ریورساید در اعتراض به جورج فلوید مرگ در جریان

صدها نفر از معترضان خشمگین در مرگ یک غیر مسلح در مینیاپولیس بازداشت پلیس با تجمع در مقابل مرکز شهر ریورساید کتابخانه عمومی در بعد از ظهر دوشنبه, ژوئن 1.

این رویداد در صورتحساب یا لیست به عنوان یک پایه در همبستگی با تظاهرات ناشی از مرگ جورج فلوید, 46, که فوت 25 مه در بازداشت پلیس پس از یک مینیاپولیس افسر kneeled در گردن او. افسر دستگیر شد و به اتهام قتل در حالی که سه نفر دیگر از افسران درگیر شدند و در این دستگیری نیز اخراج از مینیاپولیس اداره پلیس.

در میان معترضان بود, Jessica Brown 25 ساله سرو مقیم برگزار شد که نفرات: “ما می خواهیم برابر صدور حکم!”

“من متوجه شده ام بیش از چند سال گذشته است که اگر شما کسی را بکشند, سیاه, شما قابل ملاحظه ای در زمان کمتر از اگر شما کشتن کسی سفید,” او گفت:. “آن بوده است دردناک برای من برای دیدن.”

مشابه تظاهرات صورت گرفت دوشنبه در تاج و یکی دیگر از تظاهرات برنامه ریزی شده بود برای این شب در Moreno Valley.

قبل از این رودخانه اعتراض پلیس بسته کردن رو به مشرق 91 آزادراه خروجی در 14 خیابان دانشگاه و خیابان و westbound 91 خروج در 14. تعدادی از کسب و کار در نزدیکی کتابخانه در 3500 جلوگیری از ماموریت های مسافرخانه, خیابان, سوار کردن ویندوز خود را.

در سراسر کشور فلوید مرگ الهام گرفته از فوران تظاهرات علیه نژادپرستی نظاممند و کشتار مردم رنگ توسط پلیس. اما وجود دارد نیز شده اند و درگیری های خشونت آمیز مربوط توسط گاز اشک آور و آتش بین پلیس ضد شورش و تظاهرکنندگان همراه با غارت خرابکاری و آتش سوزی و روزنامه نگاران مورد حمله و بازداشت شده است.

به سرکوب هرج و مرج شهرستانها تحمیل کرده اند یک شبه حکومت و فرمانداران را به نام سرباز گارد ملی به گشت زنی در خیابان ها.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

محلی غارتگران زده همت دره بازار و مرکز نوار در سن برناردینو بیش از آخر هفته. شش معترضان دستگیر شدند در طول یک Temecula اعتراض روز شنبه. آخر هفته نیز شاهد تظاهرات مسالمتآمیز در چین هیلز و Moreno Valley.

حدود 12:30 p. m. روز شنبه, Riverside County اعلام اورژانس محلی و تحمیل countywide مقررات منع رفت و آمد از 6 بعد از ظهر دوشنبه تا 6 صبح سه شنبه جانشین 7 بعد از ظهر حکومت نظامی تنظیم دوشنبه توسط شهر ریورساید.

مقامات شهرستان گفت: مقررات منع رفت و آمد بود “در پاسخ به مناطق مختلف از شورش و غارت در جنوب کالیفرنیا بیش از آخر هفته و همچنین به عنوان برنامه ریزی شده تظاهرات مجموعه رخ می دهد امروز در شهرستان ریورساید.”

پل Munford پاستور جدید شادی کلیسای باپتیست در ریورساید و رئیس جمهور از کنار رودخانه روحانیت ارتباط یک ائتلاف سیاه شبان خدمت در شهرستان کمیته راهبری پس از سال 1998 عکسبرداری از 19 سال Tyisha میلر توسط رودخانه ، میلر مرگ باعث تظاهرات و دولت دادستان کل به منظور اصلاحات فراگیر در ریورساید اداره پلیس.

Munford گفت: در پنج شنبه, مه 29, مصاحبه که خشونت توسط مردم لطمه می زند و کسانی که در اعتراض به خشونت پلیس علیه سیاه پوستان است.

“شورش و غارت است که همیشه مایه تاسف است چرا که آن را تایید اعتبار پیام ما از عدالت و بی عدالتی است. اما در عین حال در همان زمان, من مطمئن هستم که افرادی وجود دارند که شورش است که هیچ احترامی برای پلیس زیرا آنها بوده ام به سخره مورد آزار قرار گرفته شاید حتی مورد ضرب و شتم ، پس از آن یک عنصر مختلف,” Munford گفت.

“پس از آن متاسفانه شما باید افرادی که شورش و رایت کردن ساختمان,” او گفت:. “آنها فقط غیر مسئولانه و بی احترامی riff-raff و آنها مخلوط با جمعیت مطیع قانون شهروندان که در حال اعتراض به بی عدالتی و صدای خود را غرق. اکثر کسانی که معمولا اعتراض هستند نه آنهایی که انجام شورش و غارت است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>