SC به دنبال پاسخ از مرکز RBI در درخواست از CREDAI در وام توقف

دهلی نو: دیوان عالی کشور روز شنبه با صدور اعلامیه به مرکز و RBI در یک درخواست از CREDAI در مورد اینکه آیا شرکت املاک و مستغلات واجد شرایط برای وام توقف سیاست بانک مرکزی است.
یک نیمکت متشکل از قضات L Nageswara Rao, S K کال و B R Gavai به دنبال پاسخ بانک مرکزی هند و برخی دیگر بر درخواست از کنفدراسیون از توسعه دهندگان املاک و مستغلات’ انجمن از هند (CREDAI) وی از سوی مامورین که با وجود وضوح که آیا توسعه دهندگان املاک و مستغلات به عنوان وام توقف سیاست یا نه.
ارشد مدافع Harish مرهم ظاهر می شود این ارتباط گفت که موضوع اصلی این بود که به آنچه که اتفاق افتاده با RBI دایره ای و کاربرد آن در توسعه دهندگان املاک و مستغلات.
آن گفته شد که دایره بود و الزام آور در بانک اما برخی از بانک ها نمی تواند وام توقف مزایای به توسعه دهندگان املاک و مستغلات ،
او گفت: RBI باید این روشن.
وکیل عمومی Tushar مهتا ظاهر می شود برای مرکز و دیگران گفت: به دنبال دستورالعمل از وزارت مربوطه و مقامات دیگر و بازگشت به دادگاه.
دادگاه پس از آن صادر شده اطلاع و ثابت درخواست برای جلسه بعد از دو هفته.
پیش از این دادگاه عالی خواسته بود RBI به اطمینان حاصل شود که آن دایره در سه ماه مهلت قانونی برای بازپرداخت وام های بین 1 مارس و مه 31 اجرا در حرف و روح آن را به عنوان به نظر می رسد که بانک ها نمی شد گسترش سود را به وام گیرندگان. به منظور تصویب شد مشابه دیگر درخواست.
در مارس 27, RBI صادر کرده است کشت از اقدامات برای بررسی تاثیر مالی این مستند در سراسر کشور و صادر کرده است یک دایره دادن آزادی به تمام بانک ها و موسسات مالی اجازه می دهد تا یک مهلت قانونی سه ماه در پرداخت اقساط در مورد تمام مدت وام برجسته به عنوان در تاریخ 1 مارس به موضوع وام ساخت چنین درخواست.
آن گفته بود که برنامه بازپرداخت برای وام های چنین نیز باقی مانده تنور خواهد بود منتقل سراسر هیئت مدیره سه ماه پس از مهلت قانونی دوره است.
علاقه باید همچنان به تعلق در برجسته بخشی از وام های بلند مدت در مهلت قانونی دوره RBI گفته بود. (سازمان)

مقاله قبلیمی تواند به توقف و یا نظارت بر جنبش کارگران مهاجر در جاده ها می گوید SC
مقاله بعدیCOVID19: هوایی هند پرواز از نیوجرسی پرواز بازگشت اتباع هند به دهلی نو, حیدرآباد

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>