ایستادن و محسوب می شود در سال 2020 سرشماری

در بیشتر راه بیش از شما می توانید تصور کنید آینده سرشماری دارای پیامدهای عظیمی برای جوامع در سراسر کالیفرنیا. با وجود اتفاق می افتد یک بار در هر دهه تاثیر آن احساس می شود هر روز. در اینجا فقط چند راه چگونه:

در برترین مدرسه ابتدایی در آزوسا ملی ناهار مدرسه برنامه تضمین می کند که هیچ کودکی دعوا پشت چنگال گرسنگی در حالی که تلاش برای یادگیری است. در پومونا Parktree سلامت جامعه درایوهای موبایل کلینیک بهداشت و مقدار مورد نیاز خدمات پزشکی به مردم که در غیر این صورت بدون. در سن برناردینو محله مشارکت خدمات مسکن با استفاده از کمک های مالی فدرال برای کمک به تلاش خانواده ها پیدا کردن دائمی خانه. در پاسادنا جکی رابینسون مرکز جامعه فراهم می کند خدمات درمانی مالیات و کمک های تفریحی و فعالیت های فرهنگی. شروع به سر بودجه برای پیش دبستانی بخش خدمات پدر و مادر برنامه های آموزشی در سان برناردینو شهرستان فراهم می کند و آموزشی مهد کودک و گاز پول کم درآمد پدر و مادر به دنبال یک آموزش و پرورش به کار در زمینه لذت بردن از آنها است که به خوبی می پردازد. دانش آموزان در کریتوس در نورواک تکیه بر فدرال پل کمک به آموزش عالی است. و بودجه از ویژه مکمل برنامه تغذیه برای زنان و نوزادان و کودکان کمک می کند تا هانتینگتون پارک WIC مرکز حفاظت از سلامت و تغذیه کم درآمد باردار پس از زایمان و شیردهی زنان و همچنین نوزادان و کودکان تا سن 5 سالگی.

این برنامه حفاظت از کیفیت زندگی ما و سرشماری است حیاتی برای موفقیت خود را.

دولت فدرال انجام آن در سرشماری به تعداد هر فرد در آمریکا است. که شمارش کمک می کند تا تعیین بودجه فدرال. و حتی آن را مجموعه چگونه بسیاری از کنگره نمایندگان هر ایالت است.

با خیلی در خطر سرشماری باید منصفانه و دقیق است. اما به دلایل مختلف که همیشه نمی افتد. اگر اجاره مستاجر بدون حرکت می کند به روز رسانی خود را در آدرس آنها ممکن است از طریق ترک سقوط. اگر یک مادر مجرد را شامل نمی شود کودک نو پا خود را فرزند او خواهد رفت uncounted. اگر چند خانواده خانه کامل خود را در فرم فقط برای اولیه خانواده ساکنان دیگر نمی توان شمارش. اگر یک خانوار فاقد اینترنت مواجه است و موانع به اطلاعات و تکمیل است.

جوامع ما خانه را به بسیاری از “hard-to-count” ساکنان. با توجه به اداره آمار 34 درصد و 38 درصد از ساکنان در ریورساید و سان برناردینو شهرستان به ترتیب در زندگی سخت به حساب آورد. این دستگاه های سرشماری که در آن تقریبا یک چهارم یا بیشتر خانواده ها نیست ایمیل خود را پرسشنامه سرشماری در سال 2010. برای هر فرد سرشماری نتواند جوامع ما از دست دادن $2,000 در بودجه فدرال. این است که همه دست در عرشه لحظه. آغاز مارس 12 نفر از ساکنان دریافت رسمی اداره پست. آن را می توانید به صورت آنلاین تکمیل و از طریق تلفن یا از طریق پست. اداره آمار ایالات متحده نیز انجام تعداد ارائه می دهد پشتیبانی می کند و اطلاعات به زبان های مختلف. علاوه بر این وجود ندارد تابعیت سوال در سرشماری. خود را سرشماری اطلاعات توسط قانون است کاملا محرمانه است و نمی توان با هر آژانس فدرال. اگر شما هر گونه سوال, بازدید 2020census.gov تماس 800-923-8282 و یا تماس با هر یک از دفاتر ما. کمک های اضافی نیز در دسترس در هر دو زبان انگلیسی و اسپانیایی از طریق NALEO آموزشی صندوق ¡Hágase Contar! کمپین toll-free خط تلفن (877-ال-CENSO).

در سراسر کشور نزدیک به 800 میلیارد در خطر است. در جوامع ما حیاتی پشتیبانی می کند که نگه داشتن کودکان, تغذیه, حفظ, عمومی سالم و کمک به ساکنان رشد همه بستگی عادلانه و دقیق سرشماری. پیوستن به ما در ساخت مطمئن شوید که شما در حال شمارش ساخت مطمئن شوید که شما عزیزان در حال شمارش و مطمئن شوید جوامع ما دریافت فدرال حمایت آنها سزاوار است.

تشکر. نرما تورس نشان دهنده 35 کنگره منطقه. این شرکت نوشته شده توسط NALEO مدیر عامل Arturo وارگاس و توسط مظنونان حمله به دانشگاه لیندا سانچز, جودی چو فضل ناپولیتانو, گیل Cisneros, Lucille Roybal-Allard و پیتر اگویلار دو لا فرانترا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>