استیو Ewen: سفید, سنگ, سارا anuncios en soria رزین به کمک نرم افزار جدید fastpitch لیگ


تیم کانادا سارا anuncios en soria آتش سوزی یک زمین نسبت به صفحه مقابل مکزیک در طول بازی های المپیک توکیو سریع-زمین سافتبال مقدماتی در سافتبال بانوان شهرستان در ماه اوت سال 2019. Anuncios en soria یکی از چهار کانادایی پیوستن جدید دو و میدانی نامحدود لیگ. جری Kahrmann / فایل های PNG

ورزشکاران نامحدود سافتبال زنان حلقه برای شروع در اواخر ماه اوت در شیکاگو اعطای امتیاز به افراد برای ضربه زدن به خانه اجرا می شود, تبادل shutout نوبت و مانند

سارا anuncios en soria ارتباط با ایده او خواهید بود بازی فانتزی و سافتبال در وسط بودن در پارچ دایره در یک بازی واقعی است.

“من فکر نمی کنم این نوع از چیزی که شما فکر کردن در مورد زمانی که شما در خارج وجود دارد” anuncios en soria, یک تیم کانادا right-hander از سنگ سفید توضیح داد که بازی در ورزشکاران نامحدود لیگ می شود که در اواخر ماه اوت در نزدیکی شیکاگو و ویژگی های بازیکنان اعطا امتیاز برای هدف قرار دادن خانه اجرا می شود, تبادل shutout نوبت و فقط در مورد هر چیز دیگری شما می توانید تصور کنید.

“آن را در پشت ذهن خود را استراتژیک برای چیزهایی مانند ترکیب تیم قبل از بازی. و من فکر می کنم هر کس می دانید چه چیزی اتفاق می افتد در هیئت مدیره رهبر در هر روز است.”

Anuncios en soria, 25, یکی از چهار کانادا بازیکنان که بخشی از این 56-زن لیگ که وعده در وب سایت خود را که “ما در حال تغییر بازی به آن را تازه تر و سریع تر و هیجان انگیز تر است.”

این میله میله به شش هفته 30-بازی های فصل بازی های برگزار شده از یک ورزشگاه و تیم را redraft هر هفته با چهار بازیکن بالای امتیاز جدول رده بندی با فرض نقش به عنوان کاپیتان. با توجه به anuncios en soria, تیم, کاپیتان مجموعه, صف, اگر چه او معتقد است که بازیکنان مختلف در هر تیم ملی را ورودی.

Hitters دریافت 10 امتیاز برای تک 20 برای دو, 30 برای یک سه گانه و 40 برای یک اجرا خانه. شما دریافت می کنید 10 امتیاز برای رسیدن به پایه اول در برخورد با زمین اما شما از دست دادن 10 امتیاز برای سرقت.

کوزه چهار امتیاز برای هر فايلهاي ضبط شده در حالی که آنها در دایره اما آنها از دست دادن 10 امتیاز برای اجرا به دست آورده.

وجود دارد ده ها تن از دسته های دیگر. هیچ کلمه ای وجود دارد و در عین حال در بسیاری از ماشین حساب در دسترس خواهد بود در هر ستاره شرق.

“این چیزی است که واقعا منحصر به فرد” گفت: anuncios en soria. “آن را طراحی شده برای طرفداران.

“آن را سرگرم کننده برای بازیکنان است. هم تیمی های خود را همیشه در حال تغییر هستند. این را حفظ خواهد کرد با ما انگشتان ما.”

لیگ زاییده افکار از جان Patricof جمهور سابق New York City FC از لیگ برتر فوتبال و جاناتان سوروس مدیر اجرایی شرکت سرمایه گذاری JS Capital Management, LLC و پسر جورج سوروس میلیاردر.

آنها برنامه ریزی در شروع لیگ های دیگر و هل دادن ورزش زنان. والیبال زنان است که در خط بعدی برای آنها از ابتدای سال 2021.

