Riverside County می خواهد به سرکوب غیر قانونی آتش بازی پس از هرج و مرج جولای 4th

شما نمی نیاز به یک بیماری همه گیر به احساس لرزاند این چهارم جولای.

آتش بازی غیرقانونی موجب براش آتش سوزی را تکان داد و خانه ها و اعصاب — مردم و حیوانات خانگی در شهرستان ریورساید باعث هزاران نفر از تماس های تلفنی برای پلیس و آتش نشان و منجر به بدترین جولای 4 کیفیت هوا در یک دهه و با توجه به سواحل جنوبی کیفیت هوا مدیریت منطقه است.

غیرقانونی فشفشه شد “بدترین من تا کنون دیده ام” گفت: شهرستان, سرپرست کوین Jeffries, یک لیک ال سینور-منطقه ساکن که گوش به کلانتر و آتش فرکانس های رادیویی.

“این فقط هرج و مرج و من واقعا می خواهم آن را اگر ما می توانید سعی کنید … به تکرار نیست که در سال آینده به عنوان بهترین ما می توانیم.”

به این منظور هیئت ناظران در روز سه شنبه, جولای 14, به اتفاق آرا تصویب پیشنهاد Jeffries و سرپرست کارن اشپیگل به مقامات شهرستان اشفتگی فکری موقتی راه برای سرکوب غیر قانونی آتش بازی در unincorporated areas — شاید با جریمه در هزاران دلار است.

Coronavirus مجبور شهرستانها به لغو Fourth of July fireworks را نشان می دهد. در جلسه هیئت مدیره کلانتر چاد بیانکو گفت که او فکر می کند آن لغو led شرکت به تخلیه آتش بازی در عمومی.

تقریبا 8,000 آتش بازی و عکس اخراج تماس دریافت شد بین 26 ژوئن و جولای 5, و در روز چهارم جولای, تماس, برای, سرویس, شروع به پریدن کرد از متوسط 3000 در هر روز به حدود 8,600 — یک در چهار نفر از کسانی که مرتبط با آتش بازی و یا عکس های ثبت — Bianco گفت. او افزود که نمایندگان در پاسخ به, گزارش از وسایل نقلیه و خانه ها بر اثر اصابت گلوله شلیک شده را در هوا.

“آنهایی که در حال انجام آن می تواند مراقبت کمتر در مورد همسایگان خود” کلانتر گفت. “آنها نمی تواند مراقبت کمتر در مورد همسایگان خود حیوانات و یا خطر آتش سوزی. ترس من این است که آنها در حال رفتن به سعی و شکست دادن خود در سال آینده.”

کیسی هارتمن این شهرستان موقت رئیس آتش نشانی گفت: سرپرستان که آتش سوزی و نادرست-زنگ تماس رسید پس از 8 p. m. در تعطیلات. Jeffries گفت: وجود برس آتش سوزی در پایه کلیولند ملی جنگل و نزدیکی دریاچه Mathews — “برخی بدون موتورهای آتش در حالی که برای.”

کال آتش و کلانتر تمرکز بر توقف غیر قانونی آتش بازی قبل از جولای چهارم. یک کلانتر نیش عملیات مشبک یک و نیم تن مواد آتش بازی به ارزش $20,000 و منجر به دستگیری چهار Bianco گفت.

نقض شهرستان را زمان آتش فرمان هستند جنحه جریمه نقدی از $500 به $1000 یا تا یک سال در زندان در مرتبه اول. اما مدنی مجازات از $1000 به $5,000 “چیزی است که قابل توجه است که ما می توانید تبلیغات به این که ما در حال رفتن به ایستادن برای این” بیانکو گفت.

هیئت مدیره عمل هدایت شهرستان اجرایی که نظارت شهرستان دولت روز به روز امور به کار با رئیس آتش نشانی و آتش مارشال برای پیدا کردن گزینه های بهتر برای پرداختن غیر قانونی و خطرناک آتش بازی از جمله احتمالا افزایش مجازات و جریمه. ناظران همچنین می خواهید به شناسایی مناطق و یا سایت های که در آن فروش و استفاده از حقوقی “امن و سالم” آتش بازی اما نه آنتن و یا مواد منفجره می تواند قابل قبول باشد.

هیچ جدول زمانی برای زمانی که ناظران ممکن است شنیدن این گزینه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>