SpaceX را فضانورد-سوار اژدها می رسد در ایستگاه فضایی

اسکودوی کیپ کاناورال فلوریدا. — SpaceX تحویل دو فضانورد به ایستگاه فضایی بین المللی ناسا برای روز یکشنبه پس از یک تاریخی شروع با یک اندازه و صاف docking در عین حال دیگر برای اولین بار ایلان شرکت.

با خلبانان تست داگ هرلی و باب Behnken آماده به برد کنترل دستی اگر لازم باشد SpaceX Dragon کپسول کشیده تا به ایستگاه لنگر انداخت و به طور خودکار بدون کمک مورد نیاز است. این میتینگ رخ داده است 262 کیلومتر بالاتر از چین و مغولستان مرز.

  • در این تصویر گرفته شده از تلویزیون ناسا تصویری از SpaceX Dragon خدمه کپسول با فضانوردان ناسا داگ Hurley چپ و رابرت Behnken روی اسکله با ایستگاه فضایی بین المللی روز شنبه, مه 31 سال 2020 است. این نخستین بار بود که یک بخش خصوصی ساخته شده است و متعلق به فضاپیما انجام فضانوردان به مدار آزمایشگاه در آن نزدیک به 20 سال است. (NASA TV از طریق AP)

  • در این تصویر گرفته شده از تلویزیون ناسا تصویری از SpaceX Dragon خدمه کپسول با فضانوردان ناسا داگ هرلی و رابرت Behnken روی اسکله با ایستگاه فضایی بین المللی روز شنبه, مه 31 سال 2020 است. این نخستین بار بود که یک بخش خصوصی ساخته شده است و متعلق به فضاپیما انجام فضانوردان به مدار آزمایشگاه در آن نزدیک به 20 سال است. (NASA TV از طریق AP)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • ناسا فضانوردان داگلاس Hurley چپ و رابرت Behnken راه رفتن از Neil A. Armstrong عملیات و پرداخت نهایی ساختمان را در راه خود را به پد 39-در مرکز فضایی کندی در کیپ کاناورال فلوریدا., روز شنبه, مه 30 سال 2020 است. دو فضانورد را به پرواز در یک SpaceX تست پرواز به ایستگاه فضایی بین المللی. برای اولین بار در نزدیک به یک دهه فضانوردان را انفجار به مدار سرنشین آمریکایی موشک از خاک آمریکا برای اولین بار یک شرکت خصوصی است. (AP Photo/جان Raoux)

  • یک SpaceX Falcon 9 با فضانوردان ناسا داگ هرلی و باب Behnken در اژدها خدمه کپسول آسانسور از پد 39-در مرکز فضایی کندی در کیپ کاناورال فلوریدا., روز شنبه, مه 30 سال 2020 است. برای اولین بار در نزدیک به یک دهه فضانوردان لعنتی نسبت به مدار سرنشین آمریکایی موشک از خاک آمریکا برای اولین بار یک شرکت خصوصی است.(AP Photo/جان Raoux)

  • ناسا فضانورد رابرت Behnken می دهد تا شست به عنوان پیاده روی در خارج از Neil A. Armstrong عملیات و پرداخت ساختمان با ناسا فضانورد داگ هرلی در راه خود را به پد 39-در مرکز فضایی کندی در کیپ کاناورال فلوریدا., روز شنبه, مه 30 سال 2020 است. دو فضانورد را به پرواز در یک SpaceX تست پرواز به ایستگاه فضایی بین المللی. برای اولین بار در نزدیک به یک دهه فضانوردان را انفجار به مدار سرنشین آمریکایی موشک از خاک آمریکا برای اولین بار یک شرکت خصوصی است. (AP Photo/جان Raoux)

  • رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دیدگاه SpaceX پرواز به ایستگاه فضایی بین المللی در مرکز فضایی کندی, روز شنبه, مه 30 سال 2020 در کیپ کاناورال فلوریدا. (AP Photo/الکس Brandon)

  • در این تصویر ساخته شده از ویدئو از طریق ناسا-تلویزیون های SpaceX Falcon 9 با فضانوردان ناسا داگ هرلی و باب Behnken در اژدها خدمه کپسول آماده برای بلند کردن از پد 39-در مرکز فضایی کندی در کیپ کاناورال فلوریدا., روز شنبه, مه 30 سال 2020 است. دو فضانورد در SpaceX تست پرواز به ایستگاه فضایی بین المللی. (ناسا از طریق AP)

هنگامی که کپسول بود ضامندار ایمن به ایستگاه فضایی تبریک سرازیر شد از ناسا, SpaceX و فضانوردان.

“تبریک فوق العاده موفقیت و خوش آمدید به ایستگاه فضایی بین المللی” SpaceX کنترل ماموریت گفت: از Hawthorne, کالیفرنیا.

