ارشد لحظه: من آرزو می کنم من تا به حال رقصید در اطراف یک maypole با مادر من

چهره او خواهد نور تا هر زمان او به من گفت maypole داستان.

این یک لنگر شادی از مادر من در دوران کودکی. او توصیف شد و بنابراین واضح است که من می توانم ببینم رنگارنگ روبان و هر یک از کودکان گرفتن یکی از آنها به عنوان رقصید اطراف maypole. من همیشه تصور که آنها خواند آنها به عنوان رقصید اما که ممکن است یک حافظه افزودنی.

من هم تصویر او را در خیلی زرد sundress با ruffles, اما این نیز بعید است. مادر جوانترین هشت مطرح شد در یک آپارتمان کوچک در برانکس با بیوه, روسی مهاجر ، لباس های فانتزی نمی شد و بخشی از دوران کودکی خود را. در عین حال داستان های او نوشت: این تصاویر در ذهن من است.

هر که او تن او پیچیده در روبان شادی.

من آرزو می کنم من تا به حال رقصید در اطراف یک maypole با مادر من. من مطمئن هستم که چرا این اتفاق رخ نداد حداقل یک بار در 101 سال است. حداقل من آرزو می کنم من تا به حال به او گفت من می خواستم به.

“مامان اجازه دهید جشن تولد من ماه با maypole.”

من تعجب می کنم چه اتفاقی می افتاد اگر من به حال او پرسید. آیا ما باید رقصید در زرد ژولیده لباس در حیاط پشت ما در ویرجینیا با پدر و برادران خنده ؟

مامان چپ حافظه در دوران کودکی و این جایی است که من به آن را ببینید. حافظه خود را. من embellishments. اما در این روز زمانی که همه چیز متفاوت است, من فکر می کنم من را روبان زمانی که من دیدن قبر او. روبان زرد رنگ برای مطابقت با لباس او در تخیل من است.

این چیزی است که شما همیشه استفاده می شود به, روز مادر بدون مادر خود را. یا سالگرد عروسی بدون من ‘Someone to Watch Over Me.”

“این ممکن است; این ممکن است که زرق و برق دار, تعطیلات,” جورج می خوانم به خود “Camelot”-همسر دوست داشتنی. کمی pop-up concerts پیچیده در روبان ،

من فکر می کنم من ممکن است فقط قرار دادن ممکن است در روبان و آن را به خودم به عنوان یک هدیه است. شاید من حتی پیدا کردن یک maypole.

ایمیل patriciabunin@sbcglobal.net او در توییتر دنبال کنید @patriciabunin

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>