جرقه برای باز کردن فصل در WNBA ‘Wubble’ در جولای 25 مقابل ققنوس عطارد

جرقه باز خواهد شد فصل خود را در “Wubble” در جولای 25, زمانی که آنها چهره ققنوس جیوه در ظهر در یک بازی که پخش خواهد شد در ABC با توجه به برنامه منتشر شده توسط WNBA در روز دوشنبه.

بین 25 ژوئیه و سپتامبر. 12 هر تیم برنامه ریزی شده است به بازی از 22 بازی فصل پیش از پلی آف همه از آن اتفاق می افتد در IMG آکادمی در برادنتون فلوریدا. بازیکنان وارد هفته گذشته quarantining قبل از آغاز اردوگاه های آموزشی. WNBA بازیکنان و پرسنل در سایت در حال آزمایش روزانه برای coronavirus آنها می گویند به عنوان فلوریدا معاملات با افزایش موارد است.

جرقه روبرو خواهد شد هر یک از حریف دو بار و تعیین شده خانه تیم 11 بازی ها و جاده ها تیم های دیگر 11. در پایان فصل به طور منظم تمام طول postseason آغاز خواهد شد با بالا هشت تیم در راهیابی به مرحله پلی آف. دور اول و دوم خواهد بود, تنها حذف دنبال بهترین-از-پنج مرحله نیمه نهایی و نهایی سری.

در علاوه بر این به روز افتتاحیه خود بازی پنج جرقه’ بازی اشغال بود در ESPN یا ESPN2 و هفت نفر دیگر را در CBS Sports Network. باقی مانده و نه بازی در دسترس خواهد بود یا در طیف SportsNet و یا از طریق WNBA لیگ عبور کند.

درک فیشر است که در فصل دوم خود را به عنوان سر مربی برای جرقه که به پایان رسید 2019 با رکورد 22-12 و به نیمه نهایی رسید که در آن آنها جاروب شده توسط کانکتیکات خورشید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>