شفق ممنوع به مدت شش سال برای دخالت در فساد در APLT20, BPL

کابل: شفیق الله شفق, بود, روز یکشنبه دست شش سال محرومیت از تمام اشکال کریکت توسط Afghanistan Cricket Board (ACB) پس از جدا حافظ ضربه او را پذیرفته دخالت در فعالیت های فاسد در طول APLT20 و بنگلادش لیگ برتر (BPL).

شفق پذیرفته چهار اتهامات مربوط به نقض ACB مبارزه با فساد کد در مراسم تحلیف نسخه از افغانستان, Premier League T20 در سال 2018 و 2019 نسخه از BPL.

“شفق بود به اتهام نقض مقاله 2.1.1 برنامه نمایش است که به طور مستقیم مربوط به “تعمیر یا contriving در هر راه یا در غیر این صورت موثر نادرست و یا یک حزب به هر گونه توافق و یا تلاش برای رفع و یا تدبیر در هر راه” که همچنین شامل عمدی تحت عملکرد” ACB در بیانیه ای گفت.

“نقض مقاله 2.1.3 مربوط به “دنبال پذیرش ارائه و یا موافقت خود را برای قبول هر گونه رشوه یا دیگر پاداش به (یک) تعمیر و یا به تدبیر در هر راه یا در غیر این صورت به نفوذ نادرست نتیجه پیشرفت انجام و یا هر جنبه دیگر از هر داخلی مطابقت …”

دو نفر دیگر اتهامات مربوط به عدم گزارش فاسد رویکرد به واحد ضد فساد.

30 سال از شفق, بازی های برگزار شده است در 24 ODIs و 46 T20Is. گذشته خود را بین المللی ظاهر شد و در یک T20 بازی مقابل بنگلادش در ماه سپتامبر 2019. (سازمان)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>