سان برناردینو پلیس دستور منع رفت و آمد پس از جورج فلوید اعتراض

صدها نفر از شعار تظاهر کنندگان راهپیمایی از طریق مرکز شهر سن برناردینو یکشنبه, مارس 31 عنوان چه آغاز شده به عنوان اعتراض به مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس به پایان رسید و با شکسته, ویندوز, نقاشی های دیواری و سنگ-و-آب-بطری پرتاب.

به عنوان شب سقوط کرد جمع آوری و تبدیل به طور فزاینده ای خشونت آمیز به عنوان کوچک شعله مشتعل و آتش نشانان خواست برای حفاظت پلیس به پاسخ. سان برناردینو اداره پلیس اعلام کرد که مقررات منع رفت و آمد رفت و به اثر در 8 p. m. و بود که تا آخرین طلوع, ژوئن 1.

“اگر شما در حال اقامت در سان برناردینو در نزدیکی تظاهرات لطفا اقامت در داخل” سان برناردینو شهرستان دفتر دادستان منطقه توییتی فقط پس از 8 p. m.

در میان اهداف برای غارت بود Waterman تخفیف بازار 999 N Waterman Ave. با دا را درخواست از طریق توییتر برای آن می شود در امان ماند.

“مردم امرار معاش خود را در Waterman تخفیف بازار. لطفا به کسانی که در تلاش برای نابود کردن آن به این صلح مارس. سان برناردینو سزاوار نیست این.”

مرگ فلوید, 46, گزارشی مردی که بر مه 25 در بازداشت پلیس پس از یک مینیاپولیس افسر kneeled در گردن او را برانگیخته تظاهرات خشونت آمیز در سراسر کشور است. افسر دستگیر شد و به اتهام قتل. سه نفر دیگر از افسران درگیر شدند و در این دستگیری نیز اخراج از مینیاپولیس اداره پلیس.

 • تظاهرکنندگان جمع آوری در مراحل سان برناردینو ایستگاه پلیس در اعتراض به مرگ جورج فلوید در سن برناردینو در یکشنبه 31 مه سال 2020 است. (عکس Watchara Phomicinda مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • تظاهرکنندگان جمع آوری در یک نماز دایره به عنوان سن برناردینو پلیس مسدود کردن معترضان از عبور از 5 سنت در اعتراض به مرگ جورج فلوید در سن برناردینو در یکشنبه 31 مه سال 2020 است. (عکس Watchara Phomicinda مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • California Highway Patrol افسران ضد شورش نگه داشتن یک ساعت مچی در اعتراض به آنها را جمع آوری در نزدیکی تقاطع Mt مشاهده Ave. و 5 سنت در اعتراض به مرگ جورج فلوید در سن برناردینو در یکشنبه 31 مه سال 2020 است. (عکس Watchara Phomicinda مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • تظاهرکنندگان جمع آوری در مراحل سان برناردینو دادگستری مرکز در اعتراض به مرگ جورج فلوید در سن برناردینو در یکشنبه 31 مه سال 2020 است. (عکس Watchara Phomicinda مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • نشان دهنده جمع آوری در یک پارکینگ در نزدیکی تقاطع Mt مشاهده Ave. و 5 سنت در اعتراض به مرگ جورج فلوید در سن برناردینو در یکشنبه 31 مه سال 2020 است. (عکس Watchara Phomicinda مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • تظاهرکنندگان جمع آوری در مراحل سان برناردینو دادگستری مرکز در اعتراض به مرگ جورج فلوید در سن برناردینو در یکشنبه 31 مه سال 2020 است. (عکس Watchara Phomicinda مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • تظاهرکنندگان جمع آوری در مراحل سان برناردینو دادگستری مرکز در اعتراض به مرگ جورج فلوید در سن برناردینو در یکشنبه 31 مه سال 2020 است. (عکس Watchara Phomicinda مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • تظاهرکنندگان جمع آوری در مراحل سان برناردینو ایستگاه پلیس در اعتراض به مرگ جورج فلوید در سن برناردینو در یکشنبه 31 مه سال 2020 است. (عکس Watchara Phomicinda مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • نشان دهنده جمع آوری و زانو زدن به عنوان California Highway Patrol افسران ضد شورش ایستاده گارد در یک پارکینگ در نزدیکی تقاطع Mt مشاهده Ave. و 5 سنت در اعتراض به مرگ جورج فلوید در سن برناردینو در یکشنبه 31 مه سال 2020 است. (عکس Watchara Phomicinda مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • سان برناردینو پلیس ضد شورش نگهبانی در ایستگاه لابی به عنوان تظاهرکنندگان پوند و فریاد در اعتراض به مرگ جورج فلوید در سن Benardino در یکشنبه 31 مه سال 2020 است. (عکس Watchara Phomicinda مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • یک نشان دهنده دارای یک نشانه به عنوان او زانو زده در طول یک تظاهرات برای مرگ جورج فلوید در سن برناردینو در یکشنبه 31 مه سال 2020 است. (عکس Watchara Phomicinda مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • حدود 300 تظاهرکنندگان نگه علائم و فریاد آنها به عنوان ماه مارس 2nd سنت در مرکز شهر سن برناردینو در اعتراض به مرگ جورج فلوید روز شنبه, مه 31 سال 2020 است. (عکس Watchara Phomicinda مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • تظاهر می ایستد و با دست به بالا به عنوان California Highway Patrol افسران گارد محافظت در نزدیکی تقاطع Mt مشاهده Ave. و 5 سنت در اعتراض به مرگ جورج فلوید در سن برناردینو در یکشنبه 31 مه سال 2020 است. (عکس Watchara Phomicinda مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • تظاهرکنندگان زانو زدن آنها به عنوان اعتراض به مرگ جورج فلوید در ورود به سن برناردینو ایستگاه پلیس در مرکز شهر سن برناردینو در یکشنبه 31 مه سال 2020 است. (عکس Watchara Phomicinda مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • تظاهرکنندگان دراز بکشید با دست به پشت سر خود را در طول یک تظاهرات برای مرگ جورج فلوید در مقابل سن برناردینو دادگستری مرکز در مرکز شهر سن برناردینو در یکشنبه 31 مه سال 2020 است. (عکس Watchara Phomicinda مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • تظاهرکنندگان جمع آوری در اعتراض به مرگ جورج فلوید در مقابل سن برناردینو ایستگاه پلیس در مرکز شهر سن برناردینو در یکشنبه 31 مه سال 2020 است. (عکس Watchara Phomicinda مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • پلیس ایستاده برای جلوگیری از ورود به آزادراه 215 به عنوان معترضان مارس در سن برناردینو در یکشنبه 31 مه سال 2020 است. (عکس Watchara Phomicinda مطبوعات-سازمانی/SCNG)

