استیو Ewen: Blue Jays مجری برنامه تلویزیونی جیمی کمپبل طرفداران با حمایت متقابل کانادا تماس


پخش Jamie Campbell (دوم از چپ ایستاده در پالت) رزین در اوایل این ماه در Timmins و بیمارستان منطقه در شمال انتاریو, شهرستان, که در آن کمپبل تحویل تجهیزات حفاظت شخصی از تورنتو به عنوان بخشی از COVID-19 پزشکی تلاش های امدادی. جزوه / Postmedia اخبار فایل

پخش تخمین می زند که او را بسته شدن در از 1000 تماس به تیم مشتاق پیروان از ساحل به ساحل

جیمی کمپبل به عنوان خوانده شده خوب بر روی نبض از این ملت است. او را به گرفتن آن با یک تماس تلفنی در یک زمان.

میزبان تورنتو بلو جیز مرکزی در Sportsnet تلویزیون طبقه بندی در اوایل که اجتماعی فاصله آورده برای مبارزه با رمان coronavirus می تواند دشوار ، او را در توییتر که اگر شما تا به حال یک فن جیز آبی در زندگی خود را از دست رفته بیس بال و یا با داشتن یک زمان سخت به طور کلی به پیام مستقیم او اطلاعات تماس و از او می خواهم تلفن فرد است.

او فکر پدربزرگ و مادربزرگ در خاص است.

کمپبل رو از یک نوت بوک و شروع به نوشتن نام و شماره آنها شروع به نظر می رسد در DMs. او در ابتدا فکر او ممکن است دریافت 50 درخواست در کل. صبح روز چهارشنبه گفت که او بسته شدن در از 1000 تماس های تلفنی از او قرار داده و آن را در ابتدا در مارس 17.

“وجود دارد تنهایی مردم. وجود دارد ترس مردم” توضیح Campbell, 52, که بزرگ شدم یک فن جیز آبی به عنوان یک بچه در Oakville, Ont. “وجود دارد یک نجیب زاده دو روز پیش و او به نظر می رسید به در, بزرگ, ارواح در شروع تماس اما با پایان آن او در اشک بود. شما باید برای سوار که احساسات با آنها. من احساس می کنم مثل من کمی از آن, اما من خوب به انجام این کار. من احساس درون قوی است.”

او سریع به می گویند که خلق و خوی از تماس به طور کلی مثبت است و او را به گرفتن تعداد زیادی از این ورزش با توجه به چگونه مردم در حال باز کردن به او.

کمپبل صحبت کردند مردمی از ساحل به ساحل هدف قرار دادن هر استان چندین بار.

“من به صحبت کرد در ساسکاتون. او 98 یا 99 سال است. او ساخته شده آن را از طریق افسردگی و او گفت: “این چیزی است’ ” کمپبل گفت:. “او تا به یک نقطه. ما می تواند به ماندن در خانه و تماشای Netflix و پیام مردم در Instagram.

“مردم به اشتراک گذاری زندگی خود را با من. آنها در حال باز کردن قلب خود را به من. ما صحبت بیس بال. آن را باز موضوع آن کشتی یخ شکن. آن حرکت می کند و از آنجا به چگونه شما در حال ساخت در این بیماری همه گیر و چه نوع از چیزهایی که شما انجام داده ایم برای حفظ شلوغ و چگونه بچه های خود را و خانواده خود را انجام می دهند.”

اد و دایان Kunderman که زندگی در Port Alberni در میان مردم با آنها کمپبل متصل می شود.

آنها در حال تماشای یک برنامه تکراری پخش کردن بازی 2 2015 لیگ آمریکا بخش بین سری جیز آبی و تگزاس رنجرز در Sportsnet در 8:30 p. m. یک شب که تلفن زنگ زد. آن را یک منطقه تورنتو شماره. دایان جواب فکر آن کسی بازی کردن چون کمپبل قطعا نمی تواند خواستار شده است برای آنها از آبی است. او تلفن را اد.

“جیمی به من گفت که در آن بود و پرسید: اگر من می دانستم که به نام و به او گفتم: ‘شما صدای جیز آبی,’ ” یاد می آورد Ed پدر دو فرزند و پدر دو پسر که قرار کمپبل در تماس باشید. “جیمی به من گفت:” با تشکر از شما. در این نقطه در زمان هر چند من اساسا بیکار.’

“این بسیار آرامش بخش تماس بگیرید. آن را بسیار دوستانه بود.”

کمپبل نیز صحبت کرد و به, Powell River, ریچارد و نورا بنسون. آنها چهار بچه و سه grandkids و یکی از نوههایشان فرستاده خود را به شماره کمپبل.

“جیمی کمپبل یک پسر جوان است که ما می دانیم از تماشای Blue Jays بازی و برای او برای یک لحظه در این مضحک بار در جهان برای تماس با ما خاص بود” گفت: نورا. “من امیدوارم او را نگه می دارد آن را انجام می دهند. این چیزی است که ما در مورد فکر می کردم چند بار پس از آن اتفاق افتاده است.”

کمپبل متمرکز یک هفته پیش روز شنبه در صحبت با Blue Jays طرفداران از تمام سنین از نوا اسکوشیا. در میان کسانی که او در ارتباط با شد تایلر بلر 27.

بلر پدر گرگ و نامادری جیمی در میان کشته شدگان قبلی آخر هفته را تیرباران های دسته جمعی. آنها در پشت سه فرزند دیگر: Craig, 24, الکس, 12, و, جک, 10.

گرگ تا به حال همیشه می گفت او می خواست برای یک روز را چهار پسر به یک جیز آبی’ بازی. کمپبل متعهد شده است که او به آن تلاشی را که اتفاق می افتد.

“هنگامی که آنها آماده به آمده تا برای تهویه و ما به بازی بیس بال ما پرواز آنها را در اینجا و ما آنها را دریافت کنید بلیط و ما آنها را در این زمینه به دیدار با هر کس که آنها می خواهند به دیدار” کمپبل گفت:.

او گفت که او صحبت کرد به 93 سال دانکن گراهام از Judique, N. S. گل نیویورک یانکیز پارچ همین Larsen کامل بازی در سال 1956 سری جهانی در حالی که گوش دادن به آن و بعد از آن تا به حال یک تصویر از خود کاردست توییتی. کمپبل همچنین خطاب به دیوید Koffman از شفق قطبی, Ont., که بازگو تماشای پارچ سفید پوست فورد آخرین بازی با یانکی ها در تاریخ 21 مه سال 1967 در ببر ورزشگاه. که تاریخ معنیدار بود به کمپبل پس از او متولد روز قبل از.

کمپبل گفت: اکثر مردم او صحبت می کند به آنچه که در زمانی که بیس بال شروع خواهد شد تا دوباره — او می گوید او هیچ ایده چگونه همه چیز نگاه با جیز آبی در بهار آموزش قبل از عمل بود و تعطیل. او اغلب می شنود از طرفداران در مورد چگونه هیجان زده آنها به توسعه امثال ولادیمیر Guerrero جونیور بو ❄ و مقابله پیرسون. این Nat بیلی ورزشگاه وفادار شاهد مقدار زیادی از پیرسون فروزان fastball هنگامی که او در بازی با ونکوور کانادایی در سال 2017.

“این به من یادآوری چگونه بلو جیز رسیدن به هر گوشه ای از این کشور” کمپبل گفت:.

sewen@postmedia.com

twitter.com/SteveEwen

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>