RJio اعلام جدید فصلنامه کار از صفحه اصلی برنامه

بمبئی, مارس 15: اعتماد Jio (RJio) یک شرکت تابعه تماما متعلق به از اعتماد به سیستم عامل روز جمعه اعلام کرد یک کار بیشتر-از-خانه برنامه ریزی برای اطلاعات اعتباری کاربر.

این زمان آن را سه ماهه طرح است که ارائه می دهد 3GB هر روز فقط برای Rs999 برای 84 روز. این به ارمغان می آورد موثر هزینه از 1 گیگابایت اطلاعات با سرعت بالا برای کمتر از تومان 4., شرکت انتشار گفت.

این طرح جدید ارائه می دهد رایگان و نامحدود تماس های صوتی از Jio به Jio و تلفن ثابت. این ارائه می دهد بیش از 3000 دقیقه از تماس های صوتی از Jio به دیگر تلفن همراه و 100 SMSes در روز است. آن را ارائه می دهد داده های نامحدود از 3GB در هر روز داده با سرعت بالا است که پس از آن را کاهش می دهد به نامحدود در 64 Kbps. همراه با این پیشنهاد همچنین به اشتراک افتخاری به JioApps.

قبلا Jio اعلام کرد یک کار از صفحه اصلی برنامه سالانه 2GB در هر روز ارائه 33 pc بیشتر ارزش در 2399 تومان. آن را نیز در ادامه به ارائه این موجود دراز مدت 1.5 GB در هر روز طرح Rs2,121 با اعتبار 336 روز. (UNI)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>