شهرستانها و استان ها در سراسر کشور و در جنوب کالیفرنیا به دستور حکومت برای کمک به سرکوب روز از تظاهرات خشونت آمیز. وضعیت اضطراری در آمد از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom شنبه شب برای LA, و گارد ملی نقل مکان کرد.

در طول روز یکشنبه تظاهرات در سن برناردینو معترضان با تجمع در مقابل ساختمان تالار شهر شهرستان مرکز دولت و سازمان های اجرای قانون از جمله سن برناردینو اداره پلیس و federal Department of Homeland Security در ریالتو خیابان. شعارهای “نه عدالت و نه صلح! هیچ نژادپرستانه پلیس!” آمد و از گروهی که به رشد خود ادامه داد.

این گروه از صدها نفر برآورده شده توسط California Highway Patrol افسران زمانی که آنها راهپیمایی به آزادراه 215 و دوم خیابان خاموش-سطح شیب دار. هیچ تظاهر کردم در اتوبان خطوط.

خرابکاری شکست یک پنجره در بانک مرکزی امریکا در 303 N. D سنت و کسی که نوشت: “black lives matter” در یکی از دیواره های آن است. یک پنجره شکسته نیز دیده می شود در نزدیکی های ورزشی آمریکایی دانشگاه.

آتش نشانان خواسته برای اجرای قانون حمایت می کند. “شده اند وجود دارد چند آتش کوچک در سراسر شهرستان در طول شب” San Bernardino County Fire سخنگوی وزارت جیمی شیلر گفت: از طریق تلفن.

حدود 300 تظاهرکنندگان نگه علائم و فریاد آنها به عنوان ماه مارس 2nd سنت در مرکز شهر سن برناردینو در اعتراض به مرگ جورج فلوید روز شنبه, مه 31 سال 2020 است. (عکس Watchara Phomicinda مطبوعات-سازمانی/SCNG)

آتش سوزی در یک “بسیار ناپایدار منطقه,” او گفت:. علت آتش سوزی تحت بررسی بود. یکی در نزدیکی بیرونی یک خانه و چندین نفر دیگر سوزش در زمینه های, او گفت:.

آب بطری و سنگ پرتاب کردند CHP همراه افسران پنجم بین خیابان کوه مشاهده و سیرا راه و sirens wailed در سراسر مرکز شهر به عنوان پلیس و CHP وسایل نقلیه صف پنجم خیابان.

هیچ آسیب و یا بازداشت شدند و بلافاصله در دسترس یکشنبه شب.

مک مدینه, 41, ریالتو, شنبه در مراحل خارج از تالار شهر در شب با دوستان

“این فقط آقای فلوید. وجود دارد بیش از حد بسیاری از مردم در حال مرگ و گرفتن شات. نگاه آنچه که اتفاق افتاده فقط در هیوارد” مدینه گفت: ظاهرا اشاره به های اخیر تیراندازی و زخمی شدن 61 ساله توسط پلیس در این شهرستان است. پلیس گفت: این مرد مسلح با چاقو.

وی با بیان ناامیدی در خرابکاری رخ داده است که پنج شنبه شب در مرکز شهر.

“چیزهای که فقط اتفاق می افتد نیست” گفت: مدینه. “خیلی از افرادی که می خواهند عدالت باعث بی عدالتی است. سپس رسانه ها شروع می شود و تمرکز بر روی آن و آن را طول می کشد همه چیز را به دور از هدف.” مدینه گفت: او تصمیم گرفته بود به نشان می دهد تا برای نشان دادن حمایت خود را

ماه مارس آغاز شد و در خارج از سالن شهر نقل مکان کرد و در جنوب در D خیابان به ریالتو خیابان و سپس غرب در ریالتو با یک صدای ناهنجار و خشن از وافغان ماشین شاخ است که می تواند شنیده شود برای بلوک. معترضان شعار می دادند “من نمی توانم نفس بکشم!” و “سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست!”

در اوایل ماه مارس, قانون اجرای هلیکوپتر دور بیش سالن شهر اما پلیس با حضور در زمین نداشت تنها با چند موبایل در خیابان در marcher در مجاورت.

آسوشیتد پرس کمک به این داستان

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>