استیو Ewen: سارا Potomak المپیک رویای زندگی حتی به عنوان او انتقال به مربیگری


Aldergrove سارا Potomak که یکی از آخرین بریدگی قبل از Pyeongchang 2018 خواهد بود دستیار مربی با TWU اسپارتها در این فصل

سارا Potomak و تثلیث غربی دانشگاه اسپارتها هاکی زنان برنامه به دنبال کمک به یکدیگر در اهداف خود.

Potomak یک 22 ساله به جلو از Aldergrove با رویاهای به خط برای تیم کانادا در پکن 2022 بازی های المپیک امضا کرده است و به عنوان یک دستیار مربی با TWU یک سال اول ورود در غرب کانادا کنفرانس این سقوط.

او در دانشگاهی در حال پخش واجد شرایط تکمیل شده در بهار گذشته با دانشگاه مینه سوتا Potomak را فرصتی به اسکیت بازی کردن به طور منظم با تیم و یک جوان تازه بدوران رسیده اسپارتها در صف دریافت خواهد کرد یک نگاه دست اول به صورت روزانه در عادات کسی است که در برخی از بازی در بالاترین سطح است.

TWU شده بود یک تیم باشگاهی بازی در ساحل جنوبی زنان لیگ هاکی.

“من خواهید بود در همان قایق به دختران آموزش و رفتن به مدرسه گفت:” Potomak که می خواهید کار در کارشناسی ارشد خود را در رشته رهبری آموزشی. “من فکر می کنم از آن خواهد شد بسیار سرد تجربه برای هر دو من و دختران است. من فکر می کنم آن خواهد بود مفید برای هر دو ما است.”

Potomak برادر براندون 25 ساله رو به جلو, بازی های برگزار شده است سه فصل گذشته با TWU بنابراین یک اتصال به مدرسه. هاکی مردان ترویج شده است از باشگاه صفوف به غرب کانادا برای عضویت در این فصل نیز

Potomak می گوید او شنیده می شود در ابتدا از TWU ورزشی کارگردان Jeff Gamache پاییز گذشته. این ایده از کمک کردن سر مربی ژان Laforest و کار کارشناسی ارشد خود را در مورد آمد و هاکی کانادا از آن حمایت کرد.

او را نیز امضا با زنان حرفه ای بازیکنان هاکی انجمن گروه رهبری برای سابق کانادا ستاره Jayna Hefford که به بازی یک سری از ویترین حوادث در طول فصل گذشته.


کانادا سارا Potomak (44 ) جشن اولین دوره هدف در مقابل فنلاند در طول IIHF هاکی روی یخ زنان در مسابقات قهرمانی جهان بازی نیمه نهایی در Plymouth, Mich., در پنجشنبه, مارس 6, 2017.

Potomak شد بخشی از 28 بازیکن که هاکی کانادا را به کلگری در ماه مه سال 2017 در آماده سازی برای بازی های المپیک زمستانی 2018 در Pyeongchang کره جنوبی.

او در میان پنج بازیکن قطع زمانی که تیم رو به نهایی آن فهرستی که در ماه دسامبر. خواهر امی, 20, a forward نیز منتشر شد. امی است که میله میله به junior فصل در مینه سوتا در این پاییز.

این Potomaks دو جوانترین بازیکن که در انتخاب نهایی گروه برای 2018 تیم.

هاکی کانادا است که انتظار می رود را به یک اندازه مشابه گروه با هم برای ‘تمرکز’ مرحله اوایل تابستان آینده در آماده سازی برای پکن است.

“تمرکز یک فرآیند سخت روحی و جسمی. ما به شما می دانید چه انتظار می رود و قادر خواهد بود حتی بیشتر آماده برای دور بعدی” سارا توضیح داد. “حال که نزدیک و قطع بودن قطعا صدمه دیده است. من هنوز هم آن را احساس می کنید اما شما می توانید می گویند که این انگیزه من است.”


کانادا ماری-فیلیپ Poulin (29) و سارا Potomak (44) جشن گرفتن پس از شکست روسیه در IIHF هاکی روی یخ زنان در مسابقات قهرمانی جهان دور مقدماتی عمل در Plymouth, Mich., روز شنبه, مارس 3, 2017.

هاکی زنان در آمریکای شمالی همچنان کثیف گذشته در سطح دانشگاه و خارج از تیم ملی حوادث. وجود زنان ملی هاکی لیگ اما بازیکنان باید خودداری کردند در آن و اعتقاد داشتند که آن را به کار دراز مدت است. اکثریت تصمیم گرفتند برای PWPHA به جای. حتی شده بعضی از بحث با NHL در مورد پیوستن به نیروهای.

“ما شده است بسیار واضح و روشن در مورد آنچه که ما اعتقاد داریم آینده زنان حرفه ای لیگ نیاز به نگاه مانند” Hefford گفت: مطبوعات کانادا به تازگی. “ما باور نمی کنیم کسانی که همه چیز در حال حاضر ارائه شده در هر زنان لیگ برتر.

“فروش بلیط روابط عمومی و بازاریابی نیاز به دسترسی به روزانه یخ زمان-زمان مربیگری کارکنان پزشکی و کارکنان قدرت و تهویه مردم و در طول سال پزشکی و سلامت, بیمه, دستمزد زندگی می کنند وجود دارد همه این عناصر ما باور داریم که اگر ما برای مبارزه با آنها را در حال حاضر … زمان است که در حال حاضر در ذهن ما است.”

این فصل آینده آنها برنامه ریزی و شرایط پنج آموزش هاب با نزدیکترین یکی در کلگری. وجود خواهد داشت یک فهرستی از 25 بازیکن برای هر توپی و آن بازیکن خواهد بود واجد شرایط برای ویترین حوادث مانند آنها تا به حال در سال گذشته در سراسر شمال امریکا, و همچنین به عنوان منطقه ای بازی های.

جزئیات به عنوان شما می خواهم انتظار می رود در این بیماری همه گیر زمان هنوز به آمده است.

“من می بینم PWPHA به عنوان بهترین فرصت برای متحد” Potomak توضیح داد. “من فکر می کنم هر کس که همان رویایی که یک ساختمان پایدار لیگ است.”

Potomak شد مینه سوتا پیشرو گلزن فصل گذشته با قرار دادن 46 امتیاز از جمله 19 گل در 36 بازی که در این فصل تعطیل. امی چهارم بود در این تیم با 36 امتیاز از جمله 18 اهداف.

مینه سوتا بود 27-6-3 و میله میله به بازی بازی های ایالتی اوهایو برای باز کردن مسابقات NCAA در 14 مارس که فصل متوقف شد. مینه سوتا بود شماره 5 تیم در فینال ملی رتبه بندی.

مینه سوتا از دست داد در مسابقات NCAA بازی در سال 2019 سقوط 2-0 به ویسکانسین. آنها موفق به کسب این عنوان در سال 2016 ضرب و شتم کالج بوستون 3-1. Potomak تا به حال یک هدف و کمک در بازی های قهرمانی و اضافه برنده در 3-2 پیروزی بر منچستر در مرحله نیمه نهایی شد و به نام NCAA منجمد چهار برجسته ترین بازیکن.

برای حرفه ای خود را با مینه سوتا, سارا تا به حال 65 اهداف و 179 امتیاز در 145 بازی.

sewen@postmedia.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>