San Bernardino County کسب و کار بسته coronavirus می توانید شروع به بازگشایی در هفته آینده

San Bernardino County مقامات می گویند آنها با دولت معیار و آماده به بازگشایی بیشتر کسب و کار در اوایل هفته آینده.

شهرستان خواهد شد درخواست برای اجازه جمعه, مارس 22 بازگشایی بقیه کسب و کار ذکر شده در فاز دوم دولت چهار فاز بازگشایی طرح پس از دو ماه تعطیلی به معنای آهسته گسترش این رمان coronavirus.

اگر تایید شده توسط وزارت بهداشت و مراکز خرید و تعویض ملاقات و شام خوردن در رستوران ها و مدارس — با تغییرات — می تواند بازگشایی به عنوان اوایل هفته آینده مقامات می گویند.

  • چوب پنبهای آشپزخانه و نانوایی مدیر دانیل Towles برچسب یک جدول است که باید استفاده نمی شود در رانچو کوکامونگا رستوران پنج شنبه, مارس 21 سال 2020 به عنوان او آماده برای بازگشایی منطقه ناهار خوری. (عکس خواهد Lester دره داخلی بولتن روزانه/SCNG)

  • چوب پنبهای آشپزخانه و نانوایی مدیر دانیل Towles thumbs از طریق هزاران نفر از یک بار استفاده از منوها در رانچو کوکامونگا رستوران پنج شنبه, مارس 21 سال 2020 است. (عکس خواهد Lester دره داخلی بولتن روزانه/SCNG)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • چوب پنبهای آشپزخانه و نانوایی دیده می شود روز شنبه, مارس 21 سال 2020 نصب شده حدود 30 پلکسی گلاس تقسیم بین محل استقرار غرفه در رانچو کوکامونگا رستوران. (عکس خواهد Lester دره داخلی بولتن روزانه/SCNG)

  • تونی Jardine صاحب Scrubby توله سگ در مرتفع آماده کسب و کار خود را برای یک ماه ژوئن 1 بازگشایی روز شنبه, مارس 21 سال 2020 است. کسب و کار بسته شده از مارس 29 و متخصص در نظافت سگ. تقسیم در حال نصب هستند بین وان های شستشو و مشتریان را به جای در لابی. (عکس خواهد Lester دره داخلی بولتن روزانه/SCNG)

  • تونی Jardine صاحب Scrubby توله سگ در مرتفع دیده می شود با سگ خود یوجین آماده کسب و کار خود را برای یک ماه ژوئن 1 بازگشایی روز شنبه, مارس 21 سال 2020 است. (عکس خواهد Lester دره داخلی بولتن روزانه/SCNG)

  • تونی Jardine صاحب Scrubby توله سگ در مرتفع دیده می شود با سگ خود یوجین آماده کسب و کار خود را برای یک ماه ژوئن 1 بازگشایی روز شنبه, مارس 21 سال 2020 است. (عکس خواهد Lester دره داخلی بولتن روزانه/SCNG)

  • Scrubby توله سگ صاحبان تونی Jardine و وال مرا نه تصویر, در حال گرفتن خود را مرتفع نظافت کسب و کار را به بالا و در حال اجرا است. سگ خود را, Eugene پیاده روی را از طریق نظافت منطقه روز شنبه, مارس 21 سال 2020 است. (عکس خواهد Lester دره داخلی بولتن روزانه/SCNG)

  • چوب پنبهای آشپزخانه و نانوایی مدیر دانیل Towles آماده خود را رانچو کوکامونگا رستوران برای بازگشایی روز شنبه, مارس 21 سال 2020 است. (عکس خواهد Lester دره داخلی بولتن روزانه/SCNG)

  • چوب پنبهای آشپزخانه و نانوایی مدیر دانیل Towles آماده خود را رانچو کوکامونگا رستوران برای بازگشایی روز شنبه, مارس 21 سال 2020 است. (عکس خواهد Lester دره داخلی بولتن روزانه/SCNG)

  • چوب پنبهای آشپزخانه و نانوایی مدیر دانیل Towles می ایستد روز شنبه, مارس 21 سال 2020 خارج از رانچو کوکامونگا رستوران که او امیدوار به بازگشایی برای داخل و ناهار خوری. (عکس خواهد Lester دره داخلی بولتن روزانه/SCNG)

  • چوب پنبهای آشپزخانه و نانوایی مدیر دانیل Towles آماده خود را رانچو کوکامونگا رستوران برای بازگشایی روز شنبه, مارس 21 سال 2020 است. رستوران نصب شده حدود 30 پلکسی گلاس تقسیم بین تمام غرفه صندلی, جداول دارای برش کردن جداول که نباید اشغال شده است و چاپ هزاران نفر از یکی-استفاده از منوها. (عکس خواهد Lester دره داخلی بولتن روزانه/SCNG)

“ما اعتقاد داریم ما وجود دارد در حال حاضر” لئونارد هرناندز شهرستان افسر ارشد عامل گفت: هیئت ناظران روز شنبه, مارس 21. “در حال حاضر تیم در حال کار بر روی تدوین است که اطلاعات … “

روز شنبه, مارس 18 رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom صادر معیار جدیدی برای شهرستان به دیدار قبل از بازگشایی باقی مانده فاز دو کسب و کار. او همچنین حذف نیاز است که شهرستانهای دارای بیش از یک مورد مثبت هر 10 ، 000 ساکنان و هیچ مرگ و میر برای دو هفته است که مقامات شهرستان به نام بیش از حد محدود کننده و دست نیافتنی توسط بزرگتر شهرستانهای استان است.

خرده فروشان از جمله گل, کتابفروشی ها و فروشگاه های ورزشی خوب بودند مجاز به بازگشایی برای منظقه وانت مارس 8 با برخی اقدامات ایمنی در محل. تولید کنندگان و انبارها که حمایت از کسانی که خرده فروشان نیز مجاز به بازگشایی شده است.

سان برناردینو شهرستان با ارسال نامه به فرماندار امضا شده توسط تمام 24 شهر شهرداران و مقامات از رودخانه نارنجی و سن دیگو شهرستان درخواست برای کنترل محلی.

دولت است که اجازه می دهد شهرستانهای استان به درخواست برای بازگشایی کسب و کار اگر آنها باور دارند که آنها با معیارهای جدید.

حداقل 40 سایر استان ها دریافت کرده اند خوب به جلو حرکت کند.

شهرستان کارکنان مشغول به کار در نرم افزار و شهرستان طرح پس از دستورالعمل جدید شد دوشنبه منتشر شد.

در روز پنج شنبه هیئت ناظران تایید ارسال درخواست نامه حمایت از شهرستان بیمارستان و سرپرستان و شهرستان را برنامه ریزی.

مسئولان شهرستان انتظار داریم به شنیدن از دولت در عرض 24 ساعت.

“تعداد ما به دنبال شده است خیلی خوب” گری مک براید شهرستان اجرایی گفت.

بیش از هفت روز گذشته, درصد از تست مثبت بود 6.1. آن قرار است به کمتر از 8% است.

شهرستان شاهد بالاترین میزان, تست, جمعه, مارس 20 با 2,824, مک براید گفت. هدف ظرفیت مقدار مورد 3,270, او گفت:.

“ما بسیار نزدیک است و ما باید یک برنامه است که توسعه یافته و در حال نوشته شده است تا به ما وجود دارد که من فکر می کنم دیدار با فرماندار معیارهای” مک براید گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>