استنفورد مطالعه برآورد 53,000 بیشتر coronavirus موارد در یک California county

محققان دانشگاه استنفورد باید تعدیل خود بحث برانگیز برآورد که چگونه بسیاری از مردم در شهرستان سانتا کلارا آلوده بودند توسط COVID-19 ویروس در اوایل مارس — اما خود ایستاده نتیجه رسیدند که بیماری بسیار گسترده تر از هر کسی می دانست.

در تجدید نظر و تحلیل شگفت انگیز مطالعه منتشر شده در ماه گذشته آنها در حال حاضر تخمین می زنند که 2.8 درصد از سانتا کلارا ساکنان قبلا آلوده شده توسط ویروس اما آن را نمی دانند.

که نشان میدهد که این شهرستان تا به حال تا به 54,000 عفونت — بسیاری از بیش از 1000 موارد تایید شده در شهرستان در زمان.

“این نشان می دهد که اکثریت عظیم جمعیت را ندارد آنتی بادی و ممکن است مستعد ابتلا به ویروس”, نتیجه گیری در تحقیق, مقاله, منتشر شده در این گزارش آنلاین medRxiv.

اگر درست است به این معنی که اکثریت زیادی از مردم که قرارداد COVID-19 در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر را بازیافت تا کنون که بدون دانستن آنها آلوده شدند. با بسیاری از غیر قابل تشخیص عفونت آن را نیز بدان معنی است که میزان مرگ و میر پایین تر از فرض.

تیم اولیه مطالعه کمی بالاتر قرار دادن برآورد آلوده ساکنان بین 2.5% به 4.15% که پیشنهاد شده تا به 81,000 عفونت.

این مطالعه برای اولین بار در نوع خود در کشور تحریک شدید بحث بیش از این مقاله روش با آمار مصرف به توییتر به بحث نمونه برداری و روش آزمون قابلیت اطمینان.

از محققان دانشگاه استنفورد آزمایش 3,330 مردم در مارس 3 و 4 آوریل در سه مکان فاصله سراسر شهرستان سانتا کلارا — دو county parks در لوس گاتوس ، و سن خوزه و یک کلیسا در مانتین ویو — برای به دست آوردن یک تصویر کلی از چگونه بسیاری از مردم در این شهرستان در حال حاضر آلوده شده است اما نمی شد به طور جدی بیمار است و نمی دانستم در آن آنها تا به حال تا به حال ویروس. آنها نگاه برای آنتی بادی به پاتوژن یک نشانگر از گذشته عفونت است که نشان می دهد ممکن است برای آنها امن برای رفتن به محل کار و مدرسه.

تحقیق و تجدید نظر وجود دارد در حال حاضر نسخه 1 و نسخه 2 — نشان دهنده واقعیت های علمی, چاپ و نشر در این حرکت سریع جهان COVID-19 پژوهش که “preprint’ نسخه های خطی عمومی ساخته شده تقریبا بلافاصله قبل از آنها بوده اند نظیر بررسی.

در حالی که آن را unshackles دانشمندان از تنبل و مجلات و همچنین ایجاد خطر که ضعیف کار می تواند به اطلاع عموم و پر از شکوفه در رسانه ها.

منتقدان گفت: نسخه جدید تصحیح برخی از آماری عیوب با داده ها و تجزیه و تحلیل.

“گزارش جدید یک بهبود در نسخه اول” نوشته اندرو Gelman یک استاد آمار و علوم سیاسی و مدیر آمار کاربردی مرکز در دانشگاه کلمبیا.

اما وجود دارد ادامه داد: نگرانی در مورد روش. داوطلبان برای آزمون انتخاب شدند, از Facebook — پس از آن نمونه برداری شد و نه تصادفی و نه نماینده جامعه به عنوان یک کل. مقاله جدید با هدف دلجویی که با ارائه دقیق تر نگاه همه داده های خود را.

مشکل عمده با مطالعه مربوط به آزمون اختصاصی میباشد. آن را با استفاده از یک کیت خریداری شده از لیگ برتر زیست فناوری مستقر در مینیاپولیس شناخته شده با داده های عملکرد اختلاف. اگر چه آن را به بهترین تست در زمان مطالعه آن را به حال یک “مثبت کاذب” رای است که می تواند انحراف نتایج از منتقدان می گویند — به خصوص با چنین اندازه کوچک نمونه.

برای بهبود نتایج آنها شامل حدود 3000 “اعتبار سنجی نمونه” برای تست کیت کاهش ميزان مثبت کاذب برای این کیت به کمتر از 0.5 درصد.

که توضیح می دهد که چرا این برآورد تغییر و تنگ کردن تعداد به احتمال زیاد عفونت دکتر گفت: Jayanta باتاچاریا و استاد پزشکی در دانشگاه استنفورد.

در خود تجدید نظر کرد و تیم نرم برخی از یقین در نتیجه گیری خود را. اما رویکرد خود را نشان میدهد امکان چنین بررسی را به اطلاع ما درک درستی از این بیماری همه گیر را پیشرفت برآورد آسیب پذیری جامعه و نظارت بر عفونت نرخ مرگ و میر در جوامع مختلف در طول زمان.

استنفورد تیم گفت: این استقبال ورودی — “عظیم وردپرس از نظرات مفید و سازنده بازخورد” — که منجر به تخمین های جدید.

“مطالعات بیشتری مورد نیاز به منظور بهبود دقت” آنها نوشت. “تکرار تست سرولوژيک بی تفاوت جغرافیای فاصله چند هفته از هم جدا است نیاز به ارزیابی میزان عفونت گسترش در طول زمان است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>