ریورساید مجموعه تاریخ برای بازگشایی کوه روبیدوکس با وجود coronavirus نگرانی

کوه روبیدوکس که اغلب تساوی بیش از 3000 کوهنورد به مسیرهای 8 پا گسترده ای را بازگشایی مارس 22 ریورساید شهرستان شورای تصمیم به اتفاق آرا جمعه, مه 15.

نشانه گذاری اطلاع رسانی خواهد شد واکر که آنها می توانید سفر خود را تنها در یک جهت و نشانه ها را تشویق مردم به حفظ و اجتماعی فاصله پارک مدیر آدولفو کروز گفت.

این دروازه در خیابان نهم باقی خواهد ماند تا اطلاع ثانوی بسته.

در حالی که ایمنی شهر را اولویت, ورزش و فعالیت های مهم هستند نیز گفت: Councilwoman ارین ادواردز که نشان دهنده منطقه است.

“من شنیده ام نیاز — و من احساس آن را به عنوان یک پدر و مادر از یک خروجی برای کودکان و نوجوانان به ویژه هنگامی که مدارس هستند” ادواردز گفت.

بسیاری از کسانی که به نام شورا جلسه و یا با حضور در فرد برای اولین بار در شخص نظر اجازه داده شد پس از مارس 17 — پشتیبانی از بازگشایی اما دیگران گفت: این شهرستان باید بیشتر مراقب باشند.

“من در زندگی پایه کوه روبیدوکس بنابراین من می توانید ببینید مردم … حتی زمانی که آن را بسته گفت:” ساکن سوزان هریس. “آنها نه اجتماعی فاصله. آنها نه برای بیشتر قسمت ها با پوشیدن ماسک.”

شورای بسته پارک مارس 27 اما شمارنده در دو پارک ورودی نشان می دهد صدها نفر از مردم همچنان به وارد کنید.

کروز گفت که او انتظار دارد ملاقات به طور معمول برای این زمان از سال است.

“کوه روبیدوکس یکی از محبوب ترین دنباله مقصد در جنوب کالیفرنیا و یاد مقصد شهری در شهرستان ریورساید جذب هزاران نفر از واکر روزانه در طول ماه های تابستان” او گفت:.

کروز توصیه می شود که حیوانات خانگی و کالسکه نمی شود چرا که به اندازه خود و سرعت آن را دشوار است به اطمینان حاصل شود مردم ماند حداقل 6 فوت از هم جدا در مسیرهای پیاده روی. اعضای شورا رد این پیشنهاد گفت: پدر و مادر و فرزندان خود را نیز باید دسترسی داشته باشند.

“مردم در حال رفتن هم بزنید دیوانه” گفت: عضو شورای رونالدو Fierro. “من فکر می کنم آن زمان ما شروع به دادن مردم به چیزی برای انجام.”

پارک حمام و سرویس بهداشتی نیز خواهد بود بازگشایی کروز گفت.

همچنین روز جمعه این شورا رای به تصویب یک جاده به بازیابی 35 صفحه طرح که میسازد که چگونه این شهر ساکنان و کسب و کار و نیروی کار می تواند پاسخ به همه گیر و به تدریج آرامش محدودیت. قصد دارد در سند انعطاف پذیر هستند.

ریورساید 1,038 تایید موارد COVID-19 و 74 مرگ و میر ناشی از آن به عنوان جمعه, مارس 15 با توجه به بخش بهداشت عمومی سایت. از بیش از 170 شهر در لس آنجلس, نارنجی, رودخانه و سان برناردینو شهرستان آن است که سوم-اکثر موارد پس از لوس آنجلس و لانگ بیچ و آن را در صفحه پنجم از شهرستانها در مورد هر 10 ، 000 ساکنان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>