Slathia انتقاد admn به صورت بی سابقه ای کاهش قدرت نامنظم تامین آب

Former Minister and senior NC leader, Surjit Singh Slathia at a press conference at Vijaypur on Tuesday. —Excelsior/Gautam
وزیر سابق و ارشد NC رهبر Surjit سینگ Slathia در یک کنفرانس مطبوعاتی در Vijaypur در روز سه شنبه. —اکسلسیور/Gautam

Excelsior خبرنگار

VIJAYPUR, جولای 14:- ارشد کنفرانس ملی (NC) و رهبر سابق وزیر مشخصات surjeet سینگ Slathia امروز ناودان جامو و کشمیر دولت برای اجرای بی سابقه ای کاهش قدرت و توسل به کمبود در تامین آب آشامیدنی در جریان ماه های تابستان گفت: این چیزی است که مردم سزاوار به خصوص در طول این گریم و دوران سخت مبارزه با کرونا ویروس.
“کاهش قدرت هستند به عنوان شدید و زمانی که 12 ساعت و بیشتر ترک ساکنان کل Vijaypur حوزه تسریع و کشاورزان بالا و خشک و با توجه به عملکرد غیر از آب-پمپ”, Slathia به خبرنگاران گفت: امروز در حالی که حفظ پیشگیرانه لازم دستورالعمل ها و پروتکل.
او گفت: نه تنها گالن راوی Tawi آب سرازیر است به زمینه های در این حوزه است که رنج و عذاب توخالی شعار Sabka Saath Sabka Vikas. از چپ به تنها منبع tube-چاه آب پمپ های کشاورزان در یک موقعیت برای آبیاری زمین های خود را-منابع با توجه به نامنظم تغذیه. به عنوان اگر آن را به اندازه کافی آسمان موشک افزایش در قیمت بنزین و دیزل را شکسته و ستون فقرات از کشاورزان و مسافران است. با ملزومات گرفتن گران با توجه به افزایش هزینه های حمل و نقل فقیر ایستاده به حاشیه رانده شده و تحت فشار قرار دادند به دیوار گفت: درخواست آن چه BJP می تواند به رخ کشیدن در مورد.
وزیر سابق گفت: اداری اینرسی ترک کرده است مردم از کندی و مناطق شهری از Vijaypur حوزه بی مهارت به خصوص در حساب از قدرت نوشیدن آب و سایر ملزومات. او گفت: ادارات ذیربط نتوانسته اند در حفظ خدمات ضروری است که اثبات کابوس برای مردم است.
Slathia با اشاره به افتتاح ولگردی و قانونی شکنی تلفات میدان گفت: در حالی که Lakhanpur, Sarore و بان کی مون در Nagrota شد مالیات مسافران در عین حال یکی دیگر از عوارض پست سندان در Akhnoor. او را مورد سوال منطق پشت levying عوارض مالیات بر مسافران و حمل و نقل از ملزومات به ویژه جامو بودن برتر مرکز زائر در شمال هند است. او گفت: زائران باید بدانم بیش از مالیات بودن بر آنها تحمیل شده از Lakhanpur به بان کی مون و دیگر پست ها. Vaishno Devi زیارت پایدار اقتصاد نه تنها جامو منطقه بلکه کل J&K حتی در آشفته شرایط زمانی که شرایط اقتصادی بودند بلا استفاده در این بخش از کشور او اضافه شده است.
Slathia گفت: مردم جامو و کشمیر به حال فروخته شده است بسیاری از رویاهای پس از تجزيه وضعیت خود را از دولت به عنوان قلمرو اتحادیه اما واقعیت باقی می ماند که آنها پیدا کردن خود را در سمت چپ در تلو تلو خوردن. بیکاری در حال رشد است با تحصیل کرده بیکار دیدن آینده خود را تاریک و دلگیر با توجه به اقدامات انجام شده توسط دولت. وعده پیگیری سریع اشتغال شده است چیزی جز یک دروغ است.
او هم مقصر دولت برای هل دادن J&K عقب به طور مداوم آنها را انکار 4G خدمات اینترنت. Slathia یادآور شد دولت های مختلف عمومی اعلامیه در مورد ترویج آموزش آنلاین و انگیزه حرفه ای برای کار از خانه گفت: این امر به تسهیل بازگرداندن 4G, به عنوان در حال حاضر آهسته با سرعت 2G است که یک محرک. او گفت: 2G اینترنت تبدیل شده است بزرگترین مانع برای دانش آموزان به خصوص آنهایی که جوان تر به نگه داشتن سرعت با آنلاین آموزش و پرورش به عنوان گسترده تکه از پدر و مادر نمی توانیم خدمات باند پهن.

قبلی مقالهe-زنی رول در J&K به زودی
مقاله بعدیفعال مشارکت عمومی ضروری برای رشد و نمو مراحل: Lt فرماندار

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>