نقد و YS&S بازرسی کار در ساحه

Secretary YS&S, Sarmad Hafeez inspecting ongoing works of playfied at Bijbehara.
وزیر YS&S, Sarmad حافظ بازرسی مداوم آثار playfied در Bijbehara.

Excelsior خبرنگار ورزشی
ANANTNAG, جولای 22: دبیر مرکز خدمات جوانان و ورزش, Sarmad حافظ امروز در بازدید از استادیوم ورزشی Nilandrussu Bijbehara به بازرسی مداوم کار می کند در playfield علاوه بر این بررسی دیگر توسعه فعالیت های این بخش است.
وزیر کارگردانی نگران ماموران به سرعت بالا در حال انجام کار می کند, به طوری که آنها می تواند تکمیل شود در زمان. او گفت که دولت متعهد است نسبت به تقویت زیرساخت های ورزشی در J&K با تاکید بر توسعه همه playfields به منظور تسهیل در جوانان است.
او گفت که سرپوشیده مجموعه ورزشی در Anantnag است که برای اولین بار از نوع خود در جنوب کشمیر که در آن تمام امکانات ورزشی در دسترس خواهد بود با آخرین فن آوری است.
وزیر اطلاع داده شد که 20 ورزشی مرتبط با توسعه کار می کند در حال اجرای برخی از آنها در مرحله نهایی تکمیل. علاوه بر ورزش های مختلف توسعه با این نسخهها کار تحت بیحال پروژه های طرح از جمله PMDF, تقویت زیرساخت های ورزشی و غیره گرفته شده است تا در GDC پسران Khanabal HSS Brakapora HSS Dialgam, ورزش, ورزشگاه, Anantnag, Nanil HS Sangran HSS Doru, HSS Kokernag HSS Wanpoh HSS Mattan HS Hassanoor استادیوم ورزشی Mattan GDC Mattan HS Trahpoo, Marhama, Manjhara, Panzmullah Pahalgam استادیوم فوتبال در Mattan و زمینه بازی در Shankerpora Dooru با آخرین PU مصنوعی اکریلیک سطح مختلف برای فعالیت های ورزشی مانند بدمینتون و والیبال فوتبال و کریکت.
معاون کمیسر, Anantnag, KK با sidha در حالی که در تعامل با نگران ماموران گفت که Anantnag گسترده ای ورزشی و پتانسیل تولید شده در سطح بین المللی شخصیت های ورزشی مانند پرویز Rasool است که یک آیکون برای جوانان J&K.
مدیر کل YSS Dr Saleem-ul-Rehman, منشی, ورزشی, شورای نسیم چودری ADC غلام حسن شیخ و دیگر افسران ارشد از ادارات مربوطه شد و در حال حاضر در این مناسبت است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>