برخی از داخلی امپراتوری کسب و کار بازگشایی هجوم coronavirus سفارشات

به عنوان یک متوقف Inland Empire اقتصاد به آرامی شروع مجدد کسب و کار بیشتر در حال بازگشایی در سرپیچی از دستور دولت است که آنها به کمک آهسته گسترش این رمان coronavirus.

فزاینده بیماری همه گیر کوروناویروس موجب دستور به بستن کسب و کار مقامات تلقی نمی ضروری به آنها درهم به شدت ترمز در COVID-19.

صاحبان کسب و کار که نادیده گرفته و قوانین را به طور کلی رنج می برد نتیجه کمی.

در روزهای اخیر یک سالن یک رستوران و یک مرکز تناسب اندام در کنار رودخانه شهرستان افتتاح شد حتی اگر آنها در لیست نوع از کسب و کار است که باید بسته شود. یک مزرعه در, بلوط, گلن منطقه توریستی سان برناردینو شهرستان برگزار شد در جمع ده ها تن از مردم است. و مقامات رو ده شکایت وی از سوی مامورین که یک آپ لند نوار باز است.

 • مگان Kikugawa صاحب اصلی کلوچه خانه پاک و پاک یک جدول برای مشتریان به رستوران بازگشایی در نورکو در جمعه 15 مه سال 2020 پس از تعطیل برای بیش از یک ماه به دلیل شیوع کروناویروس. (عکس Watchara Phomicinda مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • کاربران ناهار خوردن در اصلی خانه نان شیرین و پهن در نورکو در جمعه 15 مه سال 2020 در حالی که زیر فاصله دستورالعمل به عنوان رستوران بازگشایی پس از تعطیل برای بیش از یک ماه به دلیل شیوع کروناویروس. (عکس Watchara Phomicinda مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • یک نشانه در مورد COVID-19 علائم و اجتماعی فاصله دیده می شود در مقابل در اصلی خانه نان شیرین و پهن در نورکو در جمعه 15 مه سال 2020 به عنوان رستوران بازگشایی پس از تعطیل برای بیش از یک ماه به دلیل شیوع کروناویروس. (عکس Watchara Phomicinda مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • کاربران ناهار خوردن در اصلی خانه نان شیرین و پهن در نورکو در جمعه 15 مه سال 2020 در حالی که زیر فاصله دستورالعمل به عنوان رستوران بازگشایی پس از تعطیل برای بیش از یک ماه به دلیل شیوع کروناویروس. (عکس Watchara Phomicinda مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • سرور Jadah ماه Contreras, مرکز, یک سفارش در اصلی خانه نان شیرین و پهن در نورکو در جمعه 15 مه سال 2020 به عنوان رستوران بازگشایی پس از تعطیل برای بیش از یک ماه به دلیل شیوع کروناویروس. (عکس Watchara Phomicinda مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • یک سرور چک های مشتریان به عنوان آنها شام خوردن در اصلی خانه نان شیرین و پهن در نورکو در جمعه 15 مه سال 2020 به عنوان رستوران بازگشایی پس از تعطیل برای بیش از یک ماه به دلیل شیوع کروناویروس. (عکس Watchara Phomicinda مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • مگان Kikugawa صاحب اصلی کلوچه خانه پاک و پاک یک جدول برای مشتریان به رستوران بازگشایی در نورکو در جمعه 15 مه سال 2020 پس از تعطیل برای بیش از یک ماه به دلیل شیوع کروناویروس. (عکس Watchara Phomicinda مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • جیم رایلی صاحب رایلی مزرعه میدارد توت فرنگی از مزرعه خود را در اوک گلن جمعه, مارس 13 سال 2020 است. (عکس Watchara Phomicinda مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • جیم رایلی صاحب رایلی های نمایش یک پرچم آمریکا در مزرعه اش در اوک گلن جمعه, مارس 13 سال 2020 است. با وجود سفارشات به طول بیماری همه گیر کوروناویروس او خودداری کرده است. (عکس Watchara Phomicinda مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • تاج سالن مالک Kira Boranian صحبت می کند در طول یک تظاهرات در خارج از شهرستان ریورساید هیئت ناظران جلسه سهشنبه, مه 5 سال 2020 است. Boranian بازگشایی کسب و کار خود را با وجود خاموش شدن غیر ضروری از کسب و کار. (فایل عکس Watchara Phomicinda مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • کف استودیو صاحب Kira Boranian به نظر می رسد از پنجره بیرون را از او تاج سالن که بازگشایی دوشنبه 27 آوریل سال 2020 با وجود سلامت سفارشات تماس آن را به ماندن بسته شده است. (عکس خواهد Lester دره داخلی بولتن روزانه/SCNG)

