SBI افزایش نرخ وام خانه تا 30 واحد

بمبئی: بانک دولتی هند (SBI) مطرح شده است و آن نرخ وام خانه است که مرتبط به مخزن نرخ تا 30 اساس امتیاز یک حرکت است که ممکن است به دنبال وام دهندگان دیگر.
بزرگترین کشور وام دهنده نیز پیاده نرخ بهره موثر بر وام های شخصی در برابر ملک 30 اساس امتیاز.
تصمیم به افزایش حاشیه گرفته شده است در میان بازار نشانه ای از افزایش ریسک اعتباری برای وام گیرندگان و دارایی غیر منقول شرکت در پی بیماری همه گیر کوروناویروس به گفته یک مقام ارشد.
با رهبر بازار SBI ساخت حرکت وام دهندگان دیگر نیز به احتمال زیاد به دنبال کت و شلوار.
در حالی که SBI نگه داشته است خارجی معیار مرتبط وام نرخ ثابت در 7.05 درصد افزایش در نرخ وام خانه انجام شده است با بالا بردن حاشیه تا 30 به صورت نقاط مختلف در سراسر صفحه اصلی محصولات وام.
نرخ های جدید را به اثر از مارس 1 طبق اطلاعات موجود بر روی وب سایت خود را.
SBI ارائه شده است وام مسکن و وام های دیگر از جمله وام های شخصی در برابر ملک و وام مسکن معکوس از اکتبر سال گذشته به وام جدید.
در پی این بیماری همه گیر و پس از آن در سراسر کشور مستند شده است وجود دارد و اختلال در فعالیت های اقتصادی و همچنین در درآمد برای بسیاری از افراد و شرکت ها.
این مقام ارشد در SBI گفت: گسترش است ریسک اعتباری حق بیمه و افزایش گسترش نشان دهنده استرس با توجه به COVID-19 تاثیر در بازار است.
بازار های مالی نشان می دهد که وجود دارد این است که برخی از افزایش در ریسک برای وام گیرندگان و شرکت املاک و مستغلات است که منعکس شده در اعتبار حق بیمه خطر شارژ بانک رسمی گفت.
با وجود افزایش در گسترش SBI در ادامه به ارائه وام مسکن در رقابتی ترین نرخ.
تجدید نظر توسط SBI می آید فقط یک ماه پس از آن در حال کاهش نرخ وام خانه با 75 واحد پایه.
این بانک به حال گذشته خود تجدید نظر خارجی معیار مرتبط, نرخ وام (EBR) و مخزن مرتبط, نرخ وام (RLLR) در تاریخ 1 آوریل سال 2020 بلافاصله پس از RBI اعلام کرد کاهش در مخزن رای 75 واحد پایه.
برای صفحه اصلی وام تا 75 تومان لاخ SBI افزایش یافته است که گسترش 20 واحد. برای صفحه اصلی وام تا 30 تومان lakh نرخ موثر است که EBR به علاوه گسترش در حال حاضر در 7.40 درصد در برابر 7.20 درصد در تاریخ 1 آوریل سال 2020 است.
نرخ موثر برای صفحه اصلی وام بالای 30 تومان lakh و به Rs 75 لاخ شده است افزایش یافته و به 7.65 درصد از پیش از آن نرخ 7.45 درصد است. برای صفحه اصلی وام های بالای 75 تومان لاخ جدید رای می ایستد در 7.75 درصد به عنوان برابر 7.55 درصد زودتر.
گسترش تحت Maxgain خانه رده وام شده است افزایش 30 اساس امتیاز. نرخ موثر برای Maxgain صفحه اصلی وام تا 30 تومان lakh شده است پیاده به 7.75 درصد از 7.45 درصد است.
این بانک همچنین افزایش و گسترش آن شخصی وام در برابر اموال (P-LAP) با 30 واحد.
نرخ موثر برای P-LAP به Rs 1 کرور مطرح شده به 9.20 درصد در برابر 8.90 درصد به عنوان در تاریخ 1 آوریل سال 2020 است. برای وام های بالای 1 کرور تومان و زیر 2 کرور نرخ موثر می ایستد در 9.70 درصد در برابر 9.40 درصد زودتر. (سازمان)

مقاله قبلیتو’khand: وزیر دفاع افتتاح استراتژیک راه اتصال هند پست در هند و چین مرز

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>