SASB لغو Amarnath yatra با توجه به COVID همه گیر

Chhari Mubarak of Shri Amarnathji Pujan being performed at Shri Sharika Bhawani Temple Srinagar on Tuesday. -Excelsior/Shakeel
Chhari مبارک شری Amarnathji Pujan در حال انجام در شری Sharika Bhawani معبد سرینگر در روز سه شنبه. -اکسلسیور/شکیل

Chhari مبارک به دارشان به عنوان در هر برنامه: Mahant

Avtar Bhat
جامو جولای 21: شری Amarnath حرم هیئت مدیره (SASB) را لغو کرده است, این سال را به زیارت حرم شری Amarnathji در نظر نگران کننده افزایش COVID همه گیر موارد در J&K و سایر نقاط کشور.
این تصمیم به این اثر گرفته شده در جلسه هیئت مدیره برگزار شد در سرینگر امروز که به ریاست معاون فرماندار Girish چاندرا Murmu است که رئیس SASB. این جلسه با حضور دیگر اعضای هیئت مدیره از طریق مجازی و ویدئو کنفرانس به بحث در مورد رفتار Yatra.
هیئت مدیره در حالی که تعمق در این موضوع و در نظر گرفتن در نظر گرفته views دولت را در نظر گفت که از نظر منطقی مشاهدات ساخته شده توسط آن دولت خواهد بود نه توصیه به انجام شری Amarnathji Yatra این سال و از این رو تصمیم به لغو yatra این بار بزرگتر از منافع عمومی.
در این جلسه به آن اشاره شد که دولت استدلال مشاهدات پشتیبانی از واقعیت است که پیشنهاد کرد که برای ایمنی و امنیت زائران با نیروهای امنیتی و دیگران درگیر در انجام yatra در این سال yatra لغو شود.
هیئت مدیره گفت: این را قادر می سازد سلامت مدنی و پلیس دولت به تمرکز بر چالش های فوری در مواجهه با آنها به جای انحراف منابع انسانی و توجه به رفتار شری Amarnathji Yatra.

