Sonu Sood راه اندازی شماره تلفن رایگان برای کمک به مهاجران رسیدن به خانه

بمبئی: بازیگر, Sonu Sood روز سه شنبه گفت که او راه اندازی کرده است یک شماره تلفن رایگان برای تسهیل مهاجران برای رسیدن به خانه خود را.

نقل مکان کرد و با گرفتاری مشکل مهاجران چندین مایل راه رفتن بدون غذا و آب خود را برای رسیدن به خانه Sood تسهیل چندین اتوبوس برای کارگران در گیر این شهرستان با توجه به این مستند در سراسر کشور.

بازیگر اتحاد کارگران حمل و نقل به دور متحده مانند کارناتاکا, Bihar, Jharkhand و تا.

در حال حاضر او راه اندازی کرده است یک شماره تلفن رایگان – 18001213711 که از طریق آن یکی می تواند رسیدن به Sood تیم برای کمک به.

“من یک مقدار زیادی از تماس های… هزاران نفر از تماس های روزمره است. خانواده و دوستان من بودند و مشغول جمع آوری اطلاعات پس از آن ما متوجه ما ممکن است از دست بسیاری از افرادی که ما نمی قادر خواهد بود به رویکرد ما است. بنابراین ما تصمیم به باز کردن این مرکز تماس آن است که تعداد تلفات رایگان” Sood گفت.

این بازیگر گفت: تلاش شده است برای کمک به مردم به عنوان بسیاری که ممکن است برای رسیدن به خانه خود را.

“ما یک تیم کار بر روی آن تلاش برای رسیدن به حداکثر مردم و تماس با هر فرد. ما نمی دانیم که چگونه بسیاری از مردم ما خواهد بود قادر به کمک کند اما ما سعی خواهد کرد,” او اضافه شده است. (سازمان)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>