 • کف استودیو صاحب Kira Boranian می ایستد در خارج از کرونا سالن جمعه, مارس 27 سال 2020 است. کسب و کار خوب بوده پس از بازگشایی, او گفت:. (فایل عکس را Lester دره داخلی بولتن روزانه/SCNG)

 • کف استودیو صاحب Kira Boranian می ایستد در میز پذیرش از کرونا سالن دوشنبه 27 آوریل سال 2020 است. Boranian بازگشایی کسب و کار خود را با وجود سفارشات به ماندن بسته به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. (فایل عکس را Lester دره داخلی بولتن روزانه/SCNG)

 • جیم رایلی صاحب رایلی مزرعه میدارد توت فرنگی از مزرعه خود را در اوک گلن جمعه, مارس 13 سال 2020 است. (عکس Watchara Phomicinda مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • جیم رایلی صاحب رایلی مزرعه می ایستد قبل از خود شاهین سر خانه عمومی در اوک گلن جمعه, مارس 13 سال 2020 است. (عکس Watchara Phomicinda مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • جیم رایلی صاحب رایلی مزرعه, سکس در مزرعه اش در اوک گلن جمعه, مارس 13 سال 2020 است. (عکس Watchara Phomicinda مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • جیم رایلی صاحب رایلی مزرعه می ایستد در منطقه از مزرعه خود را که در آن رویدادهای خاص به طور معمول برگزار می شود در مزرعه خود در اوک گلن جمعه, مارس 13 سال 2020 است. (عکس Watchara Phomicinda مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • جیم رایلی صاحب رایلی مزرعه می ایستد قبل از خود شاهین سر خانه عمومی در اوک گلن جمعه, مارس 13 سال 2020 است. (عکس Watchara Phomicinda مطبوعات-سازمانی/SCNG)

در تاج صاحب کف استودیو با استناد به درآمد قابل توجهی دست دادن برای خودش و سالن مو مستقل سبک بازگشایی مارس 27.

Riverside County اطلاع از شهرستان که با ارسال نماینده به یاد صاحب Kira Boranian سفارش.

“من گفت: “متشکرم” به او “اما من باقی مانده باز”‘ Boranian گفت.

بعد از چهار روز بیش از 150 نفر از زنان و مردان آمده بود برای کوتاهی مو, او گفت:.

“ما در حال ناودان با مشتریان است.”

شهرستان سخنگوی مدل لباس Solis گفت: تاج مقامات استناد سالن و نمی خواهد انجام این کار به شهر دیگر کسب و کار است که بازگشایی, او گفت:. شهر معتقد است که اجرای coronavirus بهداشت عمومی سفارشات به عهده دولت و مقامات شهرستان, Solis گفت: در یک ایمیل. شهرستان مقامات می گویند این کار از شهرستانها.

Riverside County راه اندازی یک برنامه در ماه آوریل برای گزارش کسب و کار نقض coronavirus سفارشات. شهرستان سخنگوی بروک Federico گفت: عمل شده است به اطلاع یک شهرستان که در آن یک متخلف کسب و کار باز است و ترک اجرای پرسش به مقامات شهرستان.

مزرعه شجاعانه میزبان جشنواره

در سن برناردینو کانتی انتظامی رخ داده در رایلی مزرعه در بلوط گلن اپل-در حال رشد منطقه است.

صاحب جیم رایلی گفت: از طریق تلفن که حدود 150 نفر با حضور در یک جشنواره وجود دارد لقب “منشور حقوق Blossomfest.” شنبه, مه 2 رویداد برجسته بلوگرس انجیل و میهنی موسیقی.

یک وب سایت رویداد اعلام دعوت از مردم برای لذت بردن از یک موسیقی و غذا و یاران و یک شانس برای گفتن داستان خود را در میان افرادی که کشور خود را دوست دارم و اصرار دارند که زمان کمونیست آنفولانزا قفل پایین،”

دعوت لمس در جوش جنجال بر سر و صورت پوشانده اند: “پوشیدن یک ماسک و یا نمی پوشیدن ماسک. ما اهمیتی نمی دهند.” همچنین اشاره کرد که این رویداد می تواند شامل دست نگه داشتن در طول رقص مربع است.

