استیو Ewen: B. C. مدرسه فوتبال بالا نگه می دارد چشم در تاریخ چگونه بازی بازگشت از COVID-19


دیرین ونکوور, کالج, سر مربی تیم تاد Bernett (تصویر در سال 2012) می گوید: او اجتناب شود پیش بینی آنچه در آینده هنگام صحبت با بازیکنان در مبارزه ایرلندی تیم ملی, دفاع از سه گانه استانی دبیرستان قهرمانان. Les Bazso / فایل های PNG

هر دو سطح از بازی در زمین فوتبال باقی می ماند و امیدوار است که آنها خواهید بود بازی در پاییز

B. C. s تاریخ فوتبال تیم های داده شده خوب به شروع غیر-تماس با تمرینات.

شما فکر می کنم که به خوبی جواب بالا-مدرسه فوتبال جوخه های در حال حرکت رو به جلو بیش از حد.

تراویس بل رئیس جمهور از دبیرستان مربیان کانون گفت و خود را در آنچه برای خود در تاریخ لیگ همتایان در بازگشت خود را در این رمان coronavirus بار و قرض گرفتن آنچه که آنها می توانند در این رویداد آنها را می توانید در این زمینه است.

در حال حاضر B. C. فوتبال کنفرانس پروتکل شامل “بدون چرخ دنده بدون تماس و در گروه های کوچک” با توجه به دانا Matheson, رئيس جمهور از لنگلی قوچ. او گفت: تیم ملی خود را پاک شده است برای اجرای تمرینات از ژوئیه 1.

شش-تیم BCFC که باز است را به بازیکنان تا سن 22 تا مجموعه هفت. 19 به عنوان آزمایشی روز افتتاحیه و امیدوار است به هر تیم یک بازی شش بازی برنامه.

همراهی با جدول زمانی که Matheson گفت که آموزش کامل اردوگاه آغاز خواهد شد در اوایل ماه سپتامبر. این BCFC می تواند فشار فصل به طور منظم شروع به اکتبر در صورت نیاز, او گفت:.

Matheson انتظار وجود دارد به نوعی از استانی برگشتی اما او مطمئن نیستید در مورد چشم انداز یک قهرمانی ملی بازی. به ساسکاتون Hilltops برنده گذشته شش کانادا کاسه, بازی ضرب و شتم قوچ در گذشته دو نفر از جمله یک 11-6 تصمیم گیری در Nov. 16 در لنگلی را McLeod ورزشگاه.

این BCFC به طور معمول 10 بازی فصل به طور منظم.

با توجه به بل B. C. مدارس متوسطه فدراسیون فوتبال را تکمیل کرده است یک برنامه با تمرکز بر روی منطقه بازی. آن نشده است ساخته شده است. فوتبال دبیرستان نیز ارائه یک به روز رسانی بازگشت-به-بازی بازی طرح به B. C. ورزش مدارس و BCSS گفته بود که انتظار کلمه از وزارت آموزش و پرورش در ماه اوت در مورد اینکه آیا مدارس خواهد بود به طور کامل در جلسه در ماه سپتامبر و یا وجود خواهد داشت برخی از مرتب کردن بر اساس یکی از مؤلفه های آنلاین قبل از تصمیم گیری در مورد چگونگی ادامه با سقوط ورزش های نجومی.

“در B. C. ما در یک موقعیت خوب بود و خوش بینانه در مورد سقوط” گفت: بل سابق نیمکت از W. J. Mouat Hawks در Abbotsford که در حال حاضر یک معاون در تالار گفتمان رابرت Bateman.

او اضافه میکند: “همه چیز سیال است.”

‘در B. C. ما در یک موقعیت خوب بود و خوش بینانه در مورد سقوط’ می گوید: Travis بل جمهور از دبیرستان مربیان انجمن.
Ric ارنست / فایل های PNG

ونکوور کالج, مبارزه, مربی ایرلندی تاد Bernett گفت او شده است اجتناب از پیش بینی خود را به بازیکنان آنچه در این فصل می تواند مانند نگاه کنید زیرا بسیاری از احتمالات وجود دارد.

ونکوور کالج حاکم سه گانه استانی قهرمانان مورد ضرب و شتم سوری را خداوند Tweedsmuir Panthers 45-0 در آخر در Nov. 30 در B. C. محل ورزشگاه رهبری پنج touchdowns از گیرنده/پشت دفاعی Jason سوریانو.

“ما انجام داده اند و آنچه که ما انجام خواهد داد هر سال اما با 2020 سازگاری است که مورد نیاز هستند” Bernett گفت: از زمان offseason برای خدمه خود را. “آنها (Fighting Irish بازیکنان) در حال انجام تمرینات خود را که ما آنها را ارسال کردیم جلسات آنلاین در طول زمان مدرسه پوشش موضوعات ما به طور معمول و من برنامه ریزی و شاخص در حدود همان نرخ و زمان که من به طور معمول خواهد بود.

“اگر من خودم اجازه می دهد به رانش به ‘اگر’ من را دلسرد و پریشان و من می دانم که بسیاری از بازیکنان ما احساس می کنید که راه بیش از حد. بنابراین این وضعیت چالش های همه ما را به ماندن متمرکز در روز و انجام آنچه باید انجام شود به منظور بهبود و آماده سازی.”

پایه دستورالعمل برای بازگشت به بازی تکمیل شد توسط viaSport دولت را تحویل آژانس برای ورزش است. این مرحله دوم برای آنها اجرا می شود و تا ماه سپتامبر با هیچ تاریخ دقیق داده می شود. این طرح به تنظیمات را با توجه به چگونه این استان است که دست زدن به COVID-19.

در مرحله سوم دستورالعمل های خود را دستور که “interclub یا منطقه ای بازی ممکن است در نظر گرفته شود.”

و همچنین Matheson گفت که بلیط-خرید عمومی بسیار مهم به خط پایین برای BCFC باشگاه های, به این معنی که لیگ به احتمال زیاد نیاز به زمان 50 نفر حداکثر برای تجمعات عمومی به افزایش برای یک فصل برای رفتن به جلو. هر دو تیم ترکیب شده اند بیش از 100 نفر در دو حاشیه بیش از حد.

“ما امیدواریم که که ما در فاز دیگر در آن او گفت:” در مرجع سلامت استان افسر دکتر بانی هنری کلی داد. “این یک موضوع چه دولت و سالم وزارت مایل به انجام آن.

“ما نمی خواهید به تماس و فصل است.”

شش-تیم غرب کانادا کنفرانس دانشگاه حلقه که شامل UBC Thunderbirds به نام فصل آن در ماه ژوئن وجود دارد یک فرصت برای BCFC تیم به زمین برخی از دانشگاه بازیکنان برای فصل اگر خود را در لیگ حرکت رو به جلو است.

همراه با قوچ های BCFC ویژگی های Okanagan خورشید (کلونا), ولی Huskers (چیللیوکک), Vancouver Island Raiders (نانایمو) و Westshore شورشیان (ویکتوریا).

در غرب کانادا لغو شد و به سفر بین استان ها و مسائل مالی برای مدارس با توجه به COVID-19 مسائل.

sewen@postmedia.com

twitter.com/SteveEwen

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>