San Bernardino County, رستوران, خرده فروشی, دریافت OK به بازگشایی

مراکز خرده فروشی مغازه ها و ناهار خوردن در رستوران ها بسته به دلیل شیوع کروناویروس می تواند بازگشایی در San Bernardino County, مقامات اعلام کرد روز شنبه, مارس 23.

شهرستان تصویب شد برای ورود به فاز 2 از فرماندار بازگشایی طرح یک روز پس از Riverside County دریافت متهور.

“سن برناردینو کانتی کسب و کار و ساکنان کار بسیار سخت و فداکاری فوق العاده ای به این لحظه ممکن است” هیئت ناظران رئیس کورت Hagman گفت: در انتشار اخبار. “تلاش خود را برای حفظ جامعه ما امن و سالم باید پرداخت شود. ما هم اکنون می توانید در ادامه به طور قابل توجهی بیشتر نسبت به از سرگیری ما عادی زندگی می کنند.”

ویروس باقی می ماند “حاضر” بنابراین مردم باید هنوز هم پوشیدن ماسک, ماندن شش فوت از هم جدا و شستن دست های خود Hagman گفت.

“اما هدف ما به حداقل رساندن بیماری و ایجاد ظرفیت برای حفاظت از آسیب پذیر خدمت به بیمار و پیگیری این ویروس در جوامع ما به دست آمده است,” او گفت:.

همانطور که از شنبه, مارس 23 176 که مردم از COVID-19 بیماری ناشی از ویروس و 4,315 باید آزمایش مثبت با توجه به شهرستان داشبورد آنلاین ردیابی این بیماری همه گیر به صورت محلی.

در مقایسه با روز گذشته تعداد مرگ و میر افزایش 1.7% موارد رشد 4.1 درصد. تعداد موارد تایید شده است که دو برابر هر 14.5 روز یک رای است که به طور پیوسته افزایش — نشان می دهد که این ویروس در حال گسترش است آهسته تر — برای ماه گذشته است.

شهرستان و ارائه درخواست به حرکت به فاز دو جمعه, مارس 22 بر اساس معیارهای دولت اعلام کرد چهار شنبه, مارس 18. کالیفرنیا وزارت بهداشت آن را تایید شنبه.

مراکز خرید و تعویض گوشت در میان کسب و کار است که می تواند در حال حاضر بازگشایی اگر آنها به دنبال دولتی راهنمایی دقیق در https://covid19.ca.gov/industry-guidance/

ورزشگاه مو و ناخن سالن باربر مغازه های سینما و ورزش و سرگرمی سالن کتابخانه ها و بارها و از wineries هتل ها و متل ها و امکانات شنا نمی شود مجاز به بازگشایی تا مراحل 3 و 4.

درایو مجازی و خدمات عبادت و ایمان مبتنی بر خدمات مشاوره مجاز به ادامه و فرماندار گفت: هدایت اضافی برای خدمات مذهبی اعلام خواهد شد در روز شنبه, مارس 25.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>