ریورساید به تجدید نظر شهر آتش بازی نشان می دهد تصویب ‘میهنی جشن هفته’

یک هفته پس از لغو برنامه آتش بازی نشان می دهد در کوه روبیدوکس و لا سیرا, رودخانه, شورای شهر است که با داشتن افکار دوم.

عضو شورای رونالدو Fierro بود که در میان اکثریت رای گیری مارس 19 به لغو نشان می دهد از نگرانی های اجتماعی فاصله و بودجه شهرستان است پرسید: پنج شنبه, مارس 26 که شورای تجدید نظر در این تصمیم است.

“صرفه جویی در هزینه است که ما فکر می کنیم می توانید با گزینه های جایگزین نیست واقعا وجود دارد” Fierro گفت.

یک رای در بازگرداندن چهارم جولای جشن — یا بخشی از آن را — در حال حاضر انتظار می رود روز شنبه, ژوئن 2.

هزینه این دو را نشان می دهد ترکیب شده است در مورد $123,000 و Fierro گفت: او می خواست کل هزینه به بیش از $60,000.

از دو مکان های سنتی, کوه روبیدوکس گران تر است و بالاتر از خطر آتش سوزی — به خصوص در این سال زمانی که علف های هرز نبوده است برش در پشت کوه ها به طور معمول به دلیل COVID-19 کاهش آتش ارشد مایکل مور گفت. آتش بخش حمایت برای حرکت نشان می دهد دور از کوه روبیدوکس که در آن آتش می تواند دشوار است برای کنترل.

آن را خیلی دیر شده برای پیدا کردن یک جایگزین سایت — از جمله در جایی در وسط شهر — و هنوز هم مطابق با, باز, مناقصه های مورد نیاز با توجه به پارک های مدیر آدولفو کروز.

دیگر اعضای شورا گفت: آنها فکر می کردند یک آتش بازی نشان می دهد باقی مانده است یک ایده بد است.

“من فکر می کنم این مسئولیت ما را به اول نگاه در بهداشت عمومی” گفت: Councilwoman ساده لوح Plascencia کرد و گفت: این شهر ممکن است در مرحله 4 — بازگشایی مرحله است که اجازه می دهد تا تجمعات عمومی — ژوئیه 4. “ما در یک محل که در آن ما می توانید این همایش بزرگ و این مورد بسیار است که ما در حال آوردن این بازگشت ، من نگرانی در مورد ایمنی ما کارکنان — ما اداره پلیس ما آتش است.”

رئیس پلیس لری گونزالس گفت: ماموران باید به اندازه کافی تجهیزات حفاظت فردی بلکه اجتماعی فاصله می تواند به یک موضوع.

در علاوه بر این به تصویب شورای میهنی شهرستان جشن هفته اطراف استقلال بعد است که عبارتند از مسابقات برای ساکنان با “ترین” روح و مجازی فعالیت است.

اعضای رد دیگر آتش بازی جایگزین از جمله مجازی آتش بازی نشان می دهد که کارکنان شهرستان گفت: هزینه $5,000.

ریورساید در حال آماده سازی برای کاهش 10 درصد از بودجه خود را و یا $25.7 میلیون دلار است که نسبت هر دو به کروناویروس و افزایش هزینه های بازنشستگی.

این شورا آماده شده بود به رای سهشنبه در یک لیست از شهر متعلق به خواص است که می تواند قرار داده تا برای فروش به منظور بالا بردن پول نقد سریع. 11-لیست اموال از جمله نشانه به عنوان روباه مرکز هنرهای نمایشی ریورساید شهرداری سالن و کنار رودخانه مرکز کنوانسیون.

یک شورای کمیته مطالعه بیشتر پیشنهاد قبل از آن می رود به شورای بالقوه رای, شهرستان, مدیر, Al Zelinka روز سه شنبه گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>