اینجا را کلیک کنید به تماشای فیلم

بر اساس شرایطی که هیئت مدیره تصمیم گرفت با قلب سنگین است که آن را بهتر است برای برگزاری و انجام این سال شری Amarnathji Yatra و ابراز تاسف خود را اعلام لغو Yatra. در این جلسه گفته شد که هیئت مدیره آگاه است و احترام به احساسات میلیون ها نفر از جانبازان و داشتن احساسات مذهبی زنده هیئت مدیره همچنان زنده برنامه تلویزیونی/ مجازی دارشان صبح و شب Aarti. بیشتر آیین های سنتی نیز توان انجام هر عمل گذشته. همچنین Chhari مبارک تسهیل خواهد شد توسط دولت به آن اضافه شده است.
این جلسه با حضور B V R Subrahmanyam رئیس اتاق; Bipul Pathak, مدیر عامل شرکت SASB; Anup کومار Soni اضافی مدیر عامل SASB و افسران ارشد از حرم هیئت مدیره که در آن بحث و گفتگو برگزار شد در شرایط فعلی از COVID-19 همه گیر و آن احتمال تاثیر در Yatra.
این هیئت همچنین در مورد دیوان عالی کشور منظور از تاریخ 13 ژوئیه این سال است که در آن تصمیم به انجام Yatra به دولت و دولت پس از بررسی زمین واقعیت های حاکم در جامو و کشمیر.
هیئت اطلاع داده شد که شرکت کرده بودند در مسیر خود از ماه فوریه سال 2020 اما با توجه به سراسری مستند و همه گیر دولت, کمیته اجرایی, J&K هنوز ادامه داد: برای حفظ اماکن مذهبی و عبادتگاه های بسته ، این ممنوعیت همچنان تا ژوئیه 31.
هیئت مدیره بیشتر مورد بحث است که همه گیر است و قرار است در سلامت نظام اداري به آن محدود است. سنبله شده است به خصوص بسیار تیز در ماه جولای. سلامت کارگران و نیروهای امنیتی نیز آلوده شدن و تمرکز کل پزشکی مدنی و پلیس دولت در حال حاضر در حاوی محلی انتقال COVID-19 بیماری همه گیر. هیئت مدیره بود بیشتر از این دیدگاه که نگرانی های بهداشتی آنقدر جدی است که فشار بر روی نظام سلامت همراه با انحراف در منابع به Yatra خواهد شد بسیار زیاد است. این امر نیز بی ارزش قرار داده Yatris در معرض خطر ابتلا به COVID-19.
هیئت مدیره بیشتر در مورد تصمیم دادگاه عالی J&K در حکم دادخواست (No CM شماره 3022/2020 در WP(C) پیل هیچ 5/2020 که در آن دادگاه به کارگردانی SASB را نهایی مشاهده در نور منظور از دیوان عالی کشور صادر شده و در تاریخ 13 ژوئیه این سال و در نظر داشتن پیروی از بهداشت و درمان پروتکل های استاندارد عامل پروتکل های اطلاع توسط دولت مرکزی و همچنین قلمرو اتحادیه جامو و کشمیر.
در نظر گرفتن تمام این حقایق در آن وجود دارد گفت: هیچ گزینه ای دیگر اما به انصراف از این سال yatra در نمای بزرگتر منافع زائران و دیگران درگیر با انجام سالانه yatra.
در همین حال Chhari مبارک (مقدس مک) از لرد شیوا نظر گرفته شد به Sharika Bhawani معبد هری Parbhat در سرینگر از آن منزلگاه Dashnami Akhara امروز توسط Mahant Deependra Giri جی Maharaj متولی مقدس گرز به پرداخت سجده به الهه به مناسبت ‘Shravan Shukla Paksha Pratipada’ به عنوان در هر سن, سنت. او به همراه یک گروه از Sadhus و جانبازان در نظر داشتن دولت مشورتی با در نظر گرفتن گسترش COVID -19 و دستورالعملهای عملیاتی استاندارد.
الهه ‘Sharika-Bhawani’ محبوب شناخته شده به عنوان ‘Tripursundari’ میان عرفا اعتقاد بر این است ‘Isht Devi’ (presiding) از شهرستان سرینگر که تجلی خودش را در رقم ‘شیلا’ (سنگ مقدس) در Hari-Parvat.
Chhari-Sthapana’ مراسم انجام خواهد شد در 23 ژوئیه در شری Amareshwar معبد Akhara ساختمان Budshah Chowk سرینگر و سنتی ‘Chhari-Pujan’ انجام خواهد شد به مناسبت ‘نق نقو-Panchami’ است که می افتد در جولای 25.
Mahant Deependra گیری او پس از آمدن به دانستن در مورد لغو این سال yatra گفت: هر چند این ناامید کننده است که زیارت لغو شد اما آن را مناسب تصمیم گیری تحت شرایط حاکم برای ایمنی زائران و کارکنان و نیروهای امنیتی و دیگران درگیر در انجام سالانه yatra.
او اما گفت که Chhari مبارک را به حرم طبق برنامه در جشنواره Shravan Purnima و ابراز امیدواری کرد که دولت و حرم هیئت مدیره را تمام ترتیبات در این زمینه است. او همچنین درخواست کرد افرادی که در نظر گرفته شده بود به زیارت عتبات غار در سال جاری به بهره صبح و شب در برنامه تلویزیونی از Aarti و Puja مقدس در غار روزانه.
“از آنجا که ما در جنگ علیه نامرئی دشمن همه ما باید فوق العاده محتاط” او گفت:. به نقل از یک مثال او گفت: “هنگامی که ما می توانید ببینید دشمن ما در قالب یک حیوان وحشی ما می توانید به تماشای آن جنبش و احتمالا قاضی می تواند قدرت خود را بیش از حد با آن ساخته شده است و آماده تر اما هنگامی که ما بحث در مورد کوروناویروس ما نمی توانیم آن را ببینید. برای برنده شدن در جنگ ما نیاز به سلاح های به عنوان مورد با جنگ علیه Covid-19 و سلاح های ما هستند ماسک صورت, اجتماعی, فاصله و مطابق با اصول بهداشتی دست ما غالبا. همه ما باید به بازی نقش ما در ریشه کن کردن این بیماری همه گیر به طوری که همه ما یک بار دیگر می تواند ما عادی و طبیعی زندگی در اولین.”
در ضمن این بابا Amarnath و بودا Amarnath Yatri Niyas (BABAYN) ابراز نگرانی خود را از لغو این سال را به زیارت عتبات غار. صحبت کردن, تراشه, Pawan Kohli, رئيس جمهور از Niyas گفت که آنها تحت تاثیر این است که حداقل تعدادی از زائران اجازه خواهد داشت به زیارت این سال به عنوان هیئت مدیره قبلا نیز اعلام شده برای شروع زیارت از جولای 21.
او گفت: حداقل تعداد زائران می تواند گرفته شده برای دارشان به چهار نفر از ما organsiation اعضای آمد از دارشان مقدس غار دیروز. او گفت: اگر هیئت مدیره لغو yatra با توجه به همه گیر باید آن را انجام تمام مراسم مربوط به yatra طبق سنت و سنت Samaj افرادی که به اینجا رسیده یا برسد اجازه داده می شود به زیارت و همه امکانات برای آنها ساخته شده. اگر مراسم بودند انجام شده طبق سنت Niyas خواهد بود مجبور به راه اندازی اعتراض شدید او اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>