‘She-Hulk’ اسکریپت آماده می گوید: نویسنده

لس آنجلس, آوریل 7: “او-هالک” نویسنده دانا شوارتز نشان داده است که برنامه نویسی در آینده دیزنی به همراه سری کامل است.
جدید نشان می دهد می آید از showrunner جسیکا گائو که برنده جایزه امی برای سرودن “ترشی ریک” قسمت از مجموعه انیمیشن “Rick and Morty”.
شوارتز به اشتراک گذاشته شده در توییتر به روز رسانی در مارس 5 نشان می دهد که این پروژه را در حال حاضر وارد مرحله پیش تولید می باشد.
“این ‘She-Hulk اتاق به پایان رسید بنابراین اگر شما اتفاق می افتد به یک showrunner به دنبال یک نویسنده است که باعث می شود, جوک و کتاب می نویسد و می داند که بسیاری از تاریخی حقایق سرگرم کننده ضربه me up!,” او نوشت.
She-Hulk با نام مستعار جنیفر والترز گذشته عمده شخصیت به همکاری ایجاد شده توسط استن لی برای مارول کمیک.
والترز یک وکیل و پسر عموی بروس بنر (هالک). او قدرت خود را پس از یک اورژانس انتقال خون از بنر, اما بر خلاف او بود قادر به نگه داشتن هوش و شخصیت زمانی که او ‘Hulked’ ،
این شخصیت اولین بار در کمیک به عنوان یک عضو از چهار عکس در 1980s.
اما آن نامشخص است که چگونه کار در “She-Hulk” به جلو حرکت خواهد کرد در میان coronavirus بیماری همه گیر.
ریخته گری برای عنوانی نقش او هنوز اعلام نشده اما وجود داشته اند شایعات که “Avengers: Endgame” ستاره Mark Ruffalo خواهد تلافی نقش خود را به عنوان بروس بنر معروف به هالک در سری. (PTI)

مقاله قبلیمغلوب ساختن پیشی جستن admin خواستار دادگاه آمریکایی به بلوک اجازه کار به همسران H1B visa-دارندگان

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>