صرفه جویی در پول جدید پست عادی COVID-19

کمال K Sharma

“همانطور که ما وارد سال 2020 حدود 135 روز به عقب آیا کسی تا به حال انتظار می رود که فرودگاه تعطیل خواهد شد, پرواز خواهد بود مبتنی قطار را متوقف نخواهد کرد, جاده ها خالی خواهد بود 2 چرخ یا لوکس خودروی سواری را هیچ نقش بازی سالن & ورزشگاه خواهد شد قفل شده است و مراکز بسته خواهد شد به طور نامحدود وجود دارد سیاه و سفید خواهد بود در فیلم سالن. همه مفاصل خواهد شد که کرکره پایین برای ماه های فست فود برای کودکان خواهد بود چیزی از گذشته است. بله این همه اتفاق افتاده و ما شاهد بزرگترین تا کنون همه گیر Covid 19.
اتاق نشیمن باید به طور ناگهانی تغییر مکان جلسه زوم جلسات در حال نگه داشتن ما را اشغال محل کار از خانه است که حل و فصل به خوبی و به طور ناگهانی از خانواده ها شروع به خوردن 3 وعده های غذایی هم استفاده می شود که به یک بار در یک ماه تجربه می کنند. هر کس از ما گرفته شده است زمان خوبی برای درک و وجود دارد یک تغییر پارادایم در تفکر ما الگوی…چه چیزی تغییر کرده است ما به طور ناگهانی و قطعا آغاز شده و متوجه می شوند که نیازهای ما بودند هرگز چالش آن در واقع ما می خواهد که آورده همه استرس است که ما تا به حال در زندگی است. هر زمان که یک مستند آرام است در حالی که برای همه ما عجله برای رسیدن است نزدیکترین فروشگاه مواد غذایی گیاهی, فروشگاه شیر غرفه و یا در اکثر فروشگاه های پزشکی. آنچه نجات خانواده خود پول نقد در دست و یا پس انداز خود را به دروغ گفتن در دارایی های مایع. آنهایی که ما می بینیم نه در بسیار راحت موقعیت در چنین زمان کسانی هستند که اصلا به اندازه کافی پس انداز برای آینده و یا هر گونه پول نقد در دست برای زنده ماندن مستند.
بزرگترین آموزش Covid 19 را به مردم در سراسر جهان است که به آماده برای هر وضعیت بدتر به عنوان کامل مستند. دولت ها در سراسر کشور قدرتمند ترین شکست خورده اند برای مبارزه با این دشمن توانا زیرا آنها آماده نیست همه مشغول ساخت سلاح برای امروز اما آماده به صورت یک چالش است. به عنوان یک خانواده نیز در آن به همان اندازه مهم است برای تمرکز بر نیازهای حال حاضر اما پس از آن باید از نظر مالی آماده برای آینده نیز هست.
همانطور که خانواده ها متوجه این واقعیت و درک ارزش پول دریافت به دانستن تفاوت در نیازها و می خواهد یک عادت صرفه جویی خواهد شد و طبیعی جدید در زندگی انسان است. هنگامی که شما در صرفه جویی در درک این واقعیت است که حدود 90 درصد از مردم را سخت به دست آورده پول سرمایه گذاری در دارایی های واقعی دولت و طلا که در برابر چنین یک بیماری همه گیر نمی تواند منحل یا قرار دادن استفاده کنید. هر خانواده باید به خوبی برنامه ریزی شده صندوق های احتمالی است که باید معادل 3 سال از خانواده وسعت و باقی مانده خود را در دسترس آسان. شما قطعا نیاز به مشاوره خود را به برنامه ریزی بلند مدت اهداف مالی و همچنین ایجاد یک صندوق اضطراری برای بار مانند این.
درک نیازهای کوچک خود را می خواهد صرفه جویی خوبی برای فردا جدید پست عادی Covid 19. SaveFirst & Khushian Har Pal است که سرود رفتن به جلو”
feedbackexcelsior@gmail.com

مقاله قبلیبانوی اول Union Territory of Jammu and Kashmir,,,, Dr Smita Murmu بازرسی پزشکی اصطبل تاسیس در مرکز قرنطینه در سامبا در روز شنبه.

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>