رز رژه لغو ناامید Inland Empire شرکت کنندگان

تصمیم به لغو 2021 رز رژه ضربه سخت در امپراتوری درون مرزی.

داخلی گروه که به طور مداوم به نظر می رسد در تعطیلات عینک در میان کسانی که احساس غم پس از چهار شنبه 15 ژوئیه اعلام خواهد شد.

برای نورکو Cowgirls به این معنی که آنها نمی خواهد تکان دادن به لبخند تماشاگران از کلرادو بلوار در روز سال نو.

“ما فوق العاده نا امید” Mychon بون بنیانگذار و مته کاپیتان برای نورکو گاوچران بازار مال فروشان تمرین تیم گفت. “آن را کاملا غیر منتظره اما ما نگه داشتن انگشتان ما عبور کردند و امید برای بهترین.”

  • در نورکو گاوچران بازار مال فروشان تمرین تیم سوار کردن کلرادو بلوار طول رز رژه در پاسادنا در دوشنبه Jan. 2, 2017. موسس آن بود نا امید شده توسط 2021 رویداد را لغو. (فایل عکس از لئو Jarzomb/Pasadena Star News/SCNG)

  • آبزی آرمان شناور ایجاد شده توسط کال پلی پومونا و کال پلی سان لوئیس اوبیسپو رول پایین کلرادو بلوار طول رز رژه در چهارشنبه ، 1 در سال 2020 است. (فایل عکس از کیت Durflinger عکاس)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • آبزی آرمان های شناور از کال پلی پومونا و کال پلی سان لوئیس اوبیسپو است دیده می شود در 131st رز رژه در پاسادنا در چهارشنبه ، 1 در سال 2020 است. (فایل عکس از کیت Durflinger عکاس)

  • یک اسب از پس کال Mini Horse Sanctuary در وینچستر است که دیده می شود در رز رژه در پاسادنا در دوشنبه Jan. 2, 2017. (فایل عکس از لئو Jarzomb, SGV تریبون/ SCNG)

  • اسب از پس کال Mini Horse Sanctuary در وینچستر در سال 2018 افزایش رژه در پاسادنا در دوشنبه Jan. 1, 2018. (فایل عکس از کیت Durflinger Pasadena Star News/SCNG)

  • در نورکو گاوچران بازار مال فروشان تمرین تیم سوار در سال 2019 افزایش رژه در پاسادنا در سه شنبه, ژان. 1, 2019. موسس آن بود متاثر جمعه 15 ژوئیه سال 2020 با لغو 2021 رژه. (فایل عکس توسط Scott Varley روزانه نسیم/SCNG)

این تیم تا به حال به نظر می رسد در هفت گذشته هشت راهپیمایی — اما نه 2020 edition — و تا به حال اعمال شده به مارس Jan. 1, 2021.

به جای مسابقات گل رز مقامات چهارشنبه اعلام کرد که وجود خواهد داشت هیچ رژه به دلیل نگرانی بیش از coronavirus بیماری همه گیر. رز باول بازی فوتبال باقی مانده برنامه ریزی شده اما 132nd رز رژه خواهد شد در حال حاضر چهارمین شود لغو شد.

دیگر مکرر داخلی رژه شرکت کنندگان شامل کال پلی پومونا که اتحاد پیوست و با کال پلی سان لوئیس اوبیسپو گذشته 72 سال به طراحی و صنایع دستی شناور.

دانش آموزان و کارکنان از کال پلی رز شناور برنامه نیست کاملا شگفت زده کرد, اخبار مدیر برنامه کاری Khatab گفت.

“بدیهی است که ما بسیار نا امید بودند که وجود خواهد داشت یک رژه این سال, اما این چیزی است که ما تا به حال در پشت ذهن ما تمام وقت.” Khatab گفت. “برنامه ریزی برای شناور سمت راست شروع می شود پس از سال جدید است بنابراین این همیشه دشوار را بشنود.”

دانش آموزان حدود یک سوم از راه را از طریق برنامه ریزی و طراحی یک 2021 شناور Khatab گفت: اما آنها را رو به جلو فشار دهید.

“ما هنوز برنامه ای برای ادامه آموزش دانش آموزان ما همه چیز را در راه های دیگر در مورد شناور طراحی و ایجاد نمونه های اولیه با وجود لغو,” او گفت:. “حتی اگر رژه اتفاق می افتد نیست ما در حال تلاش برای چرخش این در یک راه مثبت است.”

در شهرستان ریورساید جامعه وینچستر رهبر یک پناهگاه که ناز, مینیاتور اسب آورده gushes به جمعیت کثیری از رز رژه ناظران در سال 2017 و 2018 شد و غمگین به عنوان به خوبی.

جین الیور بنیانگذار و رئیس جمهور پس کال Mini Horse Sanctuary, حال اعمال ماه مارس بار دیگر در سال 2021 و امیدوار به ارسال 15 اسب و 30 انسان به پاسادنا.

که گروه نجات بازپروری می یابد و خانه های مینیاتوری اسب — افزایش زمان بزرگ در سال 2017, هنگامی که آن را به نجات آمد از دیگر مینیاتور اسب گروه که حیوانات بیمار شد و نمی تواند پیوستن به رژه.

“همه ما شوکه شده و به طور کامل دمیده دور و نا امید” الیور گفت. “من شده اند تا پیام های بسیاری از اعضای تیم ما که فقط ویران کرد. گوشی من شده است نور.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>