غم انگیز است که مردم هنوز هم استفاده از نام من برای ترویج خود: وسیم اکرم (ص)

کراچی: وسیم اکرم (ص) ادعا کرده است که “برخی از مردم” هنوز هم استفاده از نام خود را به “ترویج” خود یک مرجع به ex-درب بازکن امیر سهیل که مقصر سرعت بزرگ برای پاکستان نه برنده جام جهانی از سال 1992.

“هر زمان که من می شنوم این چیزهای منفی در مورد خودم احساس می کنم بسیار غم انگیز است که از آن شده است از 17 سال از من بازنشسته شد اما حتی امروز آنها برخی از مردم با استفاده از نام من برای ترویج خود” رسول اکرم (ص) گفت: در یک وب سایت نشان می دهد.

وسیم گفت حتی او می تواند می گویند بسیاری از چیزهای منفی در مورد دیگران اما خودداری از انجام این کار.

“من همچنین می توانید نظرات منفی در مورد این افراد اما آنچه که هدف آن خدمت می کنند. است که چرا من را آرام. من فقط فکر می کنم در مورد احترام و عشق من به دست آورده اند از مردم در طول سال و حتی 17 سال پس از بازنشستگی,” او گفت:.

سهیل است که در سابق پاکستان کاپیتان ادعا کرده است که رسول اکرم (ص) را به عنوان کاپیتان در سال 1996 و 19999 جام جهانی و به عنوان یک senor بازیکن در سال 2003 نسخه به اطمینان حاصل شود که پاکستان هرگز تکرار خود را در سال 1992 به عنوان برنده feat.

“این بسیار ساده است. قرار 1992 جام جهانی به یک طرف و بحث در مورد سال 1996 جام جهانی. در سال 1995 Ramiz رجا کاپیتان بود. Saleem ملک کاپیتان بود که قبل از او بسیار موفق بود و اگر او می تواند صرف یک سال بیشتر به عنوان کاپیتان و سپس وسیم نمی خواهد منجر شده اند به سمت” سهیل به نقل از به نقل از سپیده دم است.

“اگر شما نگاهی به آنچه اتفاق افتاده تا 2003 وجود دارد این تداوم قبل از هر جام جهانی به حذف کاپیتان قرار داده وسیم اکرم (ص) در آن نقش…نگاه, بزرگترین سهم توسط وسیم اکرم (ص) برای کریکت پاکستان که مطمئن شوید که پاکستان نه پیروزی خود در جام جهانی پس از 92,” او اضافه شده است.

سابق پاکستان pacer آتا ur Rehman و سابق PCB ستاد خالد محمود و Lt General (retd) Tauqir ضیا نیز ذکر اکرم نام در حالی که بحث در مورد بازی-رفع اتهامات از 90s و عدالت ملک قیوم گزارش. (سازمان)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>