زندگی ارشد: پیری پوست و چگونه به محافظت از آن را

توسط زاک Kouyoumjian, MBA, MSN, RN

مشارکت نویسنده

به عنوان ایالات متحده آمریکا با جمعیت سنین است به طور فزاینده مهم است که افراد مسن و مراقبان آنها آگاه هستند از سلامت پوست, راه هایی برای محافظت از پیری پوست, چگونه به درمان زخم ها و زمانی که به دنبال درمان از یک پزشک.

با پیری پوست از دست می دهد محتوای آب و قدرت باعث خشکی و نازک شدن. این است که چرا کبودی و کفش رنت اتفاق می افتد بیشتر با افراد مسن. این عوامل و همچنین شرایط بهداشتی خاصی می تواند ایجاد زخم است که دیگر به زخم التیام یابد.

زاک Kouyoumjian, MBA, MSN, RN, مدیر برنامه مراقبت از زخم و پرفشار پزشکی

همراه با تغییرات پوستی بزرگسالان مسن تر از سن و سال مرتبط شرایط مزمن مانند زخم های دیابتی, بیماری عروق محیطی تحرک مسائل و بیشتر. این شرایط اغلب باعث عفونت زخم و زخم با حدود 70 درصد از تمام زخم رخ می دهد در older adult جمعیت. مراقبت از زخم — و یا درمان پزشکی مناسب و در-مراقبت در منزل — می تواند کمک به سالمندان و مراقبان به درستی برای مراقبت از زخم.

عوامل خطر

مراقبت از زخم است که به ویژه مهم برای افراد مسن با بیماری های مزمن و یا عوامل خطر مانند:

 • بیماری انسدادی مزمن ریوی (COPD)
 • بیماری های قلبی و عروقی
 • بیماری شریانی محیطی (PAD)
 • دیابت
 • محیطی neurotrophy
 • کورتیکواستروئید استفاده
 • کم خونی
 • سوء تغذیه
 • با استفاده از یک صندلی چرخدار

سالمندان با COPD ممکن است تجربه ضعیف زخم با توجه به سطوح پایین اکسیژن در خون است. اکسیژن لازم برای بازسازی سلول کنترل عفونت و کاهش تورم بافت. بدون اکسیژن کافی تامین زخم مستعد ابتلا به بهبود آهسته تر و بیشتر در معرض خطر عفونت است.

بیماری های قلبی و عروقی مانند نارسایی احتقانی قلب یا بیماری های قلبی مختل کردن جریان خون و اکسیژن و مواد مغذی به محل زخم منجر به تاخیر در درمان است.

سالمندان که دارای فشار خون بالا و یا دیابت را افزایش شانس ابتلا پد. پد باریک و بلوک های رگ های خونی در پاها و پاها باعث کاهش گردش خون است. سلامت پوست منفی تحت تاثیر قرار است توسط کاهش جریان خون منجر به افزایش خطر عفونت در زخم.

افراد مسن با ديابت نوع 1 و 2 مستعد ابتلا به زخم تشکیل و عفونت است. مبتلا به دیابت می آید مشکل از زخم به علت اختلال در عملکرد سلول های سفید خون و سطح قند خون بالا. دیابت نیز در ارتباط با محیطی neurotrophy و یا آسیب های عصبی. محیطی neurotrophy کاهش احساس و احساس که ممکن است منجر به دور بماند زخم و بالاتر خطر ابتلا به عفونت.

کورتیکواستروئیدها تجویز می شوند به کاهش التهاب در بدن و درمان آسم و یا ورم مفاصل است. عوارض کورتیکواستروئیدها شامل نازک شدن پوست و سیستم ایمنی بدن را ضعیف می تواند باعث پوست اشک و آهسته زخم.

درمان شایع زخم

تغییرات پوست و شرایط بهداشتی می تواند زخم های کوچک مانند بریدگی و سوختگی پوست و اشک دشوار است به درمان است. سالمندان با زخم های کوچک باید نظارت بر روی منطقه آسیب دیده و بی درنگ به دنبال درمان های پزشکی برای کاهش خطر عفونت.

بیماری های مزمن و یا عوامل خطر ممکن است در خون افراد مسن به زخم. شایع زخم های پوستی عبارتند از:

 • زخم های دیابتی
 • خون زخم
 • استاز وریدی زخم

زخم های دیابتی در حال باز کردن زخم های ناشی از گردش خون ضعیف سطوح قند خون بالا و آسیب های عصبی. زخم های دیابتی به طور معمول در پاها و پاها. نشانه هایی از زخم دیابت شامل تورم و قرمزی و زخم باز درناژ مایع یا بو. اغلب افراد مسن با محیطی neurotrophy احساس ممکن است یک زخم دیابت منجر به عفونت.

خون زخم های عمیق زخم های ناشی از انسداد عروق و گردش خون ضعیف به پاها و پاها. ویژگی های یک خون زخم زرد قهوه ای و سیاه رنگ و همچنین درجه حرارت سرد است.

استاز وریدی زخم رخ می دهد در پاها و پاها به عنوان یک نتیجه از ورید آسیب لخته شدن خون و گردش خون ضعیف. قرمزی و سبز یا زرد و تخلیه و درناژ مایع و تورم نشانه هایی از استاز وریدی زخم.

همه این زخم نیاز به توجه فوری پزشکی. اگر هر یک از علائم ذکر شده در بالا در حال تجربه یک دکتر تماس بگیرید فورا. یک مراقبت از زخم متخصص درمان زخم و از بین بردن هر گونه بافت مرده تخلیه مایع با استفاده از یک ضد باکتری پانسمان و یا اقدام به درمان پیشرفته. در خانه مراقبت از رژیم نیز توصیه می شود.

پیشگیری

افراد مسن می تواند به جلوگیری از زخم ضعیف با مدیریت شرایط بهداشتی ورزش به طور منظم و همچنین با حفظ سالم کم چرب و رژیم غذایی با پروتئین بالا. این مهم است که سالمندان به دنبال تجویز رژیم برای درمان بیماری های مزمن. غیر قابل کنترل شرایط می تواند منجر به آسیب بافت در سراسر بدن است.

از دیگر نکاتی که افراد مسن و مراقبان می تواند با استفاده از در خانه برای پیشگیری از زخم عبارتند از:

 • حفظ هیدراتاسیون با نوشیدن 1.7 لیتر آب روزانه
 • استفاده از لوسیون مرطوب کننده بر روی پوست خود را برای جلوگیری از ترک
 • اجتناب از استفاده از پد گرما به کاهش خطر سوختگی
 • سوئیچ طرف اغلب زمانی که تخمگذار پایین برای کاهش زخم تشکیل
 • پوشیدن صحیح کفش مناسب برای کاهش خطر ابتلا به زخم پا

اگر شما یک زخم یا زخم کارشناسان در ترميم مرکز در MemorialCare ساحل طولانی مرکز پزشکی می تواند به شما ارائه کیفیت جامع درمان است. مرکز ما با استفاده از چند رشته ای گزینه های مراقبت از و به روزترین روش به طور موثر به بهبود زخم. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس 800-یادبود (636-6742).

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>