San Bernardino County سلامت عمومی مدیر به استعفا در میان coronavirus همه گیر

بیش از دو ماه به رمان coronavirus مبارزه San Bernardino County سلامت عمومی مدیر اعلام کرد که او استعفا.

Trudy Raymundo که به کارگردانی عمومی وزارت بهداشت در دهه گذشته است استعفا توسط مه 29, با توجه به مه 4 یادداشت از CaSonya توماس شهرستان دستیار اجرایی با خدمات انسانی. Raymundo کمک خواهد کرد که بخش انتقال به رهبری جدید, یادداشت متحده است.

یک مدیر جدید هنوز رتبهدهی نشده است انتخاب شهرستان سخنگوی دیوید ورت گفت.

Raymundo نظارت این اداره مسئول پیگیری COVID-19 موارد و مرگ و میر و میزبانی وب, تست جامعه حوادث. این بخش همچنین شامل سرپرست وزارت بهداشت مامور شده است که صدور دستور به منظور کاهش سرعت گسترش این بیماری است.

“ما ساخته شده است یک تیم بزرگ مردم در سلامت عمومی است که انجام بسیاری از چیزهای بزرگ برای مردم این شهرستان و که در ادامه برای محافظت از جامعه ما با مهارت و شور و عشق” Raymundo در بیانیه ای گفت. “آن زمان برای من به یک استراحت و ببینید چه چیز دیگری در خارج وجود دارد از آنجا که من می دانم این تیم ادامه خواهد داد به رشد در خدمت و رسیدن به.”

Raymundo کار کرده برای شهرستان از سال 1990 است. او منصوب بهداشت عمومی مدیر در ماه مارس 2012 پس از خدمت به عنوان مدیر موقت برای بیش از دو سال ورت گفت.

در این یادداشت توماس ستایش Raymundo و گروه خود را برای اعتباربخشی ملی با سلامت عمومی اعتبار هیئت مدیره ایجاد جامعه علائم حیاتی پروژه و کار گروهی در این شهرستان در حال انجام در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر.

“Trudy نیز ساخته شده است یک تیم ماهر بهداشت حرفه ای و ما قدر او سال های بسیاری از فداکاری است که ترجمه به خدمات بزرگ برای سال های آینده” توماس نوشت: در این یادداشت. “او و رهبری را نشان از عزم و اراده و محبت و حالت ارتجاعی که شهرستان ما آمده است شناخته می شود.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>