این نخستین بار بود که یک بخش خصوصی ساخته شده است و متعلق به فضاپیما انجام فضانوردان به مدار آزمایشگاه در آن نزدیک به 20 سال است. ناسا در نظر این باز شلیک در یک کسب و کار انقلاب به دور زمین و در نهایت کشش به ماه و مریخ است.

“براوو در حال حاضر با شکوه در پروازهای فضایی تاریخ” ناسا ماموریت کنترل radioed به هر کس از هوستون.

ناسا فضانورد کریس کسیدی استقبال ورودی خدمه توسط زنگ کشتی بل سرنشین ایستگاه فضایی.

این docking رخ داده است کمی زود به سختی 19 ساعت پس از SpaceX Falcon 9 rocket لعنتی خاموش بعد از ظهر شنبه از مرکز فضایی کندی, ملت, اولین فضانورد پرتاب به مدار از خاک خانه در نزدیک به یک دهه.

با وجود این بیماری همه گیر کوروناویروس هزاران ماجرا اطراف سواحل پل ها و شهرها به سازمان دیده بان به عنوان SpaceX شد اولین بار در جهان شرکت خصوصی برای ارسال فضانوردان به مدار و به پایان رسید نه سال راه اندازی خشکسالی برای ناسا.

چند ساعت قبل از متصل کردن اژدها سواران گزارش داد که کپسول انجام شد به زیبایی. فقط در مورد آنها تضعیف بازگشت به خود را تحت فشار راه اندازی مناسب و کلاه برای قرار ملاقات گذاشتن.

Gleaming سفید در نور خورشید اژدها بود که به راحتی قابل مشاهده از چند مایل آن بینی مخروط باز و افشای آن اتصال قلاب به عنوان به خوبی به عنوان یک چشمک زدن نور است. کپسول loomed همیشه بزرگتر به صورت زنده از تلویزیون ناسا آن را به عنوان بسته فاصله.

هرلی و Behnken در زمان بیش از این کنترل با استفاده از تکنولوژی بالا صفحه لمسی — و کمی خلبانی کمتر از چند صد متری به عنوان بخشی از تست پرواز قبل از قرار دادن آن را به عقب به صورت خودکار برای رویکرد نهایی. هرلی گفت: این کپسول به کار گرفته شده “واقعا خوب بسیار واضح است.”

فضانوردان تشکر هر کس یک بار کپسول بود ضامندار ایمن به ایستگاه فضایی.

“این یک افتخار واقعی به تنها بخش کوچکی از این نه سال تلاش از آخرین باری ایالات متحده سفینه فضایی لنگر انداخت با ایستگاه فضایی بین المللی” هرلی گفت. او خلبان است که آخرین سفینه فضایی شاتل آتلانتیس در ماه جولای سال 2011.

SpaceX و ناسا مقامات برگزار شده بود در هر جشن تا بعد از جمعه صبح docking — و احتمالا تا دو فضانورد به پشت بر روی زمین مدتی در این تابستان.

ناسا هنوز به تصمیم می گیرید چه مدت هرلی و Behnken صرف خواهد شد در ایستگاه فضایی جایی بین یک تا چهار ماه. در حالی که آنها وجود دارد اژدها تست خلبانان پیوستن به ناسا کسیدی و دو ایستگاه ساکنان در انجام آزمایش و احتمالا spacewalks به نصب تازه ایستگاه باتری.

در یک نمایش-و-tell زودتر پنج شنبه, فضانوردان به یک تور سریع از اژدها را تمیز و درخشان داخل کاملا جادار برای یک کپسول. آنها گفت: پرتاب شد بسیار پر از دست انداز و پویا هیچ چیز را شبیه سازی می تواند تقلید.

آبی sequined دایناسور همراه آنها — فرزندان خود اسباب بازی به نام لرزش — نیز در شکل خوب Behnken مطمئن باشید بینندگان. لرزش قرار بود برای پیوستن به خاکی با شکوه جهان تحویل به ایستگاه فضایی در سال گذشته تست پرواز خدمه کمتر خدمه اژدها. Behnken گفت: هر دو اسباب بازی را بازگشت به زمین با آنها در ماموریت تا پایان.

سبک قدیمی کپسول فرود برنامه ریزی شده است.

پس از پرتاب مشک به خبرنگاران گفت که این کپسول بازگشت خطرناک تر خواهد بود در برخی از راه, از راه اندازی آن. حتی پس از گرفتن دو فضانورد با خیال راحت به مدار و سپس به ایستگاه فضایی تا به حال هر کس تنفس بزرگ آه امداد.

مثل همیشه مشک بود و نگاه به آینده.

“این است و امیدوارم اولین گام در سفر به سوی یک تمدن در مریخ,” او گفت: شنبه شب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>