDC

دوست دختر Red River — بردی Dvorak*; GF مرکزی — Mason Gravseth; Devils Lake — Grant Nelson*; فارگو دیویس — Cameron Van Dam* گریسون, Hamon, Ty Satter کول حقه; وست فارگو Sheyenne — Tyler Terhark* Blake برگ*, Zion Dettman; فارگو Shanley — Talon هافر*; فارگو شمالی — Cayden ریکارد*; وست فارگو — شکارچی لیمان, Matt Miller; دره شهر-Payton Zaun; فارگو جنوبی-کوین هاردی; وپیتون — Tyler Tollefson

* به اتفاق آرا انتخاب

ارشد بازیکن سال — Grant Nelson

مربی سال — بارت منسون دیویس

N. D. غرب منطقه

در بیسمارک رویداد مرکز

پنج شنبه, مه 7

قهرمانی

بیسمارک 84, جیمز تاون 79

N. D. کلاس
دولت مسابقات

در فارگو

زمان تقریبی

پنج شنبه, مارس 12

یک چهارم نهایی در Scheels مرکز

ساعت 2 بعد از ظهر — فارگو Shanley مقابل بیسمارک

4 p. m. — فارگو دیویس مقابل مندن

6 p. m. — وست فارگو Sheyenne مقابل دیکینسون

8 p. m. — Devils Lake مقابل جیمز تاون

جمعه, مارس 13

تسلی نیمه نهایی, Fargodome ظهر و 1:45 p. m.

مسابقات نیمه نهایی, Scheels, مرکز 6 و 7:45 p. m.

روز شنبه, مارس 14

در Scheels مرکز

10:45 صبح مکان پنجم

2:45 بعد از ظهر, مقام سوم

7:45 بعد از ظهر قهرمانی

Minn. بخش 8AA

در کنکوردیا-مورهد

پنج شنبه, مه 7

یک چهارم نهایی

Dilworth-G-F 67, Pelican, رپیدز 57

چهار شنبه, مارس 11

نیمه نهایی

6 p. m. — EGF ارشد بالا در مقابل Perham

7:45 p. m. — فرگس فالز در مقابل Dilworth-GF

مارس 13

قهرمانی 7 p. m.

Minn. بخش 8A

در تیف ریور فالز REA

پنج شنبه, مه 7

یک چهارم نهایی

Blackduck 81, Red Lake, 79, OT

Cass دریاچه-Bena 87,
برنده-E-Mac 79

حاصل کار دو تیم: Cass دریاچه-Bena 40 پیروزی-E-Mac 24
Cass دریاچه-Bena — Timmy اسمیت 15 Kayden لی 12 میگل ریس 3, LeRoy فربنکس 11, Jauquin سارجنت 3, Jarrell Jacobs 36, برنت فاولر 7
برنده-E-Mac — پارکر Gerber 2 داستین Osland 3 رمی گودوین 7 ژاک Simonson 5, Bryer Strom 30 کوبه Hamre 18, گاوین واکر 14

دوشنبه, مارس 9

نیمه نهایی

6 p. m. — بارور-Beltrami مقابل Ada-بروپ غرب

7:30 p. m. — Cass دریاچه-Bena مقابل Blackduck

جمعه, مارس 13

قهرمانی 7 p. m.

N. D. منطقه 2

در بتی Engelstad Sioux Center

دوشنبه, مارس 9

زمان تقریبی

یک چهارم نهایی

3 p. m. — Hatton-Northwood (19-2, No. 1 دانه) در مقابل Griggs شهرستان مرکزی (9-13 شماره 9)

4:30 p. m. — Cavalier (14-8 شماره 5) در مقابل مرز شمال (16-5 شماره 4)

6 p. m. — Hillsboro-Central Valley (17-4 شماره 2) در مقابل دریتن/دره-ادینبورگ (8-14 شماره 10)

7:30 p. m. — Thompson (15-6 شماره 3) در مقابل گرفتن (16-6 شماره 6)

سهشنبه, مارس 10

نیمه نهایی در 6 و 7:30 p. m.

پنج شنبه, مارس 12

مقام سوم در 6 p. m.
قهرمانی در 7:30 p. m.

N. D. منطقه 4

در Devils Lake

دوشنبه, مارس 9

زمان تقریبی

یک چهارم نهایی

3 p. m. — North Star (8-14) در مقابل چهار بادها-Minnewaukan (20-1)

4:30 p. m. — Benson شهرستان (16-5) در مقابل لنگدن-Edmore-مونیخ (16-5)

6 p. m. — داکوتای دشت (14-6) در مقابل سنت جان (18-3)

7:30 p. m. — Dunseith (12-10) در مقابل جدید راکفورد-Sheyenne (15-7)

سهشنبه, مارس 10

نیمه نهایی در 6 و 7:30 p. m.

پنج شنبه, مارس 12

مقام سوم در 6 p. m.
قهرمانی در 7:30 p. m.

Minn. بخش 6A

در کنکوردیا-مورهد

دوشنبه, مارس 9

نیمه نهایی

هنینگ در مقابل Mahnomen-Waubun, 6 p. m.
منطقه مرکزی غرب در مقابل Hancock, 7:45 p. m.

پنج شنبه, مارس 12
در کنکوردیا مورهد

قهرمانی در 7 p. m.

6

Minn. کلاس AA
دولت مسابقات

در شهرهای دوقلو

شنبه در در اکسل انرژی مرکز

قهرمانی

هیل-موری 4 Eden Prairie 1

6

روز یکشنبه در نتیجه

East Carolina 8, N. D. دولت 6

شنبه نتایج

Fresno State 8, N. D. دولت 7
مینه سوتا 10, Cal Poly 0
UCLA 4, مینه سوتا, 0

UNCW دعوتی

در ویلمینگتون, N. C.

روز یکشنبه در نتیجه

جورج تاون 6, North Dakota 4

شنبه نتایج

پروتستان کالج, 4, UND 0

P-C\u0009110\u0009000\u00092\u0009–4\u00095\u00090
UND\u0009000\u0009000\u00090\u0009–0\u00094\u00094

WP: هیلی Haselden; LP: نیکی Pica
نکات برجسته: پروتستان کالج — Layna جانسون RBI شکارچی مراتع 1×4, 2R, RBI, Kiley Kross 2×3, RBI Jaiden پشم ونخ راه راه 1×3, R, Katelyn خرده 1×2, R, Haselden 7; UND — Campos 1×2, دنی رومرو 1×2 ، Kalani 2×3, Pica 5 تا

روز یکشنبه بازی

UND مقابل جورج تاون 9 صبح

6

روز شنبه در نتیجه

UND 4, دهان رابرتز 3

تک آهنگ

1. Geronimo Busleiman (ORU) بیش از Andreja Petrovic 7-6, 7-5; 2. Lukas Buth (UND) بیش از برنابا Koncz 2-6, 6-2, 6-4; 3. ادموند Aynedjian (UND) بیش از مارچلو مریرا 6-7, 6-3, 6-4; 4. جیک Kuhlman (UND) بیش از Mert Celik 6-7, 7-5, 7-6; 5. جاناتان Parat (UND) بیش از Andre Russo 6-1 و 6-3; 6. ادی Leardini (ORU) بیش از لوکاس پرسی 6-4, 6-4

دونفره

1. Busleiman/Koncz (ORU) بیش از Petrovic/Buth 6-3; 2. Aynedjian/Kuhlman (UND) بیش از Moreira/Russo 6-0; 3. Celik/Leardini (ORU) بیش از چاک Tang/پرسی 6-3

6

شنبه نتایج

یوتا 6 مینه سوتا 3

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>