Riverside County برای ارسال coronavirus اهل بیت-طرح مراقبت توسط مارس 20

در پاسخ به طرح دعوی در دادگاه ادعا ناکافی مراقبت های بهداشتی برای زندانیان شهرستان ریورساید وعده داده شده جمعه برای تحویل در ماه مه 20 به شاکی یک پیش نویس از یک برنامه ریزی برای مراقبت از زندانیان در طول رمان coronavirus بیماری همه گیر.

این طرح شامل مقررات برای تست با توجه به سند ثبت شده در ایالات متحده دادگاه منطقه.

شهرستان است که ارائه اطلاعات به زندان قانون که در سال 2013 ثبت یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام است که حل و فصل شد در 2015. سپس در آوریل این بیماری همه گیر در زمان نگهداری در زندان, زندان دفتر حقوقی خواسته آمریکا در منطقه قاضی دادگاه ویرجینیا A. Phillips به اجرای شرایط حل و فصل است.

بخش کلانتر عمل شهرستان پنج زندان.

Riverside County Sheriff چاد بیانکو. (فایل عکس Watchara Phomicinda مطبوعات-سازمانی/SCNG)

کلانتر چاد بیانکو گفت: در مصاحبه روز شنبه که داشتن زندانیان عمل اجتماعی فاصله و پوشیدن ماسک همراه با گسترده تمیز کرده به زندان محدود کردن گسترش COVID-19. در مارس 17, Bianco گفت: 107 زندانیان تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus و 53 بهبود بود. به عنوان 15 مه 190 زندانی شده بود آلوده و 134 بهبود حال با توجه به عمومی وزارت بهداشت. دو زندانی کشته شده اند.

این زندان با ظرفیت 3,962 بود 2,966 زندانیان از روز شنبه.

بیانکو گرفته شده یک خط سخت در برابر آزاد کردن زندانیان در اوایل به عنوان یک اندازه گیری در برابر COVID-19; او تصریح کرد: روز شنبه که او قصد ندارد به هر گونه و به هر دلیلی مرتبط با این بیماری همه گیر از نگرانی برای امنیت عمومی.

وعده به ارائه coronavirus طرح به عهده گرفت میانجیگری با زندان دفتر حقوقی در آوریل 17. شهرستان و پس از آن نیز موافقت به ارائه اطلاعات بیشتر در مورد اهل بیت جمعیت از جمله شناسایی کسانی که ممکن است در معرض خطر بالاتری از بیماری شدید از COVID-19 به دلیل عواملی مانند سن و شرایط بهداشتی اساسی.

این شهرستان نیز گفت: این امر با ارائه سه روز در هفته تعداد COVID-19 آزمایش بر روی زندانیان; تعداد موارد تایید شده در میان زندانیان از جمله نام و رزرو اعداد و زندان مکان; تعداد موارد تایید شده در میان کارکنان زندان; تعدادی از زندانیان که در قرنطینه پزشکی یا انزوا و مکان های خود را; تعداد زندانیان در بیمارستان بستری به دلیل COVID-19; و تعداد مرگ و میر در میان زندانیان و کارکنان.

سند ظ روز شنبه گفت: زندان دفتر حقوقی توافق کردند که به سهولت بار در شهرستان کارکنان اجازه می دهد آن را به شهرستان برای ارائه این اطلاعات تنها در روزهای جمعه.

بیانکو روز پنجشنبه گفت که او قصد ندارد به بسیاری از این اطلاعات عمومی است.

قاضی فیلیپس هنوز به حکومت در اینکه شهرستان coronavirus برنامه ای برای زندانیان رضایت بخش است به او.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>