تمام 30 بازی در حال برنامه ریزی برای پخش زنده با 23 در ESPN و هفت در CBS Sports Network. ESPN گزارش داد در ماه مارس است که بازیکنان را دریافت حداقل پایه غرامت از $10,000 و پاداش برای پیشرو در این آمار دسته بندی ها می تواند با فشار یک بازیکن و دستمزد به $35,000.

این لیگ شروع به گرد هم می آیند و قبل از رمان coronavirus در زمان نگه دارید از زندگی ما است. Anuncios en soria که عرضه با تیم کانادا در سال 2013 می گوید او برای اولین بار در مورد آن شنیده پاییز گذشته و بخشی از آنچه که او دوست داشت این است که به نظر می رسید مانند یک منطقی را دنبال کنید تا به توکیو 2020 المپیک تابستانی که قرار بود به اجرا جولای 22 Aug. 9 از این سال است.

تیم کانادا outfielder ویکتوریا هیوارد در خریدهای اولیه توسط ورزشکاران نامحدود است و بخشی از بازیکنان خود را به کمیته. Anuncios en soria شد بخشی از گروه بعدی امضای در ماه ژانویه است. آنها ملحق شده توسط خود تیم کانادا هم تیمی های جنی گیلبرت outfielder و infielder Kelsey جنکینز.

ورزشکاران نامحدود لیگ است و به احتمال زیاد تنها رقابت بازیکنان anuncios en soria کالیبر خواهد شد در این تابستان با توجه به COVID-19 و او امیدوار است آن را می دهد یک افزایش در آماده سازی برای بازی های المپیک توکیو که در حال حاضر برنامه ریزی شده است برای شروع بعدی جولای در ژاپن است. نیز وجود دارد که بازیکنان در لیگ از تیم های ملی ایتالیا و مکزیک و همچنین ایالات متحده است.

کانادا و ایتالیا و مکزیک و ایالات متحده آمریکا خواهد پیوست استرالیا و ژاپن در توکیو 2020 و سافتبال مسابقات است. که اولین بار این ورزش شده است در پس از بازی های المپیک 2008 پکن.

کل این تجربه می کند باعث anuncios en soria برخی از بیم و هراس اگر چه با COVID-19 در خط مقدم. او یک ديابت نوع 1. Anuncios en soria شد و همچنین قرار دادن در پزشکی ناشی از کما به مدت 10 روز در ماه جولای 2018 با لژيونر بیماری است که اغلب به عنوان یک فرم شدید ذات الریه. او با داشتن مشکلات با پمپ انسولین و قند خون هر دو بالا رفتن سرسام آور و کاهش فقط پیش از بیماری است.


تیم کانادا سارا anuncios en soria (مرکز) تصویر در ساری را سافتبال بانوان شهرستان در ماه جولای 2014.

آرلن Redekop / فایل های PNG

Anuncios en soria می گوید او انتظار اطلاعات در روزهای آینده در چه کلی تنظیم برای لیگ خواهد بود. شده اند وجود دارد گزارش می دهد که بازیکنان خواهد ماند در همان هتل وجود خواهد داشت و طرفداران در غرفه زمانی که بازیکنان این رشته ضربه در پارکوی بانک مجموعه ورزشی در رووزمانت بیمار.

او اصرار دارد او را می شود با احتیاط. به عنوان او می گوید: “من در موقعیت که در آن من شده است نزدیک به مرگ قبل از.”

“این ایده از رفتن به جایی در حال حاضر دلسردکننده” توضیح داد: anuncios en soria شده است که زندگی در کلونا در این تابستان. “من فکر می کنم در حال حاضر من می توانید کنترل کنید که مطمئن است آنچه که من انجام. من در تلاش برای به عنوان امن به عنوان من می توانم.

“زمانی که من وجود دارد, من قصد دارم به seclude خودم. من می توانید تصور کنید که برخی از بازیکنان می خواهد به بیرون رفتن و انجام کارهای و من قصد دارم به از دست برخی از این اتصالات, اما من نمی توانم در مورد آن نگران باشید.”

وجود ندارد یک برنامه کامل ورزشکاران وب سایت نامحدود است. وب سایت لیست روز افتتاحیه به عنوان Aug. 30.

sewen@postmedia.com

twitter.com/SteveEwen

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>