و در آنجا بود که یک پیام را برای مجریان: “برای همه فدرال و ایالتی و مقامات محلی خواندن این: از نظر ما این مجمع در ما مالکیت خصوصی یکی از ما unalienable حقوق به عنوان بیان شده در متمم اول قانون اساسی.”

“ما شده است مطمئن باشید با چندین اجرای قانون مقامات محرمانه که وجود خواهد داشت هیچ اقدام اجرایی” رایلی گفت.

San Bernardino County سخنگوی دیوید ورت گفت: این شهرستان یکی شکایت در مورد این رویداد اما وجود دارد هیچ دلیلی برای پر کردن آن به طوری که شهرستان عمل نخواهد کرد گفت: در یک ایمیل.

شهرستان حرکت علیه نوار

این شهرستان اقدام علیه یک آپ لند کسب و کار — Grazie را به ایتالیایی رستوران و نوار های ورزشی — که در مورد آن دریافت 12 شکایات.

شهرستان فرستاده مارس 30 نامه به بار و رستوران و اجرای کد برنامه به پست یکی دیگر از نامه خود را درب یا پنجره در روز ورت گفت.

استاندارد county نامه درخواست که مانند یک کسب و کار تعطیل و یا در مورد رستوران ها — بازگشت به را خارج و تحویل تنها.

شهرستان آپ لند مدیر رزماری Hoerning گفت: شهر خود را به میدان فرستاد تماس چند ادعا مشتریان از Grazie شد ناهار خوری در داخل و نه صرفا سفارش گرفتن است. پلیس بازدید سه بار اما نه تایید نقض Hoerning گفت.

یک مارس 9 Facebook پست از Grazie را در یک عکس نشان دادن مردم در کنار یکدیگر در یک جدول با پیتزا و آبجو. Grazie مدیر عامل شرکت آنتونی Cinque نمی تواند از نظر جمعه.

San Bernardino County عمل یک خط تلفن برای گزارش coronavirus-سفارش نقض.

ورت گفت که بین مارس 30 مارس 11 این شهرستان وارد شده 3,184 شکایت در مورد کسب و کار اتهام نقض قوانین و فرستاده در مورد 1,185 نامه خواستار انطباق.

مقامات راه اندازی تحقیقات

در شهرستان ریورساید هزاران نفر از شکایات دریافت شده فدریکو گفت. آنها موجب تماس با 54 کسب و کار و 53 که به طور داوطلبانه موافقت خود را مطابق. یکی که نمی شد یک کلیسا, او گفت:.

Federico گفت: این شهرستان پس از بلند کردن اجسام محلی coronavirus سفارشات یک هفته پیش است و دیگر مصرف شکایت. دولت stay-در-خانه جهت است که حکم بسته شدن کسب و کار تلقی نمی ضروری باقی می ماند و در اثر آن ،

مقامات دولتی می گویند که آنها در حال تماشای.

کیت Folmar ، سخنگوی California Health and Human Services Agency نوشت: در یک ایمیل که وزارت نوشیدنی الکلی کنترل تماس گرفته بودند 10 ساختمان در شهرستان ریورساید اعتقاد به نقض فرماندار اقامت در خانه سفارش دهید.

همچنین Folmar گفت: هیئت دولت از Barbering و لوازم آرایشی را آغاز کرده است حداقل 53 تحقیقات ممکن است نقض توسط Riverside County کسب و کار است که قطع و یا سبک مو. اهل Heimerich سخنگوی کسب و کار مصرف کننده خدمات و مسکن آژانس گفت که از جمعه بدون مجوز بود باطل شده است.

در نزدیکی پایان غرب از Riverside County, حداقل, دو, دیگر موسسات در حال انجام کسب و کار دوباره.

اصلی خانه نان شیرین و پهن در نورکو بازگشایی آن اتاق ناهار خوری صبح روز پنج شنبه 14 مه صاحب مگان Kikugawa گفت.

شناخته شده برای آن ظرف امضای “در هلندی کودک” — بزرگ کرکی, آلمانی, کلوچه خدمت با شلاق, کره, لیمو و شکر شده — رستوران مشغول بوده است تا کنون پس از, او گفت:.

Kikugawa گفت: او در زمان اقدامات لازم برای محافظت از مشتریان و کارکنان. پارتیشن های شیشه ای جداگانه غرفه, او گفت:, و جداول حداقل 6 فوت از هم جدا.

“ما فکر آن را درست به انجام این کار برای کارکنان مشتریان و جامعه” او گفت: بازگشایی.

