سلمان منتشر شده, آهنگ جدید برای طرفداران خود در عید با عنوان Bhai Bhai

دهلی نو : درمان همه طرفداران خود این عید, superstar Salman Khan بهترین Eidi ارائه کرده است.
پس از انتشار دو آهنگ قبلا این بازیگر منتشر سوم آهنگ با عنوان “بهایی بهایی’ در این مناسبت ویژه.
خان در فیلم ها شده اند به طور منظم آزاد به مناسبت عید سعید فطر و لذت بردم نزدیک 100 درصد نسبت به موفقیت در طی یک دوره بیش از یک دهه.
‘Radhe’ برنامه ریزی شده برای انتشار در عید سال 2020 اما با توجه به کرونا بیماری همه گیر هندی به سینما و دیدن یک نامعلوم تعطیل. در حالی که هیچ فیلم با انتشار این عید سلمان تعجب انتشار برای طرفداران خود را در قالب یک آهنگ. سلمان خان سهام “اول از همه عید مبارک را به همه. ممکن است همه ما مبارک باشد با قدرت به مقابله با این بیماری همه گیر در این سال است.”
او در ادامه می افزاید: “از آنجایی که ما نمی تواند انتشار فیلم ما در این عید من مشغول به کار بر روی یک آهنگ خاص برای من فوق العاده طرفداران. آن را به نام ‘Bhai Bhai’ آن را به عنوان جشن روح برادری و وحدت است. عید بهترین روز برای انتشار این عنوان نیز در این جشنواره که به ارمغان می آورد مردم به یکدیگر نزدیک است. من امیدوارم که مردم لذت بردن از این آهنگ تا آنجا که من در حالی که ساخت آن را برای آنها است.”
نه یکی به اجازه پایین طرفداران خود را با وجود بحران بی سابقه ای بازیگر اتحاد شات برای ‘Bhai Bhai’ با حداقل خدمه و منابع خود را در خانه رعیتی در پنول. این بازیگر در زمان خود به حساب رسانه های اجتماعی به انتشار این آهنگ. او به اشتراک گذاشته شده “مین aap subb ke liye kuch banaya باشگاه hai, dekh ke batana harry laga… Aap subb ko عید mubarakh … #BhaiBhai”.
این آهنگ ارتباط معنی داری پیام و تداعی احساسات حق از عشق و شفقت نسبت به همنوعان ما و دیگر ادیان که همان در چشم خدا. آن را گسترش پیام برادری و وحدت است. این سومین آهنگ که سوپراستار منتشر کرده است در میان این مستند پس از ‘Pyar Karona’ و ‘Tere Bina’. آواز توسط سلمان خودش این آهنگ را تنظیم خلق و خوی مناسب در این مناسبت فرخنده. (سازمان)
^^&^

مقاله قبلیشما آورده ام من شادی بی پایان: Priyanka نیک در سالگرد دوم از تاریخ اول

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>