کلانتر نظر مورد تحسین قرار گرفته

روز شنبه, آوریل 4 خود ساخته تسهیلات آموزشی در تاج همچنین بازگشایی صاحب کلی Michelsen گفت.

در هر زمان داده شده حداکثر 16 نفر — هشت مربیان و هشت مشتریان — مجاز در 4,400 فوت مربع مرکز تناسب اندام و آنها عمل اجتماعی فاصله, او گفت:.

درجه حرارت گرفته شده در درب برای “همه در آینده از جمله مربیان” Michelsen گفت.

او مانند صاحب رستوران ذکر شده در نظرات اخیر توسط کلانتر در هنگام توضیح داد که چرا آن را مناسب برای بازگشایی شده است.

در اوایل این ماه Riverside County Sheriff چاد بیانکو ساخته شده سرفصل های ملی زمانی که او اعلام کرد در یک شهرستان با هیئت ناظران جلسه او به هیچ وجه قصد اجرای coronavirus سفارشات.

“نه تنها ما باید منابع لازم برای اجرای بی دلیل سفارشات من حاضر به جنایتکاران از صاحبان کسب و کار, مادران مجرد و در غیر این صورت افراد سالم که ورزش خود را به حقوق اساسی” بیانکو گفت.

فروشگاه ورزشی هرگز بسته

در همت یک دیرین خانواده-اجرای فروشگاه — ضربه فیلم های پورنو کار, لوازم ورزشی — باقی ماند باز در تمام طول.

“این هیچ معنی ندارد به من نزدیک” صاحب مارک Searl گفت: با تلفن پنج شنبه, مه 7 به عنوان دیگر کالاهای ورزشی فروشگاه گل فروشی ها و کتابفروشی ها آماده به دوباره انجام کسب و کار تحت فرماندار مرحله به مرحله بازگشایی طرح است.

یک کد شهرستان مامور اجرای او سفر پرداخت در حالی که به عقب و پیشنهاد او نزدیک Searl گفت.

“نبود یک دستور این بود” ما می خواهم آن را قدردانی میکنیم.’ و من گفت: “نه “” Searl گفت.

Searl نیست نگران هجوم رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom.

“او را فرماندار” Searl گفت. “او نه پادشاه”

شهرستان همت مدیر کریستوفر لوپز گفت: در این هفته که مقامات شهرستان مشخص فروشگاه نبود موظف به تعطیل کردن.

لوپز گفت: از طریق ایمیل که به دلیل فرماندار سمت چپ تصمیم به کلانترها که آیا اجازه دهید به فروشگاه اسلحه در شهرستانهای باز بماند و از آنجا که بیانکو گفت: تفنگ مغازه ها ضروری, ضربه فیلم های پورنو کار محصولات ورزشی بود و مجاز به ادامه فعالیت به دلیل آن فروش سلاح گرم است.

در روز شنبه, مارس 14 بیانکو گفت: او نمی دانست که اگر کالاهای ورزشی فروشگاه که فروش سلاح گرم بودند به معنای درمان مانند تفنگ فروشگاه تحت فرماندار سفارش.

همانطور که برای بلوط گلن مزرعه رایلی مالک گفت: کسب و کار خود را بستگی به مدرسه سفرهای بیش از 80 درصد از درآمد خود را و همچنین متکی به شام و وقایع است.

“ما از دست داده و شش ماه از کسب و کار همه در یک بار” رایلی گفت.

مردم را ‘بد?’

در مزرعه Facebook صفحه, بسیاری از را تشویق می کردند تصمیم به میزبان یک جشنواره است.

چند نظر ما حیاتی بود. یکی بود ارسال شده توسط Adam Liebreich-Johnsen از ساحل طولانی که گفت: از طریق رسانه های اجتماعی آن را نامناسب به مرحله یک جشنواره موسیقی در طول یک بیماری همه گیر.

“من نمی خواهم مردم را به بیمار و مرگ به دلیل غیر مسئولانه گردهمایی” Liebreich-Johnsen گفت.

رایلی گفت: این رویداد امن و وجود دارد مقدار زیادی از اتاق را برای تمرین های اجتماعی فاصله با توجه به مزرعه 760 هکتار است.

او قصد دارد برای بیشتر حوادث و در نظر دارد به پرتاب یک ماه ژوئیه 4 ،

“ما در حال رفتن به جشن مانند آن 1999,” او گفت:.

نویسنده کارکنان برایان Rokos کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>